Gülse Birsel Yeni Dizisinin Adı Ne Bilgileri Oyuncuları

Gülse Birsel Yeni Dizisinin Adı Ne Bilgileri Oyuncuları… Gülse Birsel dizisi oyuncuları netleşmeye başladı. Daha önce Avrupa Yakası ve Yalan Dünya gibi efsane dizilerin senaristliğini yapan Gülse Birsel yeni dizisinin sinyallerini verdi. Gülse Birsel yeni bir sitcomla ekranlara dönecek.

Gülse Birselin yeni dizisinin adı henüz belli olmadı. Ancak oyuncuları netleşmeye başladı. Daha önce Güldür Güldür Show programında izlediğimiz ve en çok gülünen karakterlerden olan Eşofmanlı Şevket Hocayı canlandıran Çağlar Çorumlu. Çağlar Çorumlu yeni dizide de kendisinden söz ettirecektir.

Çağlar Çorumlunun sosyal medya da Güldür Güldür Show yeni sezonunda olmayacağı yazıldı. Çağlar Çorumlunun yeni dizisi açıklanmış oldu. Sitcoma Çağlar Çorumlu çok yakışacaktır sizce de öyle değil mi? Gülse Birsel başka oyuncularla da anlaşma yapıyor dizi için.

Diğer bir ünlü ismi de sizlere açıklayalım. Sarp Apak.. Daha önceki iki dizisinde de yanında olan Sarp Apak yeni sitcomda da önemli bir rolle karşımıza çıkacak. Gülse Birsel Sarp Apak ve Çağlar Çorumlu şimdilik açıklanan isimler. Yeni isimler netleştiğinde sizlerle paylaşacağız.

Gülse Birsel sosyal medyadan yaptığı açıklamada “Doğrudur. Ama öyle hemen Eylül ayında yayın değil. Önce sinema filmimizi çekelim. Sonra havalar soğusun, çaylar demlensin, sitcom gelsin” dedi.

Gülse Birsel yeni sitcom dizisi kış aylarında yayınlanacak. Eylül ayında değil yani. Sizce başka hangi isimler bu diziye yakışır. Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gülse Birsel Yeni Dizisinin Adı Ne Bilgileri Oyuncuları (6 Yorum)

Eklenme Tarihi: 9 Haziran 2017