Gülperi Dizisi Şeyma Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Ece Sükan)

Gülperi Dizisi Şeyma Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Ece Sükan)… Gülperi dizisi yeni sezonda Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Gülperi dizisi oyuncu kadrosu da netleşti. Gülperi dizisinde Ece Sükan da rol alıyor. Peki Ece Sükan kimdir hangi rolde oynayacak bilgilerini paylaşmak için sizlere bu konumuzu açtık.

Gülperi dizisi Tims&B Produstıons yapımcılığında yayınlanıyor. Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in başrollerinde oynadığı Güperi dizisi başlıyor. Gülperi dizisinin senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat yazıyor. Yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı Gülperi dizisinin konusu da içler acısı.

Gülperi dizisi çocuklarına kavuşmak için elinden geleni yapan Gülperi’nin hikayesini anlatacak. Dizi de Gülperi eşini kaybetmiştir. Eşinin ailesi tarafından iftiraya uğrar. Çocuklarından uzak kalmak zorunda bırakılır. Gülperi’nin eşinin ailesi aynı zamanda çocukları da zehirler fikirleriyle. Annelerine düşman olurlar. Gülperi’de çocuklarını geri almak ve onlara tekrar anne fikrini kazandırmak için çabalar.

Gülperi Dizisi Şeyma Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Ece Sükan)

Gülperi dizisinde Gülperi’nin en büyük destekçisi de Avukat Kadir. Dizi de Avukat Kadir’in eşini canlandıracak olan isim de Şeyma karakteri. Gülperi dizisinde Şeyma kimdir gerçek adı bilgileri nelerdir? Aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Gülperi dizisi Şeyma Ören Aydın Kimdir?

Gülperi dizisinde Şeyma karakterine hayat veren isim Ece Sükan. Gülperi dizisi Şeyma karakteri; Küçük yaşta annesini kaybeden Şeyma ilgisiz bir baba ve üvey anne tarafından büyütülür. Babasının sevgisini kazanmak için hep başarılı olmak zorunda hisseder ancak istediği gibi olmaz. Üvey kardeşlerini daha çok sever ve benimser.

Hukuk fakültesinde tanıştığı Kadir’le evlidir. Artemis adında kızları olur. Kızları olunca da evde ona bakmaya başlar ve işi bırakır. İşi bırakmak onun en büyük hatasıdır. Kızı ile de arası iyi değildir. Çünkü anne olarak oda evde mutlu değildir. Kadir’in işinde başarılı olmasını da içten içe kıskanır.  İçindeki duygular yüzünden hem kendi mutsuzdur hem de çevresindekileri mutsuz eder.

Ece Sükan Kimdir Oynadığı Diziler Bilgileri;

1977 Ankara doğumludur. Ankara Devlet Opera Balesi’nde 3 yıl eğitim aldı. 2 yılda buradaki oyunlarda görev yaptı. 1998 de Odtü Psikoloji bölümünden mezun oldu. Radyo dj liği yaptı. 1998 de Best Model Of Turkey yarışmasında 3. oldu. 1998 yılında profesyonel mankenliğe başladı. Çizgi filmler de seslendirme yaptı. 2004 yılında oyunculuğa başladı. 2004 yılında 24 Saat, Çalınan Ceset, Haziran Gecesi, 2008 Aşk Yakar, 2009 Avrupa Yakası, 2010 Kızım Nerede dizilerinde rol aldı.

Gülperi dizisi Şeyma Kimdir dizideki rolü ve karakteri hakkında bilgiler?

Küçük yaşta annesini kaybeden Şeyma ilgisiz bir baba ve üvey anne tarafından büyütülür. Babasının sevgisini kazanmak için hep başarılı olmak zorunda hisseder ve ne yaparsa yapsın başarılı olamaz. Her koşulda babası hep üvey kardeşlerini ondan daha çok önemser. Hukuk fakültesi mezunudur ve orada tanıştığı Kadir’le evlidir. Gerçek sevgiyle büyümediği için sevmeyi de bilmez.

Gülperi dizisi Şeyma kimdir

Sevdiğini sanır sadece. Kızları Artemis doğduğunda Kadir’in de isteğiyle işi bırakıp evde kızını büyütmeye karar vermiştir. Bu karar daha sonra en büyük pişmanlığı olacaktır. Kontrolcü ve mükemmeliyetçi yapısı yüzünden kızıyla asla istediği gibi bir anne kız ilişkisi kuramamıştır. Gözleri önünde başarılarına her geçen gün yenilerini ekleyen Kadir’e de içten içe öfkelenmiştir. Bastırdığı tüm duyguları mutsuz olmasına ailesini de mutsuz etmesine neden olmaktadır.

Başarılı ve güzel oyuncu şimdi de Gülperi dizisinde rol alıyor. Kendisine başarılar diliyoruz.  Gülperi 2 Kasım Cuma yeni 8. bölümü ile Show Tv’de.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Eylül 2018