Gülperi Dizisi Eyüp Kimdir? Gülperi’nin Eski Kocası Eyüp Karakteri (Erkan Bektaş)

Gülperi Dizisi Eyüp Kimdir? Gülperi’nin Eski Kocası Eyüp Karakteri (Erkan Bektaş) Show TV dizi ekibine yeni bir isim katılıyor. Gülperi dizisine katılan bu sürpriz isim kim? Yapımcılığını Tims & B’nin üstlendiği, senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın yazdığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu’nun yaptığı, başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen, Tarık Papuççuoğlu, Ece Sükan, Şefika Ümit Tolun, Burak Dakak ve Haluk Cömert gibi isimlerin rol aldığı diziye yeni bir oyuncu dahil oldu.

Gülperi dizisi yeni bölümünde diziye son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da rol alan Erkan Bektaş dahil oldu. Ünlü oyuncu dizide Gülperi’nin öldüğü sanılan kocası Eyüp karakterine can verecek. Gülperi dizisine Eyüp karakteri ile katılan Erkan Bektaş Kimdir?

Gülperi Dizisi Eyüp Gülperi tarafından öldü gözüyle bakılmış daha doğrusu öldüğü sanılmış ama ayakta kalmayı başarmış birisidir. Gülperi Dizisi Eyüp nasıl bir rolde oynayacak Gülperi için olumlu mu olumsuz mu sorusuna da hemen yanıt verelim. Yeni oyuncu Eyüp karakteri kötü bir rolle geliyor. Gülperi Dizisi Eyüp bakalım izleyiciden nasıl bir puan alacak. Son bölümde herkes Eyüpü merak etmişti Gülperinin eski kocası çıkıp geliyor yeni bölümde..

Gülperi dizisi son bölümünde Gülperi’nin öldü zannedilen kocası ortaya çıkmıştı. Öldü zannedilen eski koca Eyüp görülmüş ancak yüzü görülmemişti.  Gülperi dizisinde yüzü görülmeyen Eyüp’ün kim olacağı merak konusu olmuştu. Eyüp karakterini kimin canlandıracağı belli oldu.

Erkan Bektaş 1972 yılında Ankara’da doğmuştur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde eğitim almıştır. 2010 yılında kendi tiyatrosu olan Tiyatro Baykuş’u kurmuştur. 2003 yılından itibaren televizyon ekranlarında yer aldı. 2005 yılında rol aldığı Ihlamurlar Altında dizisindeki rolü ile tanındı ve çok beğenildi. Erkan Bektaş daha sonra Kara Yılan, Kül ve Ateş, Şefkat Tepe, Muhteşem Yüzyıl, Leyla ile Mecnun, Böyle Bitmesin, Umutsuz Ev Kadınları, Adını Kalbime Yazdım gibi diziler de rol almıştır.

Sinema dünyasında da oyunculuk yapan Erkan Bektaş Sağ Salim 2, Geriye Kalan, Kaledeki Yalnızlık, Bornova Bornova ve Başka Semtin Çocukları filmlerinin kadrosunda yer aldı. Ünlü oyuncu son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ateş karakterini canlandırdı. Şimdi de Gülperi dizisi yeni bölümlerinde rol alacak. Bakalım diziye Gülperi’nin öldü zannedilen kocası dahil olunca senaryoda ne gibi değişiklikler yapılacak.

Show TV’nin sevilen dizisi Gülperi’ye son olarak ATV’deki Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisiyle izleyici karşısına çıkan Erkan Bektaş dahil olduğu öğrenildi!
Bektaş “Eyüp”karakterine hayat verecek..Gülperi eyüp karakteri kimdir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Aralık 2018