Güvercin Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu Nedir? Hangi Gün Ne Zaman Yayınlanıyor?

Güvercin dizisi oyuncu kadrosu belli oldu. Güvercin Dizisi Konusu Nedir? Hangi Gün ve Kanalda, Tekrarı Ne Zaman Yayınlanıyor? Star Tv‘de yayınlanacak Güvercin dizisinin konusu nedir? Güvercin dizisi hangi gün, hangi kanalda yayınlanıyor ve tekrarı ne zaman veriliyor takipçiler tarafından merak ediliyor. Yeni projenin detayları yazımızda.

Güvercin Dizisi Oyuncu Kadrosu Listesi ve Konusu nedir? Hangi Gün ve Kanalda Tekrarı Ne Zaman Yayınlanıyor?
Geçtiğimiz sezonda umduğunu bulan ancak bazı projeleri ile anlaşması biten Star Tv internet dizisi olan Avlu’nun yerine dizi arayışında Güvercin dizisinde kadar kıldı.

Güvercin Dizisi Oyuncuları Listesinde Kimler Var? (Cast Kadrosu):

Star Tv’nin 2019-2020 kış sezonu için imza attığı yeni dizinin ayrıntıları belli olmaya başladı. Avlu’nun yokluğunu Güvercin dizisi doldurabilecek mi? Başrol oyuncuları arasında kimler var? Senaryosu hazırlanan ve cast çalışmalarına geçilen Güvercin dizi oyuncuları listesinin büyük kısmı belli oldu. Şimdi Star Tv’nin bu yeni dizisinin oyuncularını tanıyalım.

 

Mehmet Ali Nuroğlu – Kenan

1979 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Oyunculuğa olan merakı yüzünden Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde eğitim almıştır. İlk kez 2003 yılında Trt1 de yayınlanan Yuvadan Bir Kuş Uçtu dizisinde minik bir rolde oynamıştır. Sonrasında rol aldığı Çemberimde Gül Oya dizisi ile tanınmıştır. Nuroğlu son olarak Sen Anlat Karadeniz dizisinde canlandırdığı Vedat karakteriyle dikkatleri üzerine çekmiştir.

Mehmet Ali Nuroğlu

 

Almila Ada – Zülüf

Almila Ada 1994 yılında İstanbul’da doğdu. Almila Ada Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nde eğitim aldı. Yurt dışında IQ, Vogue ve Instyle gibi birçok dergide modellik yaptı. Almila Ada Londra’da bir metro durağında beklerken cast direktörü tarafından keşfedi ve Avengers filminde Scarlett Johansson’ın küçüklüğü rolünde kamera karşısına geçti. Sonrasında Türkiye’deki oyunculuk hayatı başladı. Almila Ada’nın rol aldığı diziler; Kaderimin Yazıldığı Gün, Kırgın Çiçekler, Adı Efsane, Cennetin Gözyaşları, Bir Deli Rüzgar dizileri. Son olarak yeni sezonda da Güvercin dizisi ile anlaştı.

Almila Ada

 

Tolga Pancaroğlu – Erdem

Tolga Pancaroğlu 1991 İstanbul doğumlu. Pancaroğlu ilk kez Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi dizisinde rol aldı. Sonrasında TRT1 de yayınlanan Baba Candır dizisinde Doktor Egemen rolünde oynadı. Tolga Pancaroğlu yeni sezonda da Güvercin dizisinde rol alacak.

Tolga Pancaroğlu

 

Eslem Akar – Nefise

Güvercin dizisi Nefise kimdir sorusuna yanıt belli oldu. Eslem Akar Güvencin dizisi ile anlaştı ve Nefise karakterini canlandıracak dizide. Eslem Akar daha önce TRT ekranlarında yayınlanan Tek Yürek dizisinde ve Star Tv’de yayınlanan Avlu dizisinde ekranlarda olmuştu.

Eslem Akar

 

Genco Özak Ökkeş

1992 İstanbul doğumlu olan Genco Özak Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde eğitim almıştır. Özak ilk kez 2014 yılında Kocamın Ailesi dizisinde rol aldı. Daha sonra Kanal D’de yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde Mehmet karakterini canlandırdı.  Şimdi ise Özak’ın yeni dizisi Güvercin dizisi oldu.

Genco Özak

 

Dilan Telkök – Betül

1995 Sakarya doğumlu olan Dilan Telkök Sakarya Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı Bölümünde okudu. Telkök, daha önce Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde rol almıdı. Sonrasında Halka, Nerdesin Birader ve Evlat Kokusu dizilerinde rol aldı.

Dilan Telkök

 

Enver Akbaş – İbrahim

Enver Akbaş 1986 Ankara doğumludur. İlk dizi projesi Adanalı oldu. Sonrasında Arka Sokaklar, Deniz Yıldızı, Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi, Bizim Büyük Çaresizliğimiz Filmi,Sadaka, Zengin ve Yoksul, Can Tertip, Kan Kardeşler ve son olarak Siyah İnci dizisilerinde rol aldı.

Enver Akbaş

 

Berke Üsdiken – Müslüm

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde eğitim alan Berk Üsdiken tiyatro oyunlarında rol almaktadır. Üsdiken henüz bir dizi de rol almadı. Başarılı bir tiyatrocu olan Berke Üsdiken’in ilk dizisi Güvercin oldu. Güvercin dizisinde Müslüm karakterini canlandıracak.

Berke Üsdiken

 

Gülen Karaman – Zeliha

1962 İstanbul doğumlu olan Gülen Karaman İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Karaman hem oyunculuk hem de seslendirme yapmaktadır. Rol aldığı diziler; Şehnaz Tango, İkinci Bahar ve Kavak Yelleri. Genellikle Nebahat Çehre’yi seslendirmesiyle tanınan oyuncu bir çok tiyatroda rol almıştır.

Gülen Karaman

 

Menderes Samancılar – Bedir

1 Mayıs 1954 tarihinde Adana’da doğan Menderes Samancılar başarılı bir tiyatrocu ve usta bir oyuncusudur. Daha önce Çoban Yıldızı, Urfalıyam Ezelden, Kayıp ve Kış Masalı gibi dizilerde oynayan Samancılar yeni sezonda Star tv de ekrana gelecek olan Güvercin dizisinin kadrosuna dahil oldu.

menderes samancılar

 

Nursel Köse – Kevsa

En son Avlu dizisinde gördüğümüz Kudret rolünü canlandıran  Nursel Köse yeni sezonda Güvercin dizisinin kadrosuna dahil oldu. Köse daha önce Paramparça, Kötü Yol, Karanlığın Gözleri, Kış Masalı dizilerinde oynadı.

Nursel Köse

 

Bülent Bilgiç – Vilayet Mustafa

6 Kasım 1952 tarihinde İstanbul’da doğan Bülent Bilgiç geçtiğimiz senelerde Ömrüm Sessiz Bir Çığlık, Hızır Ekip, Mazi Kalbimde Yaradır gibi dizlerde oynamıştır. Bülent Bilgiç Yeşilçam filmlerinde bile görebileceğimiz bir oyuncudur.

Bülent Bilgiç

 

Devrim Saltoğlu – Celil

Devrim Saltoğlu 30 Haziran 1973 tarihinde Trabzon’da doğmuştur. Daha önceden Osmanlı’da Derin Devlet, İhanet, Kapadokya Düşleri gibi projelerde rol almıştır.

Devrim Saltoğlu

 

Toprak Sağlam – Emel

9 Ekim 1985’te İstanbul’da doğan Toprak Sağlam Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarında tiyatro bölümünden mezun olmuş ve yıllarca müzikle uğraşmıştır. Son zamanlarda TV dizi oyunculuğuna meraklı olan Toprak Sağlam Güvercin dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Toprak Sağlam

 

Işıl Dayıoğlu – Mesude

Işıl Dayıoğlu, 1963 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. 2004 yılında Aliye dizisi ile ekranlarla buluşmuştur. Kavak Yelleri, Aşk ve Ceza, Tatlı Küçük Yalancılar, Evli ve Öfkeli gibi önemli projeler de rol almıştır.

Işıl Dayıoğlu

 

Osman Albayrak – Kasım

Osman Albayrak geçtiğimiz sezonlarda Diriliş Ertuğrulda Batuhan, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Serkan karakterini oynamıştı.

Osman Albayrak

Gözde Fidan – Nimet

1 Haziran 1991’de İzmir’de doğan Gözde Fidan daha önce Yalan Dünya ve Cennetin Sırları dizilerinde oynamıştır.

Gözde Fidan

 

İdil Memi – Güldane

Oyuncu bilgileri girilecektir…

 

Sabri Memi – Battal

Müjdat Gezen Sanat Merkezi  Konservatuvar’ında eğitim alan Sabri Memi başarılı bir tiyatrocudur. Daha önce Memi’yi Arka Sokaklar, İnadına Aşk ve Bulutların Ötesi dizilerinde gördük.

Sabri Memi

 

Güvercin Dizisinin Konusu Nedir?

Senaryonun sır gibi saklandığı Güvercin dizisinin konusu nedir ? Güvercin dizisinde Zeugma’nın gizemli çingene kızı hikayesi anlatılacak. Dizide birbirine aşık farklı hayatlar yaşayan Zülüf ve Kenan’ın umutsuzluk  ve imkansızlık içinde gibi görünse ümidini kaybetmedikleri aşk hikayeleri anlatılacak . İki aşığın birbirleri ile olan mutlu anlarını onlarla tv ekranlarından birlikte yaşayacağız.

Star Tv Güvercin Dizisinin Konusu Nedir

 

Güvercin Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Güvercin dizisi ne zaman başlayacak merak ediliyor.  Güvercin dizisinin çekimlerine 12 ekim 2019 pazar günü başlanacağı açıklandı. Ekim ayından itibaren her perşembe günü Star Tv ekranlarında olacağını tahmin ediyoruz. Avlu dizisinden sonra perşembe günü boş kalan ve cuma akşamı da müsait olan Star Tv’nin hangi diziyi hangi güne koyacağını kestirmesi çok zor. Şuan için en yakın ihtimal perşembe yada cuma günü Güvercin dizisinin yayın günü olacağını tahmin ediyoruz. Geçen sezondan devam edecek diğer dizilerin günlerini değiştirmesi yerinde bir karar olmayacaktır.

Güvercin Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

 

Güvercin Dizisi Yapımcısı Yönetmeni Senaristi Kim?

Yapımcı firmasının hatırladığımız yapımları arasında İnsanlık Suçu, Seni Kimler Aldı, Bir Deli Sevda, Kalbimdeki Deniz, Çifte Saadet, Sen Benimsin, O Benim Hayat, İzmir Çetesi, Ateşe Yürümek ve Ezogelin bulunuyor. Pastel Film yeni sezon için Star Tv’de yayınlanacak Güvercin dizisinin yapımcısı olarak karşımıza çıktı. Güvercin dizisinin yönetmeni 41. Altın Kelebek ödülünü almış Altan Dönmez oldu. 1969 doğumlu Altan Bey’i ilk 2007 yılında Ters Yüz dizisinde görüntü yönetmeni olarak tanıdık. Ünlü olduğu dizi ise 2012 yılında Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam’ın yönetmeni olduğu yıllar oldu. O yıllarda nereden bilebilirdi ki Güvercin dizisinin yönetmeni kimdir dediklerinde Altan Dönmez imzasının gösterileceğini. 2014 yılından itibaren Paramparça dizisinin 3 sezon boyunca yönetmeni olmuştur. Geçtiğimiz yıl Bir Deli Rüzgar dizisinde yönetmenlik yaparken son sezonda ise Vurgun dizisinin yönetmeni olarak hayatımızdaydı.

Güvercin Dizisinin Senaryosunu Halil Özer yazmıştır. Kendisi 2007 yılında senarist olmuştur. İlk eseri Pars Narkoterör’ün 1. sezonunu yazmıştır. 2008 yılında Son Ağa dizisi ile devam ederken en son 2014 yılında Firak sinema filminin senaryosunun düşünürüdür. 2019 yılında Star Tv’de yayınlanacak Güvercin dizisinin senaryosu yine Halil Özer imzalıdır.

Güvercin Dizisi Yapımcısı Yönetmeni Senaristi Halil Özer

 

Güvercin Dizisi Nerede Çekiliyor?

Güvercin dizisi sahneleri Gaziantep‘te çekilecek. Set adresi olarak Gaziantep’in seçilmiş olması bize birçok konuda bilgi veriyor. Aşka Sürgün ya da Hercai tadında yeni bir dizi olacağını tahmin ediyoruz. Henüz çekimlerine başlanmayan dizinin açık adresini bilmiyoruz. İlerleyen zamanlarda konumuzu güncelleyerek aradığınız bilgileri sizlere ilk ulaştıran site olacağız. Güvercin dizisinin tekrarı hangi gün yayınlanıyor konumuzu takip ederek kaçırdığınız bölümleri izleyebilirsiniz. Ayrıca Güvercin dizisi tekrar bölümlerini Star Tv resmi internet sayfası üzerinden de verilmektedir.

Güvercin Dizisi Nerede Çekiliyor (Gaziantep)

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.