Gülperi Dizisi Neden Tutmaz Şimdiden Söyleyelim de Reyting demesin kimse..

Çok yakında yeni sezon dizilerini bir bir ekranda görmeye başlayacağız. Show tv yeni sezon için yeni dizileri ayarlarken Yapımcılığını Tims & B’nin üstlendiği, senaryosunu ise Sema Ergenekon ve Eylem Canbolat’ın yazdığı, yönetmenliğini Cem Karcı’nın yapacağı yeni dizi Gülperi geçtiğimiz sezondan beri dillendiriliyordu.

Gülperi dizisinin başrolünde Nurgül Yeşilçay belli idi ama erkek başrolün kim olacağı merak ediliyordu. Sonunda “Gülperi” dizisinin erkek başrol oyuncusu belli oldu. Bir süre önce teklif götürülen Timuçin Esen başrol teklifini geri çevirmedi. Böylelikle Gülperi dizisinde Nurgül Yeşilçay’ın partneri Timuçin Esen oldu.

En son olarak Bodrum Masalı dizisinde rol almış olan Timuçin Esen Nurgul Yeşilçay ile birlikte “Gülperi” dizisinin başrolleri oldular. Gülperi dizisi yeni sezonda Show TV ekranlarında olacak. Gelelim bu dizinin neden ve niçin tutmayacağına ve izlenmeyeceğine dair bilgilere..

Timuçin Esen Nurgul Yeşilçay yeni dizi gülperi kadrosunda

Sevgili ziyaretçilerimiz, Timuçin Esen ve Nurgül Yeşilçay malesef zamanı geçmiş devri geçmiş birer oyuncudur. Senaryo ne kadar iyi olur bilemiyoruz ama bildiğimiz bişey varki herkes iyi olduğu alanda iş yapacak. Mesela Sibel Can bugüne adar hangi dizide rol aldıysa dizi kısa sürdü.. Neden Çünkü oyunculuğu sesi kadar güçlü değil..

Demek istediğim bu.. Her iki oyuncu da maalesef dizinin başrolü olacak ve diziyi sürükleyip götürecek kadar kitleleri kendine hayran bırakacak kadar sevilen ve büyük oyuncular değil, ama yan rollerde fena değiller.. İşte Gülperi Dizisi Neden Tutmaz Şimdiden Söyleyelim de Reyting demesin kimse.. derken bunu kastediyordum..

Yarın birgün dizi başlayacak ancak çok fazla sürmeden dizi neden yok bitti mi Gülperi kaç bölüm sürecek reken final mi yapıyor gibi sorular art arda gelecek. Bizde bunu tahmin ettiğimiz ve başrollerini öğrendiğimiz bu diziye şimdiden gereken uyaıyı verelim dedik..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gülperi Dizisi Neden Tutmaz Şimdiden Söyleyelim de Reyting demesin kimse.. (4 Yorum)

  1. Yazan arkadaşı tebrik ediyorum bazı insanlar neden diziler hakkında yorum yapmamalıdır ı bize çok iyi anlattı. Söylediklerinin hiçbiri tutmadı çünkü:) Az daha pişin de ondan sonra gelecek hakkında tahminde bulunun 🙂 Zamanı geçmiş dediğiniz adam müslüm filmiyle bombayı elinize vermiş oldu 😀 Ne yaptınız onu çok merak ediyorum, söyler misiniz lütfen?:)

  2. Ne alaka anlamadım alıp götürecek kisiler kimler mis acaba çok merak ettim sanki genç nesil dizi izliyor sanki.. Ayrıca “Timuçin Esen ve Nurgül Yeşilçay malesef zamanı geçmiş devri geçmiş birer oyuncudur.” bu nasıl bir tabirdir ki bu yazma yetkiniz nedir çok merak ettim açıp okunacak bir yazı kalitesi ortaya koysaydınız bari uzulmeseydim vaktim..

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 8 Temmuz 2018