Güvercin Dizisi Nerede Çekiliyor ? Set Adresi

Star Tv’nin 2019-2020 sezonundaki yeni dizisi tarihi görselliği ile dikkat çekiyor. Peki Güvercin dizisi nerede çekiliyor set adresi neresi? Türkiye’nin eşsiz güzelliklerini yansıtan bilinmeyen yerlerini dizi içerisinde gösteren yapımcı firma Pastel Film’e teşekkür ediyoruz.

Güvercin Dizisi Nerede Çekiliyor Set Adresi

Güvercin Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Set Adresi merak edilen Güvercin dizisi nerede çekiliyor ? Ülkemizin tarihi geçmişi çok yoğun yaşanmış Anadolu üzerine kurulu olunca keşfedilmemiş çok fazla argümanı bulunuyor. Hemen hemen her ilimizde gezilecek görülecek o kadar çok yer var ki… Güvercin dizisi için Pastel Film dizi seti adresini belirledi. Ekibine talimatı veren yönetmen Altan Dönmez Gaziantep’e doğru yola çıktı. Gördüğünüz tüm tarihi yapı ve mimariler Antep’e ait. Dizi setini ziyaret edebilir ve Anadolu mutfağımızın baş mimarisi olan Antep’te yemek yeme fırsatı yaratabilirsiniz. Özellikle Baklavası ve lahmacunu ile meşhur ilimize doğru yola çıkan dizi oyuncuları bol bol tatlı ve kebap yiyeceği şimdiden kesin. Ancak formlarını iyi korumaları gerekiyor. 2007 yılından beri 12 yıllık senaryo deneyimi olan Halil Özer’in yazdığı dizi yeni sezonda ekranlarda olacak.

Güvercin Dizisi Nerede Çekiliyor

Güvercin Dizisi Hangi Kanalda Yeni Bölüm Saat Kaçta Yayınlanacak ?

Güvercin dizisinin kanalı belli oldu. Geçtiğimiz sezonda Avlu dizisini internet kanalına kaptıran ve Blu Tv’de yayınlanmasının ardından yerine arayış içerisine giren Türkiye’nin ilk özel televizyon kanalı Güvercin dizisi ile el sıkıştı. Cem Uzan tarafından 1990 yılında kurulan TV kanalının yeni dizisi belli oldu. Güvercin dizisinin içeriği Mahsun Kırmızıgül’ün Aşka Sürgün ve günümüzde yayınlanan Hercai dizileri tarzında olacak. Ülkemizde bu tarz diziler her zaman tutmuş ve reyting almıştır. Ancak Anadolu illerinde çekilen diziler için oyuncu bulmak hem zor hem de maliyetli olmuştur.

Güvercin Dizisi Hangi Kanalda Yeni Bölüm Saat Kaçta Yayınlanacak

Pastel Film’e Güvercin dizisi nerede çekiliyor diye merak edenlere Gaziantep cevabını verdiği ve dizi setini Antep’e kurduğu için çok teşekkür ediyoruz. Siz dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Antep’i gördükte sonra Antep’e küçük bir tatil planı yapmayı düşünür müsünüz?

Güvercin Dizisi Hangi İlde Nerede Çekiliyor

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Güvercin Dizisi Nerede Çekiliyor ? Set Adresi (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 7 Temmuz 2019