Gülperi Dizisi Final Olup Bitecek mi, Sezon Final Yapıp 2. Sezon Devam Edecek mi?

Show TV ekranlarında cuma günleri devam etmekte olan Gülperi dizisi oldukça sevildi beğenildi ve reytinglerde karşılığını fazlasıyla aldı. İzleyiciler merakla Gülperi dizisi 2. sezon devam edecek mi yeni sezonda Gülperi olacak mı yoksa final yapıp ekrana veda mı edecek diye bizlere sorduğu soruları yanıtlayarak tüm izleyicilerimize sunmak istedik.

Gülperi Dizisi sezon Final mi yapacak Final miGülperi Dizisi Final mi yapacak, Sezon Final Yapıp 2. Sezon Devam mı Edecek?

Cuma akşamları yayınlanan ve oldukça sevilen Gülperi dizisi hem konusuyla hem de oyunculuk başarısıyla bu sezonun en önemli yapıtlarından birisi haline geldi. Cuma günleri almış olduğu reyting oranları ile adından sıkça söz ettiren Gülperi dizisi yeni sezonda devam etme sinyallerine fazlasıyla verdi bile. Almış olduğu 6 üzerindeki total reytinglerle her hafta reyting listelerini zorlayan Gülperi dizisi mayıs 2019 tarihinde sezon finali yaparak uzun bir yaz tatili sürecine girecek. İşte Gülperi dizisinin son almış olduğu reyting oranları:

Gülperi Dizisi Final mi yapacak sezon finali mi

Gülperi dizisinin sezon finali yapmasının ardından yaklaşık 2 aylık bir yaz tatili başlayacak ve Haziran ile Temmuz aylarında oyuncular dinlenecek. Ağustos 2019 başında yeni sezon hazırlıklarına başlayacak olan Gülperi dizisinin oyuncu ekibi 2. sezon hazırlıkları için çekimlere koyulacak ve ağustos ayının sonuna kadar Gülperi dizisinin yeni sezon çekimleri yapılacak.

Okulların açılması ile birlikte eylül 2019’da tahminimize göre Eylül ayının 2. haftasında Gülperi dizisi yeni sezonu açacak ve 2. sezona merhaba diyecek. Şanlıurfa’da başlayan ve İstanbul’da devam eden Gülperi dizisinin hikayesi kadına şiddet ve güç odaklarının mücadelesi şeklinde devam eden konusu ile oldukça ilgi çekici olan Gülperi dizisi yeni sezonda da Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen gibi kaliteli oyuncuların başarılı oyunculuklarıyla yeni sezonda da adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor.

Gülperi dizisinin 2. sezonda kadrosuna katacağı yeni oyuncularla güçleneceği ve 2019-2020 sezonunda Gülperi dizisinin reytinglerdeki başarısını devam ettireceğini tahmin ediyoruz. Ancak cuma günleri gittikçe zorlaşan reyting mücadelesi nasıl devam edebilir, ATV ekranlarında başlayan ve çok iyi reytingler alacağını tahmin ettiğiniz hercai dizisinin, TV8 ekranlarında ki kızım dizisinin ve Kanal D ekranlarındaki Arka Sokaklar dizisinin reytingleri arasında Gülperi dizisi başarısını devam ettirebilecek mi 2. sezonda izlenecek mi reytingleri nasıl çıkacak bu konu hakkında da sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Gülperi Dizisi Final mi yapacak Sezon Finali mi olacakGülperi Dizisi Final Olup Bitecek mi, Sezon Final Yapıp 2. Sezon Devam Edecek mi?

Sorusuna bir kez daha yanıt verecek konumuzu bitirmek istiyorum. Cuma günleri Show TV ekranlarında devam eden Gülperi dizisinin Mayıs 2019 da sezon finali yapacağını ve gelecek yıl 2. sezonu ile 2019-2020 sezonunda kaldığı yerden devam edeceğini şimdiden duyuralım. Gülperi dizisi Show TV ekranlarında yeni sezonda kaldığı yerden devam edecek yine Cuma günleri yayınlanmaya devam edecek. Gülperi dizisine 2. sezonda yeni gelen oyuncuları ayrıca sizler için duyuracağız. Sizler de Gülperi dizisinin yeni sezonu olacak mı final mi olacak konusu hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gülperi Dizisi Final Olup Bitecek mi, Sezon Final Yapıp 2. Sezon Devam Edecek mi? (10 Yorum)

Eklenme Tarihi: 9 Mart 2019