Güvercin Dizisi Oyuncu Kadrosu Listesi ve Konusu Nedir ? Hangi Gün ve Kanalda Tekrarı Ne Zaman Yayınlanıyor - Dizi Haberleri – Oyuncuları


Güvercin Dizisi Oyuncu Kadrosu Listesi ve Konusu Nedir ? Hangi Gün ve Kanalda Tekrarı Ne Zaman Yayınlanıyor

Geçtiğimiz sezonda umduğunu bulan ancak bazı projeleri ile anlaşması biten Star Tv internet dizisi olan Avlu’nun yerine dizi aramaya devam ediyor. Kulislerden gelen yeni haberlere göre Güvercin dizisi oyuncu kadrosu listesi belli olmaya başladı. Star Tv Güvercin dizisinin konusu nedir ? Güvercin dizisi hangi gün hangi kanalda yayınlanıyor tekrarı ne zaman veriliyor takipçiler tarafından merak ediliyor.  Yeni projenin detayları yazımızın ayrıntılarında gizli

Güvercin Dizisi Oyuncuları Listesinde Kimler Var Kadrosu ?

Star Tv’nin 2019-2020 kış sezonu için imza attığı yeni dizinin ayrıntıları belli olmaya başladı. Avlu’nun yokluğunu Güvercin dizisi doldurabilecek mi? Başrol oyuncuları arasında kimler var? Senaryosu hazırlanan ve cast çalışmalarına geçilen Güvercin dizi oyuncuları listesi henüz açıklanmadı. Yapım şirketinin bazı görüşmelerini kulislerde duysak ta henüz kesinleşen bir anlaşma yok ancak çok önemli üç oyuncu şuanda senaryoyu okuyor. Senaryonun kötü olması demek oyuncunun itibarının zedelenmesi yüzünün eskimesi anlamına geliyor. İyi karakter iyi rolde oynarken düşünün her oyuncunun tanınmışlığını aklınıza getirin. Polat Alemdar’ı şimdi komedi dizisinde oynatmanız Kurtlar Vadisi ile elde ettiği yüzünü kaybetmesine neden olmaz mı? Baş rol oyuncuları hakkında gelecek ilk bilgiyi sizlerle paylaşacağız. Sayfamızı sık kullanılanlara eklemeyi unutmayın.

Güvercin Dizisi Oyuncuları Listesinde Kimler Var Kadrosu ?

Star Tv Güvercin Dizisinin Konusu Nedir ?

Senaryonun sır gibi saklandığı Güvercin dizisinin konusu nedir ? Şuan için resmi bir bilgiye ulaşamasak ta kulislerden bize gelen bilgilere göre kin ve nefret yerine bir aşk dizisi olacağını düşünüyoruz. İki aşığın birbirleri ile mutlu anlarını onlarla tv ekranlarından birlikte yaşayacağız. Güvercin dizisinin konusu da oyuncu kadrosu gibi gizemini korumaya devam etmektedir. Cast çalışmalarının ardından Star Tv sayfasında yayınlayınca konusunu öğreneceğimiz dizi için şimdiden heyecanlanıyoruz.

Star Tv Güvercin Dizisinin Konusu Nedir ?

Güvercin Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ?

Güvercin dizisi ne zaman başlayacak merak ediliyor. Fragmanın yayınlanmasının ardında Eylül’ün üçüncü haftası yayına girecek olan dizi için sabırsızlanıyoruz. Eylül ayından itibaren her perşembe günü Star Tv ekranlarında olacağını tahmin ediyoruz. Avlu dizisinden sonra perşembe günü boş kalan ve cuma akşamı da müsait olan Star Tv’nin hangi diziyi hangi güne koyacağını kestirmesi çok zor. Şuan için en yakın ihtimal perşembe yada cuma günü Güvercin dizisinin yayın günü olacağını tahmin ediyoruz. Geçen sezondan devam edecek diğer dizilerin günlerini değiştirmesi yerinde karar olmayacaktır.

YENİ HABER >>>  En Zayıf Halka Başvuru Formu Katılım Şartları. Nasıl Yarışmacı Olunur Tüyolar
Güvercin Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ?

Güvercin Dizisi Yapımcısı Yönetmeni Senaristi Kim?

Yapımcı firmasının hatırladığımız yapımları arasında İnsanlık Suçu, Seni Kimler Aldı, Bir Deli Sevda, Kalbimdeki Deniz, Çifte Saadet, Sen Benimsin, O Benim Hayat, İzmir Çetesi, Ateşe Yürümek ve Ezogelin bulunuyor. Pastel Film yeni sezon için Star Tv’de yayınlanacak Güvercin dizisinin yapımcısı olarak karşımıza çıktı. Güvercin dizisinin yönetmeni 41. Altın Kelebek ödülünü almış Altan Dönmez oldu. 1969 doğumlu Altan Bey’i ilk 2007 yılında Ters Yüz dizisinde görüntü yönetmeni olarak tanıdık. Ünlü olduğu dizi ise 2012 yılında Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam’ın yönetmeni olduğu yıllar oldu. O yıllarda nereden bilebilirdi ki Güvercin dizisinin yönetmeni kimdir dediklerinde Altan Dönmez imzasının gösterileceğini. 2014 yılından itibaren Paramparça dizisinin 3 sezon boyunca yönetmeni olmuştur. Geçtiğimiz yıl Bir Deli Rüzgar dizisinde yönetmenlik yaparken son sezonda ise Vurgun dizisinin yönetmeni olarak hayatımızdaydı.

Güvercin Dizisi Oyuncu Kadrosu Listesi ve Konusu Nedir ? Hangi Gün ve Kanalda Tekrarı Ne Zaman Yayınlanıyor

Güvercin Dizisinin Senaryosunu Halil Özer yazmıştır. Kendisi 2007 yılında senarist olmuştur. İlk eseri Pars Narkoterör’ün 1. sezonunu yazmıştır. 2008 yılında Son Ağa dizisi ile devam ederken en son 2014 yılında Firak sinema filminin senaryosunun düşünürüdür. 2019 yılında Star Tv’de yayınlanacak Güvercin dizisinin senaryosu yine Halil Özer imzalıdır.

Güvercin Dizisi Yapımcısı Yönetmeni Senaristi Kim?

Güvercin Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Senaryosunun ve oyuncu kadrosunun gizli tutulduğu Güvercin dizisi nerede çekiliyor ? Cast çalışmalarına devam ederken yönetmen Altan Dönmez dizi setini organize etmeye başladı bile. Set adresi olarak Gaziantep’in seçilmiş olması bize birçok konuda bilgi veriyor. Aşka Sürgün ya da Hercai tadında yeni bir dizi olacağını tahmin ediyoruz. Henüz çekimlerine başlanmayan dizinin açık adresini bilmiyoruz. İlerleyen zamanlarda konumuzu güncelleyerek aradığınız bilgileri sizlere ilk ulaştıran site olacağız. Güvercin dizisinin tekrarı hangi gün yayınlanıyor konumuzu takip ederek kaçırdığınız bölümleri izleyebilirsiniz. Ayrıca Güvercin dizisi tekrar bölümlerini Star Tv resmi internet sayfası üzerinden de verilmektedir.

Güvercin Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , , , , Eklenme Tarihi: 7 Temmuz 2019