Günah Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Kanalı Fragmanı

Yeni sezona yeni dizilerle girme telaşında olan kanallar bir bir yeni projelerini ve dizilerini tanıtmaya başladılar. Günah Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Kanalı Fragmanı ve tüyoları ile sizlerle bu konuda buluşacak. Hemen konumuza geçelim ve Günah Dizisi Oyuncu kadrosunda kimler var inceleyelim..

Günah Dizisi yeni sezonda Star tv de ekrana gelmesi beklenen dizilerden birisi. Henüz kadrosu ve oyuncuları net olmayan diziye ilk katılan ve adı belirlenen bayan oyuncu Zeynep Kızıltan oldu. 2017-2018 yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olmak isteyen “Günah dizisinin belli olan ilk oyuncusu Zeynep Kızıltan olduğu öğrenildi.

Yeni sezonda Star TV’de ekrana gelmesi planlanan Günah isimli diziye, daha önce “1 Kadın 1 Erkek” ile “Kiralık Aşk” gibi ses getiren ve oldukça popüler olmuş projeleri olan Ortaks Yapım imza atacak. Ortaks Günah dizisi ile bakalım adını bir kez daha ön plana çıkarabilecek mi?

Günah dizisi konusu Özeti nedir: Cast çalışmaları devam eden dizide bir aile dramı ekrana taşınacak. Yönetmeni henüz belli olmayan dizinin kasım ayında Star tv de ekrana geleceği konuşuluyor. Son dizisi Cesur ve Güzel dizisinde Hülya rolüyle öne çıkan Zeynep Kızıltan, bu kez “Günah” dizisinde üç kız kardeşin en büyüğü olacak. Diğer kızlar da merakla bekleniyor.

Günah dizisi Erkek başrol oyuncusu ise bu 3 kız kardeşin ortak hedefi olacak. Erkek başrol için Kaan Urgancıoğlu ile görüşme yapıldığı konuşuluyor. Ayrıca daha netlik kazanmayan dizi için görüşülen oyuncular arasında Melisa Şenolsun‘un da adı var.

Adı Soyadı: Melisa Şenolsun
Doğum Tarihi: 24 Eylül 1996
Nereli: İzmir
Burcu: Terazi
Kilosu: 56
Boyu: 1.71
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Sarı
Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı
Sevgilisi: Ozan Dolunay
Evli mi: Hayır
Eşi: Yok
instagram Hesabı: https://www.instagram.com/melisasenolsun
Twitter Hesabı: https://twitter.com/MelisaSenolsun

Melisa Şenolsun Sude rolünde bir süre Kiralık Aşk Dizisinde rol almıştı. Sude karakteri ile oldukça ses getiren Melisa Şenolsun yeni dizisi Günah ile bakalım nasıl bir oyunculuk sergileyecek izleyip göreceğiz.

Lütfen sizlerde Günah dizisi hakkında beklentilerinizi yazın aşağıya..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.