Gülperi Dizisinde (Genç Gülperi) Nurgül Yeşilçay’ın Gençliğini Oynayan Kız Kim?

Gülperi Dizisinde (Genç Gülperi) Nurgül Yeşilçay’ın Gençliğini Oynayan Kız Kim? Gülperi dizisi yakında Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Gülperi dizisinin başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen yer alıyor. Gülperi dizisinde Nurgül Yeşilçay’ın canlandırdığı Gülperi ile Timuçin Esen’in canlandırdığı Kadir birbirlerinin gençlik aşıklarıdır. Bu yüzden dizi de oyuncuların genlik hallerine de yer verilecek.

Gülperi dizisinde Gülperi’nin gençliğini canlandıracak başka bir oyuncu yer alacak. Gülperi’nin gençliğini Kayra Zapcı canlandıracak. Gülperi dizisinde Nurgül Yeşilçay’ın gençliğini oynayacak güzel oyuncunun bilgilerini sizlerle paylaşmak için bu konuyu açtık.

Gülperi dizisi Tims&B Yapımın yapımcılığında ekrana gelecek. Gülperi dizisi senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canbolat yazarken yönetmenliğini Cem Karcı yapıyor. Gülperi dizisi 2018 yeni sezonu olan eylül ayında başlaması planlanıyor. Gülperi dizisinin fragmanı yayınlandı. Fragmanda nurgül Yeşilçay’ın sürekli acı çektiğini, tecavüze uğradığını hapse düştüğünü çocuklarından ayrı kaldığını izledik. Dram temalı bir Gülperi dizisi sizleri bekliyor…

Gülperi dizisinin hikayesi; Gülperi’nin eşi çalışırken öldürülmüştür. Bu durumu öğrenen Gülperi’nin hayatı başına yıkılır. Gülperi artık bu hayatta tek başına ayakta durmalıdır. Eşinin ailesi de Gülperi’ye destek olacağına ona köstek olurlar. Eşi Eyüp’ün ölümünden Gülperi’yi sorumlu tutarlar. Onu cezalandırmak isterler.

Gülperi’nin elinden çocuklarını alırlar. Gülperi çocuklarını geri almak uğruna çok bedel öder. Hapse girer. Gülperi dizisinin tanıtım fragmanında Gülperi’nin küçük oğlu Can ağlayarak annesinden koparıldıklarını söylüyor. Tanıtım fragmanında diğer dikkat çeken şey de Gülperi’nin tacize uğraması. Gülperi’nin kayınbiraderi olan Yakup’ta sürekli Gülperi’yi tehdit eder.

Gülperi’nin bu hayattaki tek destekçisi Avukat Kadir’dir. Mahkemede Gülperi’nin oğlu Hasan “Benim anam babamla beraber öldü, ikisi de mezarsız. Biz onları kalbimize gömdük!” sözleri Gülperi’nin tüm umutlarını yıkıyor. Gülperi dizisi yürekleri sızlatacak anlaşılan.

Gülperi dizisinde Gülperi’nin gençliğini canlandıracak olan oyuncunun adı da Kayra Zabcı. Gülperi dizisinde Nurgül Yeşilçay’ın gençliğini canlandıracak olan Kayra Zabcı 2001 doğumludur Malatyalıdır. 9-14 yaş arasında yapılan Best Model Çocuk Türkiye yarışmasında birinci olmuştur. 2013 yılında Best Child Model Of The World yarışmasında da birincilik kazanmıştır.

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünde eğitim almaktadır. Bu zamana kadar Hayatta Kalma Sanatı filminde rol aldı. Aydamaya, Küçük Ağa, Muhteşem Yüzyıl, Aşktan Kaçılmaz, Rusya Türk Transiz, Hayat Yolunda, Harem, Seddülbahir 32 Saat, İkisinide Sevdim ve Vatanım Sensin dizilerinde rol aldı.
Gülperi dizisinde rol alacak olan Kayra Zabcı’ya başarılar dileriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Eylül 2018