Gülperi Dizisi Show Tv de Cuma Günleri Yayınlanacak Reyting Alır mı Tutar mı?

Dizi hakkında çok bilgim olmasa da Nurgül Yeşilçay adını duyar duymaz bu dizi tutmaz dedim. Farkındayım önyargılı olduğumun ama ne yapayım, bir türlü sevemedim bu kadının oyunculuğunu. Bu yüzden yeni dizisi Gülperi‘den de pek umutlu değilim. Acaba ilk 5 bölüm dayanır mı diye kendi kendime soruyorum..

Show tv de yeni sezonda ekrana gelecek olan Gülperi dizisinin Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canbolat’ın yazıyor. Gülperi dizisinin yönetmenliğini Cem Karcı yaparken dizinin başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in yer aldığı ”Gülperi” yeni sezonda ”Cuma” akşamları Show tv de izleyiciyle buluşacak.

Gülperi Dizisi Show Tv de Cuma Günleri Yayınlanacak Reyting Alır mı Tutar mı izlenir mi?

Gülperi Dizisi Reyting Alır mı Tutar mı cuma günü

Cuma günleri oldukça zorlu bir gün. Atv de Aşk ve Mavi gibi 3. sezonuna giren güçlü bir dizi, 13 yıldır Kanal D de devam eden Arka Sokaklar ve yine Star tv de 3. sezonuna başlayan İstanbullu Gelin gibi diziler varken Gülperi şans bulabilir mi cuma günü reyting alabilir mi inanın çok zor bence..

Tims & B yeni sezona Gülperi ve Bir Zamanlar Çukurova dizileriyle giriş yapıyor. Geçen sezondan da Söz dizisi devam eden yapım şirketi oldukça umutlu olsa da farklı kanallardaki dizilerinden en zayıf halka bence Gülperi olacak. Cuma günlerinin kalıplaşmış seyircisi karşısında Gülperi dizisinin reyting alabilmesi oldukça zor görünüyor..

Gülperi Dizisi izlenir mi tutulur mu izleyici yorumları

Gülperi Dizisi Show Tv de Cuma Günleri Reyting yarışında nasıl bir izlenme oranı alır, yeteri kadar izlenir mi tutar mı Gülperi yoksa kısa sürede erken final kararı alıp dizi sona erer mi zamanla göreceğiz. Gülperi reyting Alır mı Tutar mı? bu konuda sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Gülperi dizisinden ilk resimler gelmeye başladı. Çok yakında Gülperi dizisi tanıtım fragmanı burada olacak: İşte Gülperi ilk resim:

Show TV'nin Dev Bütçeli Dizisi GÜLPERİ'den İlk Fotoğraf Yayınlandı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Ağustos 2018