Gülperi Dizisi Yeni Bölümde Kadir Gülperi ve Can Ölecek mi? Kaza Yaptılar

Gülperi Dizisi Yeni Bölümde Kadir Gülperi ve Can Ölecek mi? Kaza Yaptılar Gülperi Dizisi Yeni Bölümde Kadir Gülperi ve Can Ölecek mi? Kaza Yaptıktan sonra neler olacak. Gülperi dizisinin 20. bölümde neler olacak neler yaşanacak oldukça merak ediliyor. Hapisten kurtulan Kadir Gülperi ve Can’ı da almış yola koyulmuştur. Yolda giderken hiç beklenmedik bir anda büyük bir trafik kazasına karışırlar ve Kadir fark etmeden öndeki kamyonetle çarpıştı. Gülperi dizisinin 20. bölümünde 15 Şubat Cuma günü neler olacak neler yaşanacak Gülperi Kadir ve Can ölecek mi Kazadan sonra kurtulacaklar mı oldukça merak ediliyor.

Gülperi Dizisinin Yeni Bölümde Kadir Gülperi ve Can Ölecek mi? 20. Bölümde Kaza Yaptılar.Gülperi yeni bölümde Kadir Gülperi Can Ölecek mi

Dizinin yeni bölümünde yaşanacak gelişmeler ve yeni çıkan tanıtım fragmanları izleyenleri iyice heyecanlandırdı. Gülperi dizisinin 15 şubat 2019 Cuma günü ekrana gelecek 20. bölümünde heyecan dolu sahneler yaşanacak. Hapishaneden kurtulan Kadir Gülperi ile birlikte olabilecek mi evlilik teklifini Gülperi kabul edecek mi diye merak edilirken hiç beklenmedik bir sahne izleyenlerin yüreğini ağzına getirdi. Gülperi ve oğlu Can ile birlikte yola koyulan Kadir ansızın bir kazanın içine dahil olur. Kadir aracın kontrolünü kaybedince öndeki kamyonetle bindikleri Jip kafa kafaya çarpışıyor.

Gülperi fragman da yaşanan bu kaza sahnesinden sonra Gülperi Kadir ve Can acaba kazada ölecekler mi kurtulacaklar mı yaralı mı kalacaklar gibi meraklı sorular izleyiciler tarafından sorulurken Gülperi dizisinin son bölümündeki bu kaza sahnesinden sonra Gülperi dizisi bitecek mi sona mı erecek ne zaman bitecek sezon finalimi yapacak final yaparak veda mı edecek gibi sorular ardarda sorulmaya başlandı.

Hemen belirtelim ki Gülperi 20. bölümündeki bu kaza sahnesi sonrasında Gülperi dizisinin 22 Şubat Cuma günü yayınlanacak olan 21. bölümü çok merak edilmeye başlandı. Gülperi dizisinin 21. bölümünde neler olacak neler yaşanacak Herkes oldukça merak ediyor. Merak etmeyin sevgili seyirciler Gülperi Kadir ve cana hiçbir şey olmayacak. Küçük sıyrıklarla kazayı atlattıktan sonra kısa bir tedavi sürecinden sonra kaldıkları yerden dizi devam edecek.Gülperi Dizisi kaza yapan Kadir Gülperi ve Can Ölecek mi

Gülperi Dizisi 20. bölümde  Kadir Gülperi ve Can Ölecek mi? Kaza Yaptılar

Zaten dizinin başrol oyuncularına Kolay kolay hiçbir kaza bela bulaşmaz, Zaten dizinin başrol oyuncularına bir şey olmaz. Gülperi dizisinin yeni bölümünde Kadir Gülperi ve cana hiçbir şey olmayacak geçirmiş oldukları kazanın ardından kısa bir tedavi olduktan sonra dizide kaldıkları yerden devam edecekler herhangi bir ölüm kalım olmayacak. Merak eden izleyicilerimize buradan bir kez daha duyurmuş olalım.

SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Gülperi dizisinin yeni bölümü 15 Şubat Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Şubat 2019