Gülperi Dizisi Selen Kimdir? Hasan’ın Sevgilisi Selen Hakkında Bilgiler Resimler

Gülperi dizisinde Selen kimdir Gerçek adı nedir Hasan’ın sevgilisi olan Selen hakkında bilgileri burada sizlere aktarmaya çalışacağız. Gülperi Dizisi Selen Kimdir? Hasan’ın Sevgilisi Selen Hakkında Bilgiler Resimlerini sizlerle paylaşacağız. Gülperi dizisinde oldukça başarılı bir rol oynayan ve Hasan’ın sevgilisi karakterini canlandıran ve Selen rolü ile oldukça dikkatleri çeken oyuncunun kim olduğunu kaç yaşında olduğunu daha önce hangi dizilerde oynadığını kısa kısa sizlere aktarmak ve bilgi vermek istiyoruz.

Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in başrollerini paylaşmış olduğu ve Show TV ekranlarında Her cuma günü oldukça iyi bir reyting alan ve seyirciyi kendisine bağlamayı Başaran Gülperi dizisinde Selen karakteri de oldukça dikkat çekici bir oyuncu olarak göze çarpıyor. Gülperi’nin oğlu Hasan’ın sevgilisi rolünde olan Selen karakteri gerçek adı nedir daha önce hangi dizilerde oynadı Selen karakteri ile ön plana çıkan oyuncu kaç yaşında hangi şehirden ve daha önce oynadığı dizi ve filmler hangileri gibi merak edilen bilgileri sizlere aktarmak istiyoruz.

Gülperi Dizisi Selen Kimdir? Bilgiler Resimler

Gülperi Selen rolü Rabia Soytürk ResimleriGülperi dizisinde oynayan ve Hasan karakterinin sevgilisi olan Selen rolünü oynayan oyuncunun gerçek adı Rabia Soytürk. Gülperi dizisinde geçen hafta Selen adıyla katılan ve Hasan’ın bulaşmış olduğu mafya adamlarının elinden kurtulmak için tekneyle denize açılan ve canlarını kurtaran Hasan ve Selen seyircinin de oldukça dikkatini çekti. Gülperi dizisinde Hasan’ın sevgilisi olarak ön plana çıkacak olan ve ileriki zamanda Gülperi dizisinde Hasan ve Selen evlenecek mi Gülperi dizisinde Hasan ile Selen ayrıldı mı gibi soruları sorulacağı ve merak edileceği dizide Selen karakterini canlandıran Rabia Soytürk hakkında kısa bilgiler vermek istiyorum.

Gülperide Selen rolünü oynayan Rabia Soytürk Kimdir?

Gülperi dizisi Selen kimdirGülperi dizisinde Selen kimdir Selen karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adının Rabia Soytürk olduğunu söylemiştik. Rabia Soytürk geçtiğimiz dönem puhu tv de yayınlanan şahsiyet isimli dizide suveyda karakterini canlandırmış hem oyunculuk başarısı hem de güzelliğiyle dikkatleri çekmiş ve Gülperi dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

Gülperi dizisinde Hasan’ın sevgilisini oynayan güzel oyuncu Rabia Soytürk 1999 yılında doğmuştur ve 19 yaşındadır. Rabia Soytürk’ün ilk dizi deneyimi puhu tv de yayınlanan şahsiyet dizisi olmuştur. Şahsiyet dizisinde göstermiş olduğu başarıdan hemen sonra Gülperi dizisinde Selen rolüyle dikkatleri çekmektedir. Rabia Soytürk Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde eğitim almış oyunculuk dersleri ile kendisine ispatlamaya çalışmıştır.

Gülperi dizisinde Selen karakterini canlandıran Rabia Soytürk sağlık Koleji’nde hemşirelik bölümü okumuştur. Ancak kendisini sağlık sektöründe değil dizi sektöründe bulmuştur. Oyunculuk kabiliyeti oldukça üst düzey olan Rabia Soytürk bundan sonra da birçok dizide kendisini gösterecek gibi görünüyor. Gülperi dizisinde Hasan ile Selen Bakalım ilerleyen zamanda nasıl bir ilişki yaşayacak zorluklara birlikte göğüs gerebilecekler mi izleyip göreceğiz.

Gülperi Selen rolü – Rabia Soytürk Resimleri

Gülperi Selen rolü Rabia Soytürk

Gülperi dizisi Seleni kurtaran Hasan

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gülperi Dizisi Selen Kimdir? Hasan’ın Sevgilisi Selen Hakkında Bilgiler Resimler (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 17 Kasım 2018