Gülperi Dizisi Erken Final mi Yapacak, Neden Bitiyor Final Tarihi Nedir?

Bu konumuzda Gülperi Dizisi Erken Final mi Yapacak, Neden Bitiyor Final Tarihi Nedir? Gülperi dizisi 7 üzerinde Total reyting alırken son haftalarda hercainin başlamasıyla adet hayal kırıklığına uğradığı ve 7 üzerinde devam eden Total reytinglerle Arka Sokaklar’dan sonra ikinci sırada bulunan Gülperi dizisi şimdi 9. sıraya kadar geriledi.

Gülperi Dizisi Erken Final mi YapacakGülperi Dizisi Erken Final mi Yapacak Reytingleri aniden düştü?

Reytinglerin bu cilvesi Gülperi dizisinin hiç beklenmedik bir zamanda bu kadar düşeceğine hiç kimse ihtimal vermiyordu. Ancak neden düştüğünü Gülperi dizisinin reytinglerdeki bu hızlı düşüşün nedenlerini aslında dizilerin içeriğine bakarak anlayabiliriz. Gülperi dizisi Şanlıurfa’da başlayan Doğu kültürü ile iç içe olan daha sonra İstanbul’da devam eden bir dizi olarak başlamıştır.

Şimdi benzer bir görünüm ile hercai dizisinin Mardin Midyat’ta başlayan oldukça sıradışı hikayesi ile herkesin ilgi odağı haline gelmesi tüm dizileri olduğu gibi en fazla Gülperi dizisini olumsuz olarak etkiledi. Gülperi dizisinin reytingleri 7 Total oranından 4 reytinge kadar düştü. Gülperi dizisinin bu düştü sonrasında erken final olur mu Gülperi ne zaman erken final yapacak bitecek mi 2. sezondan vaz mı geçildi gibi sorular merak edilmeye başlandı. büyük ihtimalle Mayıs 2019 tarihinde final yapacak olan Gülperi maalesef 2. sezon 2019-2020 yıllarında ekranda olmayacak.

Show tv de ekrana gelen yeni dizilerden birisi olan Gülperi hem konusu hemde oyuncuları ile oldukça iyi bir başlangıç yaparak kanalın yüzünü güldürdü. Ancak sonraki haftalarda dizinin sıradan senaryosu izleyiciyi başka dizilere kaçırmaya başladı. Yani kısacası reytingler düşmeye başladı.

Bizde merak eden izleyicilerimiz için Gülperi Dizisi Erken Final mi Yapacak, Gülperi Neden Bitiyor Final Tarihi Nedir ne zaman? diye sorduk ve kısaca açıklama yapmak istedik. 12 Ekim cuma günü yayınlanan 5. bölümün ardından 19 Ekim cuma günü 6. bölümü ile devam edecek. Peki şimdiye kadar nasıl bir tablo ortaya çıktı kısaca ona bakalım:

Gülperi Dizisi Erken Final mi Yapacak, Reytingleri Nasıl Gidiyor?

İlk haftalarda oldukça merak edildi Gülperi dizisi. Hem çekildiği ortamlar yani Gaziantep ve Taşkın han oldukça popüler yerler ve mekanlar olduğu için dizi çok sevildi merak uyandırdı. Gülperi ilk hafta aldığı 5 total reyting ile 2. sırada yer aldı. İkinci hafta 2. sıradaki yerini koruyan Gülperi Totalde 5.60 oranında reytingi ile izlenme oranlarını artırdı. Daha sonra Kızım dizisinin Cuma gününe gelmesi ile 2. sırayı kaybeden dizi 3. sıraya geriledi.

Gülperi Dizisi neden yok Erken Final mi Yaptı bitti mi

Peki bundan sonra Gülperi dizisi izlenir mi devam eder mi yoksa erken final için geri sayım mı yapacak? Almış olduğu reytinglerle kalıcı olduğunu gösteren Gülperi dizisi devam edecek ve erken final yapmayacak. Çünkü Aşk ve Mavi dizisi reyting yarışından kopmuş görünüyor. İlk sıralarda Arka Sokaklar Kızım ve Gülperi dizileri uzun süre aynı reytinglerde kalacak görünüyor.

Gülperi Dizisi Final mi Yapacak sezon finali miCuma günleri İstanbullu Gelin de var ancak o da eski performansından oldukça uzak görünüyor. Yani kısacası Gülperi Dizisi Erken Final mi yapar sorusu şimdilik oldukça zor görünüyor. Bizim tahminlerimize göre Gülperi bu sezon boyunca çok rahat bir şekilde devam edecektir. Gelecek sezon için ise sezon finali mi yapar yoksa final yapıp biter mi onu ileriki haftalardaki reyting performansı belirleyecektir.

Sonuç olarak Gülperi Dizisi Erken Final mi yoksa uzun süre devam mı eder sorusuna şimdilik almış olduğu 5 üzerindeki total reytingler ile oldukça uzun süre gidecek görünüyor. Gülperi Dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman bitecek konusunda sizlere detaylı yazılar yazmaya devam edeceğiz. Daha önce sizler için hazırladığımız Gülperi Dizisi Ne Zaman Final Yapacak konusuna bakmanızı öneririz.

Gülperi Dizisi Final Tarihi Nedir? Show Tv dizini ne zaman bitirecek?

Show tv reytingi iyi bir diziye kolay kolay kıyıp erken final yaptırmaz. Bu yüzden daha önce sözleşme gereği Gülperi dizisinin yaklaşık 30 bölüm devam edeceği ve sezon sonuna kadar kesinlikle final yapmayacağını belirtelim buradan. Gülperinin Final tarihi ise Haziran 2019 de 30. veya 32. bölümde olacak.

Gülperi Dizisi Erken Final mi YapıyorHERCAİ DİZİSİ GÜLPERİ DİZİSİNİ NASIL ETKİLEDİ: Gülperi dizisi oldukça yüksek reyting oranları ile devam ederken ATV ekranlarında başlayan hercai dizisi Gülperi dizisini adeta bıçak gibi kesti. Gülperi dizisinin reyting oranları birdenbire 7 civarında 4 oranlarına düşerken hercai dizisinin her geçen hafta Yükseliş göstermesiyle Gülperi dizisi daha da düşecek gibi. Gülperi dizisi Cuma günlerine damga vuran en önemli dizi iken bir anda hercai dizisinin başlaması ile kızım ve Gülperi dizisi düşmeye başladı. Hercai başladıktan sonra gülperi reytingleri:

13. Gülperi 22 Mart 2019 Cuma Reytingleri 3.67
7. Gülperi 15 Mart 2019 Cuma Reytingleri 4.95
3. Gülperi 8 Mart 2019 Cuma Reytingleri 6.28
3. Gülperi 1 Mart 2019 Cuma Reytingleri 6.39
4. Gülperi 22 Şubat 2019 Cuma Reytingleri 6.26
4. Gülperi 15 Şubat 2019 Cuma Reytingleri 6.63
4. Gülperi 8 Şubat 2019 Cuma Reytingleri    7.22
3. Gülperi 1 Şubat 2019 Cuma Reytingleri 6.96
4. Gülperi 25 Ocak 2019 Cuma Reytingleri 6.25
3. Gülperi 28 Aralık 2018 Cuma Reytingleri 7.23
2. Gülperi 21 Aralık 2018 Cuma Reytingleri 7.25
3. Gülperi 14 Aralık 2018 Cuma Reytingleri 7.07

Gülperi dizisi daha önceki almış olduğu renklerle kesinlikle sezon finali yapıp gelecek sezonda devam eder diye düşünüyordum ancak hercai dizisinin başlaması ile reytingleri çok fazla düşen Gülperi dizisine erken final yapmazsa gündeme geldi. Gülperi dizisi erken final yapar mı sezonun sonunda mı biter yoksa reytingleri tekrar yükselişe geçerse yeni sezonda devam mı eder bu konunun takipçisi olacağız ve sizlere detayları yazacağız ancak bizlerin tahminine göre Gülperi dizisi hercai dizisinin başlaması ile birlikte hızla düşüşe geçti ve büyük bir reyting kaybına başladı ve büyük ihtimalle Gülperi dizisi sezon sonunda final yaparak ekrana veda edecektir.

Sizlerde Gülperi dizisinin geleceği hakkında final veya erken final yapıp yapmaması hakkında olumlu olumsuz yorum ve görüşlerinizi aşağıdan bizlere yazabilirsiniz.. Şimdiden teşekkür ederiz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gülperi Dizisi Erken Final mi Yapacak, Neden Bitiyor Final Tarihi Nedir? (67 Yorum)

 1. Show tv sabırsız. Tekkeyi bekleyen ekmeği yer. Ekmeğe uzanmadan yutmaya çalışıyor. Gülperi senaryosunu genişletmeye çok müsait bir konuya sahip di. Gülperi izleyicilerini çok üzdü; ben çok üzüldüm mesela. Bir açıklama yapmadan hoop final bu ne ya .

 2. Bu dizi de pekçok izlenebilen diziler gibi bitiriliyor,arka sokaklar hala devam edebiliyor bunun bir açıklaması var mı?

 3. Dizinin yayın gününü değiştirilebilirdi. Diziye daha heyacan katılabilirdi. Hep aynı konu devam etti. Avukat kadının rolü iyi değildi. Diziye yakışmıyordu.rolu iyi değildi. Keşke bitmeseydi. Ben hep izliyordum. Izleyemesem de internetten bakiyordum

 4. Gülperi bitmesinn!!!! Gayet güzel devam ediyordu. Ne oldu şimdi. Tekrarları da izleniyor. Erken final yapmasın. Konusu biraz değişmeli o kadar. Erken final yapmamalı.

 5. Gulperi dizisi sacmalamaya başladı.Bence bunun nedeni Hercai dizisi değil.Dizi iyiyse başka dizi tanımaz.Bence dizi bozulmaya başladı.

 6. Gulperı fılmı muhtesemdır.fınal mumkın degıl.her kes o fılma hastadır.eee bas rolu Nurgulhanım oynadıkca fınal soz konusu bıle deyıldır

 7. Bence kocasila evlenmelidi ve antepte cekimler yapılmalidi kara gül dizisi gibi daha güzel olürdü antep tarihiyer

 8. şu baba çıksın hiç olmamış zaten o adam eşkıya dünyaya hükümdar olmaz da da gıcıktı bu diziye geldi burayı da gıcık yaptı gitsin def olsun

 9. Gülperi dizisini merakla bekliyorum hep onu izliyorum çok güzel dizi lütfen final yapmasınlar

 10. gülperi neden iki haftadır ekranlarda yok neden insanı diziye alıştırıyorlarsevdiriyorlar sonra kaldırıyorlar bu hiç hoş değil sinir oldum bi dizimz var o da yok oldu ekranlardan bitmesin ben cuma akşamı sadece gülperi yi seyrediyorumdum çok güzel dizi gülperi yine ekranda görmek istiyorum gülperi nezaman ekranda olacak açıklarmısınız teşekkürler

 11. Gulper superrr uzun vadeli olmasinin deleriz beyenerek izliyoruz gurbetciler yonetmenim saygilar gulperi

 12. Bence kesinlikle final yapmamalı harika bir dizi oyuncular müthiş heleki can çok tatlı bayılıyorum ona çok güzel rol yapıyor onun için bile izlenilecek bir dizi

  • GÜLPERİ DİZİSİ BİTMESİN , ZATEN CAN ÇOK TATLI DİĞER OYUNCULAR ÇOK İYİ , TİMUÇİN ESEN ve NURGÜL YEŞİLÇAY SÖYLEMEYE GEREK YOK MÜKEMMEL BİTMEZ İNŞALLAH

 13. Dizi harika, tüm oyuncuları müthiş. Sadece son bölümde eleştireceğim bir husus , hastane sahnesinde Hasan kardeşini ormanda bulup direk hasteneye götürmüştü üstü başı çamur içindeydi hangi ara üstü temizlendi ? Burası inandırıcı olmamış

 14. Çok güzel bir dizi. Bitmesin, ne olur! Hasan ve Can harika. Onlara Oskar vermeli! Bu arada Can sağır kalmasın, lütfen.

 15. Nefes almadan izliyor millet ya ne finali yapmayin lutfen show tv şaşır lutfen bizi buyun dizilerini bitiriyo bari bu diziye yapmayin ya

 16. Gülperi devam etsin timuçin esen çok severek izliyoruz ve dizideki Hasan karekteri beğeniyoruz bence şans tanıyın ama sohw tv hep böyle yayında kaldırıyor tam izleyici alışıyor dizi kalkıyor

 17. Dün gece izledim yetti artıkher bölümde illa kötü bir şeymi olacak, o çocuğu öldürmek ne ya bu nasıl bir senaryo biraz dingin olamazmı diziler birilerini öldürmeden de seyredilir bu senaristler neden böyle anlayamıyorum

  • Hülya hanım zaten bir hayli uzun sürecek görünüyor, reytingleri oldukça başarılı Gülperi dizisinin..

      • Bence hiç bir dizi uzatmadan bitmeli severek izliyorum gülperiyi ama uzattıkça diziler düşüş yapıyor benim fikrim bu

       • Ya ne olur gülperi erken final yapmasın her yaşın izleyebileceği kaliteli tam bir aile dizisi cumayı heyacanla bekliyorum dedi ki:

        Ne olur gülperi final yapmasın en sevdiğim dizi tam aile dizisi

Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2018