Güven Bana Yarışmasına Nasıl Başvuru Yapılır ? Başvuru Formu ve Yarışmacı Olma Şartları

Müge Anlı’nın sunduğu Güven Bana yarışmasına nasıl başvuru yapılır ? Yarışmacı olmak isteyen aileler için Güven Bana başvuru formu doldurmaları yeterli midir ? Güven Bana yarışmacı olma şartları ve aranan özellikler hakkında kimsenin bilmediği tüyolar nedir ?

Güven Bana Yarışmasına Nasıl Başvuru Yapılır ? Başvuru Formu ve Yarışmacı Olma Şartları

Yarışmacı olmak için her şeyden önce Güven Bana başvuru formu doldurmak için acele etmeyin. Kesinlikle empati kurmalısınız. Günde yüzlerce başvuru yapılan TV yarışma programlarında siz de yarışmak istiyorsanız şöyle bir düşünün. Tüm Türkiye’nin izlediği üzerine dakikası için milyon TL ler harcanarak ayakta tutulan TV kanalında neden siz gösterilmelisiniz? Kanallar için her şey kuralları aşmamak kaydı ile reytingtir. Reyting kazandıracak yönünüz olması gerekir. Yarışma programları ise yarışmacısız bir hiçtir. Size kendinizi gösterebilmeniz ve kanala reyting sağlamanız için cansız bir stüdyodan ibarettir. Yarışmacı olduğunuzda sunucu dahil odak nokta siz olmak şartı ile ilerler. Her hareketiniz çok önemlidir.

Güven Bana Yarışmasına Nasıl Başvuru Yapılır ?

Müge Anlı’nın sunduğu yarışma programında yarışmacı nasıl olunur? Güven Bana Yarışmasına katılma şartları nedir ? Aile olmanız ilk koşuldur. Ancak gözden kaçırmamanız gereken en önemli şey neden sizin yarışmacı olacağınızdır. Form maddelerini okuyun ve en az bir gün düşünün. Müge Anlı’nın yarışma programına uygun yarışmacı olduğunuzu anlatan özelliklerinizi belirleyin. Formunuzu eline alıp okuyan kişi yarışmacı aramıyor. Programa reyting katabilecek ve Rtük kurallarına saygılı olacak birilerini arıyor. Siz tabi ki forma bunları açık açık yazmayın ancak yazdıklarınız ile formu inceleyen kişi mesajı almış olsun.

Güven Bana Yarışmasına Nasıl Başvuru Yapılır ?

Güven Bana Başvuru Formu

Eşiniz ile katılacağınız yarışma programında aranan özellikleri daha iyi analiz etmek için önceden Çocuklar Duymasın dizisinin başrol oyuncusu Tamer Karadağlı’nın sunumlarını inceleyin. Ekibin hangi özelliklerde ailelere öncelik verdiğini ve yarışma programına dahil ettiğini öğrenin. Yarışmacı olma şartları arasında aile iseniz kalanı kolay. Güven Bana başvuru formu doldurarak gideceğiniz mülakatta kesinlikle kavgacı ve somurtkan yapıda bulunmayın. Unutmayın ki Müge Anlı sunsa da bir eğlence programındasınız. Kanal önünde izleyenlere iyi mesajlar vermeye ve onlara karşı sempatik olmaya çalışın. Güven Bana sunucusu kimdir konumuzdan sunucu hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Güven Bana nasıl başvuru yapılır hakkında sorularınızı yorumlar kısmından bize iletiniz.

Güven Bana Başvuru Formu

YORUMLAR

  1. Bana güven program ma katil mak istiyorum sizi severek izliyorum baş vuru yaptim dönüş olur inşla sabır siz Lik la bekliyorum ilk defa bir televizyon çika cam olur eyer inşla

  2. Ben eşime cok gùveniyorum ve gercekten katilmasini istiyorum lutfen esimi secin

  3. Merhabalar, saygılı ve seviyeli çok güzel bir yarışma.Müge hanıma çok yakıştığını ve tam da onun verdiği samimi , içtenliği ve mutluluğu tatmak, o heyecanı yaşamak istiyorum.Ailem ile de özellikle ikiz çocuklarıma bir örnek teşkil etmek istiyorum.Veee tabiki dee ‘GÜVEN BANA’ demek istiyorum.

  4. Slm müge abla hayırlı günler baş vuru formu doldurdum hala cagirilmadim bana ulasirmisiniz.tel .05334388320

  5. Baş vuru formu doldurdum hala neden cagirilmiyorum bana ulaşın tel.05334388320

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.