Gülperi Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi il İlçe Köy, Manzaralı Yerler Neresi?

Merak ettiğiniz Gülperi Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi il İlçe Köy, Manzaralı Yerler Neresi? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Gülperi Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi il İlçe Köy, Manzaralı Yerler Neresi? Show tv yeni sezon için hazırlıklara başladı. Gülperi dizisi de Show tv nin yeni sezon projeleri arasında. Gülperi dizisinin başrol oyuncuları ile anlaşma sağlandı. Gülperi dizisi diğer oyuncuları için cast çalışmaları devam ediyor.

Gülperi dizisinin başrol oyuncuları Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen. Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in başrollerini paylaşacağı Gülperi dizisinin detayları belli olmaya başladı. Masaüstü çalışmaları tamamlanan Gülperi dizisinin senaryosu yazıldı. Gülperi dizisinin kadın başrolü olan Nurgül Yeşilçay şimdi Geleceğin Starı yarışmasında jürilik yapıyor.

Geleceğin Starı yarışmasında jüri olan Nurgül Yeşilçay nasıl yeni sezon için dizi anlaşması yaptı? Demek ki Geleceğin Starı yarışması yaz sezonunda bitecek bir yarışma. Yarışma bittikten sonra da Nurgül Yeşilçay yeni dizisi için çekimlere katılacak.

Geleceğin Starı yarışması yaz sezonu sonunda bitecek. Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen Gülperi dizisinde buluşuyor. Gülperi dizisinin çekimleri de 3 hafta içinde başlayacak. Cast çalışmaları tamamlanınca sete çıkacak olan diziide Partner Olacaklar. Çekimlerin önümüzdeki 3 hafta içinde Gaziantep’de başlaması bekleniyor. Gaziantep’te çekimleri yapılacak olan Gülperi dizisi hangi ilçe de devam edecek? Gaziantep tarihi ve kültürel özellikleri bakımından çok güzel bir şehir. Gaziantep’te çekimleri yapılacak olan dizi tutar mı izlenir mi göreceğiz. Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 9 Temmuz 2018