Gülperi Dizisi Erken Final mi Yapacak, Neden Bitiyor Final Tarihi Nedir?

Merak ettiğiniz Gülperi Dizisi Erken Final mi Yapacak, Neden Bitiyor Final Tarihi Nedir? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Show tv de ekrana gelen yeni dizilerden birisi olan Gülperi hem konusu hemde oyuncuları ile oldukça iyi bir başlangıç yaparak kanalın yüzünü güldürdü. Ancak sonraki haftalarda dizinin sıradan senaryosu izleyiciyi başka dizilere kaçırmaya başladı. Yani kısacası reytingler düşmeye başladı.

Bizde merak eden izleyicilerimiz için Gülperi Dizisi Erken Final mi Yapacak, Gülperi Neden Bitiyor Final Tarihi Nedir ne zaman? diye sorduk ve kısaca açıklama yapmak istedik. 12 Ekim cuma günü yayınlanan 5. bölümün ardından 19 Ekim cuma günü 6. bölümü ile devam edecek. Peki şimdiye kadar nasıl bir tablo ortaya çıktı kısaca ona bakalım:

Gülperi Dizisi Erken Final mi Yapacak, Reytingleri Nasıl Gidiyor?

İlk haftalarda oldukça merak edildi Gülperi dizisi. Hem çekildiği ortamlar yani Gaziantep ve Taşkın han oldukça popüler yerler ve mekanlar olduğu için dizi çok sevildi merak uyandırdı. Gülperi ilk hafta aldığı 5 total reyting ile 2. sırada yer aldı. İkinci hafta 2. sıradaki yerini koruyan Gülperi Totalde 5.60 oranında reytingi ile izlenme oranlarını artırdı. Daha sonra Kızım dizisinin Cuma gününe gelmesi ile 2. sırayı kaybeden dizi 3. sıraya geriledi.

Gülperi Dizisi neden yok Erken Final mi Yaptı bitti mi

Peki bundan sonra Gülperi dizisi izlenir mi devam eder mi yoksa erken final için geri sayım mı yapacak? Almış olduğu reytinglerle kalıcı olduğunu gösteren Gülperi dizisi devam edecek ve erken final yapmayacak. Çünkü Aşk ve Mavi dizisi reyting yarışından kopmuş görünüyor. İlk sıralarda Arka Sokaklar Kızım ve Gülperi dizileri uzun süre aynı reytinglerde kalacak görünüyor.

3. Gülperi 5 Ekim 2018 Cuma Reytingleri 5.43 13.39
3. Gülperi 28 Eylül 2018 Cuma Reytingleri 4.66 12.05
2. Gülperi 21 Eylül 2018 Cuma Reytingleri 5.60 14.84
2. Gülperi 14 Eylül 2018 Cuma Reytingleri 5.00 14.13

Cuma günleri İstanbullu Gelin de var ancak o da eski performansından oldukça uzak görünüyor. Yani kısacası Gülperi Dizisi Erken Final mi yapar sorusu şimdilik oldukça zor görünüyor. Bizim tahminlerimize göre Gülperi bu sezon boyunca çok rahat bir şekilde devam edecektir. Gelecek sezon için ise sezon finali mi yapar yoksa final yapıp biter mi onu ileriki haftalardaki reyting performansı belirleyecektir.

Gülperi Dizisi Final mi Yapacak sezon finali mi

Sonuç olarak Gülperi Dizisi Erken Final mi yoksa uzun süre devam mı eder sorusuna şimdilik almış olduğu 5 üzerindeki total reytingler ile oldukça uzun süre gidecek görünüyor. Gülperi Dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman bitecek konusunda sizlere detaylı yazılar yazmaya devam edeceğiz. Daha önce sizler için hazırladığımız Gülperi Dizisi Ne Zaman Final Yapacak konusuna bakmanızı öneririz.

Gülperi Dizisi Final Tarihi Nedir? Show Tv dizini ne zaman bitirecek?

Show tv reytingi iyi bir diziye kolay kolay kıyıp erken final yaptırmaz. Bu yüzden daha önce sözleşme gereği Gülperi dizisinin yaklaşık 30 bölüm devam edeceği ve sezon sonuna kadar kesinlikle final yapmayacağını belirtelim buradan. Gülperinin Final tarihi ise Haziran 2019 de 30. veya 32. bölümde olacak.

Gülperi Dizisi Erken Final mi YapıyorSizlerde Gülperi dizisinin geleceği hakkında final veya erken final yapıp yapmaması hakkında olumlu olumsuz yorum ve görüşlerinizi aşağıdan bizlere yazabilirsiniz.. Şimdiden teşekkür ederiz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gülperi Dizisi Erken Final mi Yapacak, Neden Bitiyor Final Tarihi Nedir? (5 Yorum)

    • Hülya hanım zaten bir hayli uzun sürecek görünüyor, reytingleri oldukça başarılı Gülperi dizisinin..

Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2018

Dizi Haberleri