Gülperi Dizisi Bedriye Kimdir Gerçek Adı Oynadığı Diziler İnstagramı

Gülperi Dizisi Bedriye Kimdir Gerçek Adı Oynadığı Diziler İnstagramı... Gülperi dizisi yakında Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Gülperi dizisinin oyuncuları kimlerdir? Gülperi dizisinde güzelliği ile dikkatleri çeken oyuncusu olan Bedriye’nin gerçekte kim olduğunu merak edenler  için konumuzu açtık.

Gülperi dizisinde Bedriye karakterine hayat veren oyuncunun adı Aleyna Özgeçen. Gülperi dizisinde Bedriye Nurgül Yeşilçay’ın yani Gülperi’nin kızını oynayacak. Gülperi’nin dizisi 2 oğlu bir kızı var. Gülperi dizisinde Bedriye diğer kardeşleriyle annesinden çocuk yaşta ayrılmak zorunda kalıyor. Gülperi’nin hayatı çocuklarına kavuşmaya çalışmak ve onları özlemekle geçiyor.

Gülperi dizisinde Bedriye karakterini canlandıracak olan isim Aleyna Özgeçen oldu. Aleyna Özgeçen Kimdir Bilgileri;

Aleyna Özgeçen 2003 doğumlu. 1.60 cm boyunca olan genç oyuncunun saçları kahverengi ve gözleri mavi. Aleyna Özgeçen oyunculuk eğitimini Nuran Zengin Manager Casting Oyunculuk Atölyesinde 1 yıl kameraönü oyunculuk eğitimi aldı.  Müslüm sinema filminde rol aldı. Bu filmde Cedye karakterine hayat verdi. Aleyna Özgeçen ilk dizisi de Trt1 de yayınlanan Yüzyıllık Mühür dizisi oldu.

 

Bedriye karakteri rolü; Gülperi dizisinin oyuncularından olan Aleyna Özgeçen dizisi Bedriye karakterine hayat verecek. Bedriye Güperi’nin kızıdır. Bedriye’nin kişisel özellikleri annesinin istediği gibi olmadı malesef. Bedriye babasının babası yani dedesinin zenginliğine düşkündür. Orada rahat bir hayat geçirmek ister. Ancak dedesinin ailesi Bedriye ve kardeşlerini annesi Gülperi’den uzak tutmak ister.

Bedriye ve kardeşleri annesine uzak kaldığı için başlarına gelen kötülüklerden her seferinde annesini suçlar. Bedriye Gülperi’nin tek kızıdır. Abisi Hasan’la da hiç iyi anlaşamaz. Gülperi dizisinde rol alacak olan oyuncu Aleyna Özgeçen’e başarılar diliyoruz. Aleyna Özgeçen instagram hesabı bilgileri; https://www.instagram.com/aleyna_ozgecen_/

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Eylül 2018