Güven Bana Sunucusu Kimdir ? Müge Anlı Tatlı Sert Bitiyor mu ?

ATV’nin güzel sunucusu Müge Anlı ile Tatlı Sert bitiyor mu? Canlı yayında yeni yarışma programı sunacağını açıklayan Müge Anlı sevenlerini üzecek mi? Güven Bana Sunucusu kimdir ? Müge Anlı Güven Bana yarışma programını kimin ile birlikte sunacak ? Sır gibi saklanan yaz projesi yarışma programı hakkındaki detaylar.

Güven Bana Sunucusu Kimdir ? Müge Anlı Tatlı Sert Bitiyor mu ?

Müge Anlı yeni yarışma programı mı sunacak ?

Cuma günü itibari ile final mi yapacak sezon finali mi diye beklerlen ünlü sunucu çoktan yeni imzaları atmış bile. Çocuklar Duymasın’ın baş rol oyuncusu Haluk yani Tamer Karadağlı ile çalışmalara başladığını açıkladı. Yaz boyunca Müge Anlı’nın sunacağı programda yenilikler de olacak. Müge Anlı ATV’de yayınlanacak Güven Bana yarışma programının sunucusu olacak. Soruları ailelere bu sefer kazandırmak için yöneltecek. İlk defa yarışma sunacak güzelin çok heyecanlı olduğunu ilk programını açıklarken hissettik. O muhteşem gülüşünü daha sık duyacağız.

Müge Anlı yeni yarışma programı mı sunacak ?

Müge Anlı Tatlı Sert Bitecek mi?

Çok merak edilen ise yeni yarışmadan daha çok hafta içi her sabah ATV’de reyting rekorları kıran Müge Anlı ile Tatlı Sert programı bitecek mi? Gündüz programlarında açık ara en fazla reyting alan farklı konsepti ile çok beğenilen ve alanında ilk kabul edilen araştırma programı bu güne kadar sayısız kayıp aileleleri buluşturdu. Bunun yanında aydınlatılamayan cinayet vakalarında ışık tutmayı başardı. Stüdyoda sayısız tutuklama anını canlı izledik. Bunlardan en sonuncusu ise ana haber bültenlerine kadar haber olan Palu ailesi oldu.

Güven Bana Sunucusu Kimdir

Müge Anlı yardım çadırları ile de sayısız kişiye aşevi aracılığı ile yemek ulaştırmıştır. Tabi yardım SMS’leri atanlara da çok teşekkür ediyoruz. Şimdilerde ise Müge Anlı Güven Bana programını mı sunacak diye merak ediliyor. Bizzat kendisinin açıkladığı yarışma programı ile kendisini çok farklı bir alanda sunuculuk yaparken bulacağız.

Müge Anlı Tatlı Sert Programından Ayrıldı mı

Güven Bana Konusu İçeriği Nedir ?

ATV’nin yeni yarışma programında aileler yarışacak. Yarışmaya katılan aileler canlı yayında önce eşlerine güven bana diyerek koltuklarına oturacak. Sorular sorulara ise birlikte cevap vererek her geçtikleri soru ile alacakları ödül yolunda ilerleyecekler. Büyük ödüle ulaşması çok zor olsa da yine Müge Anlı birçok kişiye maddi destek olarak ödüllerini yarışma programında dağıtacaktır. Güven Bana Sunucusu kimdir tanımayan kalmadı sanırım. Ancak Müge Anlı ile Tatlı Sert Bitecek mi diye üzülmeyin. Bu kadar reyting alan ve izlenen programı bu kadar geliri olan bir projeyi kimse bitirmeyi göze alamaz.

Güven Bana Konusu İçeriği Nedir ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.