Gülperi Dizisinde Çalan Cem Adrian Ben Sana Yandım Gelin Yanağı Allı Gelin Şarkısı

Gülperi Dizisinde Çalan Cem Adrian Ben Sana Yandım Gelin Yanağı Allı Gelin Şarkısı… Gülperi dizisi 26. bölümü 29 Mart cuma akşamı kaldığı yerden devam edecek. Show TV ekranlarında yayınlanan oldukça sevilen ve reytinglerde kanalın yüzünü güldüren Gülperi dizisi yeni bölümünde Cem Adrian’ın sesinden Ben Sana Yandım Gelin türküsü şarkısı söyleniyor. Cem Adrian farklı tarzıyla her zaman şarkılara yeni bir soluk katıyor.

Gülperi dizisinde Gülperi’nin evlilik haberi hızla yayılır. Kadir’in annesi Gülperi’ye eziyet etmeye başlar. Hastanedeki Eyüp de bu evliliği öğrendiğinde sonuçları herkesi etkileyecek bir plan yapmaya başlar. Yakup’un da Eyüp’ün borçlarından kurtulmak için Hasan üzerinden bir planı vardır.

Ailenin veliahtı olma fikri Hasan’ın kafasını karıştırır. Annesine inat, olmadığı bir insan gibi davranmaya başlar. Buna en büyük tepkiyi Artemis verse de başlarına gelecek belalara mani olamaz. Gülperi, Hasan ve Bedriye’nin hasreti ile yanarken hiç beklenmedik bir olay olur; Eyüp tecritten firar edip Şeyma’yı kaçırır. Kadir’den, Şeyma’ya karşılık Gülperi’yi teslim etmesini ister.

Gülperi dizisi 26. bölümünde Cem Adrian Ben Sana Yandım Gelin Türküsü çalıyor. Şarkının sözleri aşağıda sizlerle;

Bahçalarda mor meni
Verem ettin sen beni
Nasıl verem olmayım
Eller sarıyor seni

Ben sana yandım gelin
Yanağı allı gelin
Gaziantep yolunda
Öldürdün beni gelin
Bahçalarda meleme
Yar göğsün düğmeleme
Ölürsem kanlım sensin
Gözlerin sürmeleme
Ben sana yandım gelin
Yanağı allı gelin
Gaziantep yolunda
Öldürdün beni gelin

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Mart 2019