Hadi Be Oğlum Filmi (Kıvanç Tatlıtuğ) Fox Tv de Ne Zaman Yayınlanacak?

Hadi Be Oğlum Filmi (Kıvanç Tatlıtuğ) Fox Tv de Ne Zaman Yayınlanacak Tarihi Belli mi? sorusu oldukça merak konusu oldu. Hadi Be Oğlum Filmi bir süre önce sinemada yayınlanmış ve çok beğenilmişti. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ile Büşra Develi’nin yer aldığı Hadi Be Oğlum filmi fox tv de ne zaman yayınlanacak tarihi ne zaman belli oldu mu?

Hadi Be Oğlum Filmi hayatını oğlu Efe’ye adayan balıkçı Ali’nin hikâyesini anlatıyor. Oldukça güzel bir film olarak dikkatleri çeken ve gişede beklediğini bulamayan ancak çok güzel eleştiriler de alan film oldukça farklı bir yapısı konusu var.. İzlenmeye değer olarak son dönemde oyunculukların zirve yaptığı bir film. Fox tv de Hadi be oğlum filmi ne zaman diye izleyenler merak etmeye başladı..

Kısaca yorumlamak gerekirse: Öncelikle bu filmi izlenebilir kılan en büyük etken Kıvanç Tatlıtuğ ‘un oyunculuğu. Gerçekten harika bir oyunculukla Hadi Be Oğlum Filmini izlenebilir yapan en büyük etkendir kendisi.. Ancak bu filmde Kıvanç değilde başka bi oyuncu oynasaydı sıradan filmlerden biri halinde yer alırdı. Filmin senaryosu çok zayıf ve yetersiz bir çok konu havada kalmakta çok sıradan bir şekilde işlenmekte.

Buna bir örnek verecek olursak, Mesela çocuğun annesinin neden o durumda olduğu yada çocuğa neden bakamayacak durumda olduğu aydınlatılsaydı daha etkili olurdu. Filmin tek etkileyici sahnesi dedenin torununu kurtarmak için kendi canını hiçe sayarak ölmesi onun haricinde etkileyici hiçbir şey yok.

Hadi Be Oğlum Filmi fox tv de ne zaman yayınlanacak tarihi belli mi

Filmin final sahnesi yine son derece basite indirgenmiş asıl o sahnede final daha etkili ve duygusal olabilirdi.Herkes babam ve oğlum filmi ile kıyaslamış ama konu ve içerik olarak yanına bile yaklaşamayan bir film olmuş bana göre.. Hadi Be Oğlum Filmi fox tv de Ekim ayında ekrana gelecek. Henüz tam günü belli olmasa da Ekim ayının ikinci haftası yayınlanmasını bekliyoruz.

Hadi Be Oğlum Filmi fox tv: İlk yarının ortasından itibaren duygusallaşmaya başlayıp izleyenleri gözyaşlarına boğduğuna eminim.Benim izlerken duygulandığım yerler oldu özellikle torun ve dedenin deniz sahnesi ve baba oğlun arasında geçenler etkileyici idi..Çok güzel bir proje olmuş izleyenlerin pişman olacağını sanmıyorum.

Hadi Be Oğlum Filmi fox tv de ne zaman yayınlanacak tarihi belli mi: Film Ekim ayının ikinci haftası Fox tv de olacak..

Hadi Be Oğlum Filmi fox tv tanıtım fragmanı izleyin.. Hadi Be Oğlum Filmi 2. Tanıtım Fox tv

Hadi Be Oğlum Filmi fox tv 1. Tanıtım Fragmanı yayınlandı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Eylül 2018