Gülperi Yeliz Kimdir? Gerçek Adı (İlay Tiryaki) Gülperide Yeliz Rolünde

Gülperi Yeliz Kimdir? Gerçek Adı (İlay Tiryaki) Gülperide Avukat Yeliz Rolünde… Gülperi dizisinin yeni bölümünde diziye Yeliz karakteri ile yeni bir oyuncu dahil oluyor. Yeliz karakterine hayat verecek oyuncunun adı İlay Tiryaki. İlay Tiryaki diziye yeni bir karakter olarak katılıyor. Gülperi dizisi Yeliz Kimdir? Gülperi dizisine katılan oyuncu yeni bölümde Kadir’in avukatlık ofisine geliyor. Yeliz avukatlık ofisine gelir gelmez de Kadir’in dikkatini çekiyor. Ama kendisi daha çok etkileniyor Kadir’den. Bu yüzden de Burcu’nun yerine geçici gelmiş gibi görünse de Kadir’i gözüne kestirip avukatlık bürosunda kalıcı olmaya çalışabilir. Gülperi dizisi Yeliz Avukat bakalım nasıl bir oyunculuk çıkaracak..

Gülperi dizisi Yeliz hakkında detaylar: Gülperi dizisi TİMS&B Productions imzası taşırken yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar yapıyor. Gülperi dizisi başrollerini Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen, Erkan Bektaş, Tarık Papuççuoğlu, Ece Sükan, Şefika Ümit Tolun ve Burak Dakak paylaşıyor. Gülperi dizisine dahil olan İlay Tiryaki kimdir? 

Gülperi dizisine yeni katılan Yeliz karakterini canlandıracak oyuncu İlay Tiryaki Kimdir? İlay Tiryaki 1987 Ankara doğumludur. 2010 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun oldu. Genç ve güzel oyuncunun ilk oyunculuk tecrübesi Bizim Evin Halleri dizisi olmuştur. Unutma Beni ve Deniz Yıldızı dizilerinde de rol almıştır.

Gülperi dizisi Yeliz daha önce hangi dizilerde oynadı: Deniz Yıldızı dizisindeki Gizem karakteri ile tanınıp daha da sevilmiştir. Son olarakta Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde rol almıştır. Güzel oyuncu genel olarak günlük dizilerde boy göstermiştir. Haftalık dizilerde rol almaya başlamıştır artık. Bu da başarı göstergesidir. İlay Tiryaki bilgilerini sizlerle paylaştık. İlay Tiryaki Gülperi dizisinde avukat rolüyle katılıyor ve güzelliği ile seyircinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Siz İlay Tiryaki’nin oyunculuğunu nasıl buldunuz? Yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Gülperi dizisi Yeliz Avukat Rolünde: Güperi dizisi de diğer diziler gibi yeni bölümü ocak ayının ilk üç haftası yayınlamayacak. Bu yüzden de sizlere Gülperi dizisi son bölümde neler olmuştu hatırlatalım; Eyüp’ün gelişiyle şok olan Gülperi, ona geçmişin hesabını vermek zorunda kalır ve kapatmak için uğraştığı Bedriye’nin derin yarası yeniden açılır. Ailesiyle ilgili gerçekleri öğrenen Eyüp ise çıldırır ve hemen harekete geçer.

Hasan ve Bedriye babalarının gelişiyle mutlu olsalar da, Can evde bir şeylerin ters gittiğini anlar. Fatma, Yakup’un yaptığı kötülükleri öğrenince beklenmedik bir karar verir. Gülperi ve Kadir’in aynı yerde oturduğunu öğrenen Şeyma ise çılgına döner. Eyüp geldiği için darmadağın olan Kadir ise pes etmez ve onun kayıp yıllarını araştırmaya devam eder. Öğrendiği gerçeklerle Gülperi ve çocukların da hayatının tehlikede olduğunu anlar. Gülperi ise çocuklarının mutluluğu ve Kadir’e duyduğu aşk arasında zor bir seçimin eşiğine gelir. Gülperi Avukat Yeliz bilgileri böyleydi..

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.