Güven Bana Yarışması Nerede Çekiliyor ?

Muge Anlı’nın programı Güven Bana Yarışması Nerede Çekiliyor ? İki birbirini tanımayan yarışmacı birbirlerine karşı hem güvenmek zorunda hem de ipi elinden bırakmamalı. Yarışmayı canlı izlemek isteyenler Güven Bana yarışması nerede çekiliyor nasıl izleyici olunur merak ediyor.

Güven Bana Yarışması Nerede Çekiliyor ?

Güven Bana Yarışması Adresi Neresi ?

Güven Bana yarışmasının adresi neresi yarışmaya izleyici nasıl olunur? Müge Anlı’nın sunduğu yarışma programını canlı izlemek için Güven Bana biletleri ne kadar nerede satılıyor ? Yarışma programlarında seyirci olabilmek te bilet ile olmuyor malesef. Büyük ön elemelerden geçerek izleyici olmaya hak kazanabiliyorsunuz. Ancak Güven Bana Yarışmasını canlı izlemek isterseniz stüdyoda böyle bir yer yok. Onun için seyirci almıyorlar.

Güven Bana Yarışması Adresi Neresi

Güven Bana Yarışması Nerede ?

Güven Bana yarışması nerede çekiliyor derseniz ATV’nin İstanbul stüdyolarında hazırlanmış özel odada çekiliyor. Sadece yarışmacılar ve program yapım ekibi içeride bulunabiliyor. Yarışmaya seyirci olarak katılmak isteseniz de fiziki yer bulunmadığından girebilmeniz mümkün olmuyor. Yarışmayı takip edebileceğiniz en iyi adres ATV ekranlarıdır. Arka fonda zaman zaman ekrana varmış gibi görünen seyirci yansıması bilgisayar ortamında eklenmiş fondan ibarettir.

Güven Bana Yarışması Nerede ?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 3 Ağustos 2019