Gülperi Dizisi Eylül 2018 de Show Tv de Başlıyor (Nurgül Yeşilçay)

Nurgül Yeşilçay uzun süredir başrolde yer almıyordu. Sonunda bir dizi buldu kendine göre ve başrolü kaptı. Ancak son oynadığı diziler hep erken final yapan ve adeta erken final fobisi oluşan Nurgül Yeşilçay Yeni sezonun iddialı yapımlarından biri olan Gülperi’nin başrolünde bakalım nasıl bir iş çıkaracak izleyip göreceğiz.

Oldukça zengin bir kadro ile hazırlanan ve diğer oyuncuları net olmasa da Nurgül Yeşilçay’ın baş rolünde yer alacağı Gülperi Dizisinın tanıtımları fragmanları Ağustos ayınca çıkmış olacaktır. Nurgül Yeşilçay’ın başrol olacağı Gülperi dizisi hangi kanalda yayınlanacağı da önceki gün yapılan sözleşmeler ile netleşti. Gülperi dizisi ne zaman başlıyor derseniz işte cevap.

Gülperi Dizisi Eylül 2018 de Show Tv de Başlıyor: Yapımcılığını Tims & B Productions’ın yapacağı, yönetmenliğini ise Cem Karcı’nın üstlendiği, senaristliğini Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon’un kaleme alacağı; başrolünde Nurgül Yeşilçay’ın rol alacağı yapımın hangi kanalda başlayacağı da netleşti dün akşam. Daha önce Gülperi dizisinin Star’da yayınlanacağı iddia edilmişti. Ancak son haberlere göre Gülperi Dizisi Eylül 2018 de Show Tv de Başlıyacak. Yani diziyi Show TV ekranlarında izleyeceğiz. Çok çocuğu olan ve onlarla bir hayat mücadelesine atılmış olan bir annenin hayat hikayesini izleyeceğiz Gül peri dizisinde.

Gülperi, Eylül’de Show TV’de başlıyor! Nurgül Yeşilçay bakalım nasıl bir oyunculuk ile karşımıza çıkacak zamanla göreceğiz. Gülperi Dizisi Eylül 2018 de tahminen çarşamba akşamları show tv de ekrana gelecek. Bakalım oldukça zor bir gün olan çarşamba günü Gülperi Dizisi dayanabilecek mi yoksa kısa sürede erken final haberi mi gelecek izleyip göreceğiz. Sizlerde Gülperi Dizisi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

GÜLPERİ ÇETİN (NURGÜL YEŞİLÇAY)
Ege’nin küçük bir kasabasında doğup büyüyen Gülperi büyük hayallere sahiptir. Baba baskısından kurtulmak için genç yaşta aşık olduğu Eyüp’le kaçarak evlenir. Bambaşka bir şehirde hiç alışık olmadığı bir kültürün içinde bulur kendini. Mutlu evliliğinde üç çocuk sahibi olur ama eşinin ailesi tarafından hep bir yabancı olarak görülür. Eyüp’ü kaybettiklerinde ise düşman bellenir. Gülperi çocukları için hayata tutunur. Yaşadığı bütün zorluklara onlar için katlanır. Büyük bir iftira sonrası çocukları da elinden alınır. Sürülür. Bir kez daha bambaşka bir şehirde yalnız ve yabancı olarak ayakta kalmaya çalışır. Gülperi’nin tek amacı çocuklarını geri almaktır. Oysa çocuklarının ondan çoktan vazgeçtiğinden asla anneleriyle bir hayat düşlemediklerinden habersizdir. Artık çocukları için bile bir yabancıdan farksızdır. Çocuklarından asla vazgeçmeyen Gülperi’yi hem Taşkın ailesiyle hem de çocuklarıyla büyük bir savaş beklemektedir.

Gülperi Dizisi oyuncuları kimler

KADİR AYDIN (TİMUÇİN ESEN)
Ailenin en büyük çocuğu olarak dünyaya gelen Kadir’in hayatı babasının onları terk etmesiyle alt üst olmuştur. O gün babası gibi biri olmayacağına dair kendisine söz verir. Ne olursa olsun ailesini yüz üstü bırakmayacaktır ve bir gün baba olursa çocuğunu asla parçalanmış bir ailede büyütmeyecektir. Bir başına üç çocuğu büyütmek zorunda kalan annesine en büyük desteği Kadir vermiştir.

KADİR AYDIN (TİMUÇİN ESEN)Kardeşlerine hem abilik hem babalık yapar. Çok başarılı bir avukattır. Fakülte yıllarında tanıştığı Şeyma ile evlidir. Artemis adında bir kızı vardır. Kızı ile muhteşem bir ilişkiye sahiptir. Karısıyla yaşadığı sorunları kızı için görmezden gelemeye çalışır. Çünkü asla kendi babası gibi olmayacak ve ne olursa olsun ailesini parçalamayacaktır. Ama hayat sürprizlerle doludur ve Kadir’i kendi doğrularıyla karşı karşıya getirir. Kızının mutluluğu ile kendi mutluluğu arasında bir seçim yapmak zorunda kalacağından habersizdir.

Gülperi Dizi Tekrarı Ne Zaman Yeniden Hangi Gün Saat Kaçta?

ŞEYMA ÖREN AYDIN (ECE SÜKAN)
Küçük yaşta annesini kaybeden Şeyma ilgisiz bir baba ve üvey anne tarafından büyütülür. Babasının sevgisini kazanmak için hep başarılı olmak zorunda hisseder ve ne yaparsa yapsın başarılı olamaz. Her koşulda babası hep üvey kardeşlerini ondan daha çok önemser. Hukuk fakültesi mezunudur ve orada tanıştığı Kadir’le evlidir. Gerçek sevgiyle büyümediği için sevmeyi de bilmez.

ŞEYMA ÖREN AYDIN (ECE SÜKAN)Sevdiğini sanır sadece. Kızları Artemis doğduğunda Kadir’in de isteğiyle işi bırakıp evde kızını büyütmeye karar vermiştir. Bu karar daha sonra en büyük pişmanlığı olacaktır. Kontrolcü ve mükemmeliyetçi yapısı yüzünden kızıyla asla istediği gibi bir anne kız ilişkisi kuramamıştır. Gözleri önünde başarılarına her geçen gün yenilerini ekleyen Kadir’e de içten içe öfkelenmiştir. Bastırdığı tüm duyguları mutsuz olmasına ailesini de mutsuz etmesine neden olmaktadır.

Gülperi Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi il İlçe Köy,

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gülperi Dizisi Eylül 2018 de Show Tv de Başlıyor (Nurgül Yeşilçay) (18 Yorum)

 1. Çarşamba gunu olsa olmazmı çok sevdimiz bir film ailecek sevdigimiz baska bir filmlede cakisiyor iki tarafa çevirmekten gulperiyi anlayamiyoruz lutfen çarşamba

 2. dogu insani neden boyle dizilerde kotu gosteriliyor anlamiyorum artik oyle seyler geride kalmasina ragmen neden illede boyle konulara agirlik veriliyor lutfen dogu ve guneydogu insanini bu kadar yanlis tanitmayin sen anlat karadeniz dizisindeki karadeniz insani kadini koruyabiliyorda neden bir dogu veya guneydogu insani bir kadini koruyamiyormus gibihemde aga baskisi aganin sozu gecerli olmasi gibi seyler hangi cagda yasiyoruz daha neler her neyse sizden ricam insanlari boyle yanlis tanitmayin .

 3. Acaba nicin dogu insanini bu kadar kotu tanitiyorlar???
  Sen anlat karadeniz de karadeniz insani kadini koruyabiliyor ama dogu insanina gelince aga kizacagi icin dogu insani yaninda kadina siddet uygulansa bile karismaz nicin nicin dye kendi kendimi sorguluyorum …
  Asiri sacma …nicin acaba sanki antepteki erkeklerin hepsi kadinlara taciz ediyorlar … Gercekten bu dizinin on ve arka kisminda calisan herkese uzuluyorum

 4. Lütfn Gazi şehrimi daha güzel tanıtırsanız memnun olurum öyle ağalık kadına baskı küçük yaşta evlilik falan gibi şeyler eskide kalmış şeyler benim Sehrim gayet modern bir şehirdir oyunculara sözüm yok hepside çok değerliler ve hakkını vermişler bu konuya dikkat edilirse sevinirim saygılar

 5. Lütfn Gazi şehrimi daha güzel tanıtırsanız memnun olurum öyle ağalık kadına baskı küçük yaşta evlilik falan gibi şeyler eskide kalmış şeyler benim Sehrim gayet modern bir şehirdir oyunculara sözüm yok hepside çok değerliler ve hakkını vermişler bu konuya dikkat edilirse sevinirim

 6. HARika olmuş Amerikadan izledik bütün oyuncular bir harika .Kızım ve ben Timuçin Esen hastayız ve Güzel gözlü Nurgüle de bir İzmirli olarak bayılıyoruz

 7. Çok beğendim. Konusu da güzel fakat oyuncular o kadar güzel secilmiş ki… tebrik ediyorum. Insallah devam eder harika.

Eklenme Tarihi: 4 Haziran 2018