Hakan: Muhafız Dizisi Oyuncuları Konusu Hikayesi Özeti

Hakan: Muhafız Dizisi Oyuncuları Konusu Hikayesi Özeti…  Dünyadaki adıyla The Protector Türkiye de Hakan: Muhafız adıyla yayınlanacak. Netflix kullanıcılarının merakla beklediği dizi olan Hakan: Muhafız bilgilerini sizlerle paylaşmak için bu konuyu açtık.

Hakan: Muhafız dizisi Can Evrenol’un yönetmenliğini yaptığı Çağatay Ulusoy’un başrolü üstlendiği bir yapım. Yayına başladığı tarih net olmamakla birlikte fragmanı çıkınca herkes yakında başlıyor diye umutlandı.

Hakan: Muhafız dizisi konusu; Hakan sıradan hayatına devam ederken Kapalıçarşı da esnaflık yapmaktadır. Ancak o bu hayatına devam ederken aslında İstanbul’u korumakla yükümlü, gizli bir bağı olduğunu bilmemektedir. Bu görev onu bulduğu için hem şaşkın hem çaresizdir. İstanbul Ölümsüzler tarafından tehdit edilmektedir. Şehri koruma görevi de Hakan’ındır. Ama Hakan daha ne olduğunu bile bilmezken bu şehri nasıl koruyacaktır?

Hakan kendi kaderine çizilen Muhafız görevini yerine getirmek istemez başlangıçta. Ancak bunu kaderinin bir gereği olduğunu bilir ve Muhafız görevini nasıl yerine getireceğini bilmek için harekete geçer. Hakan: Muhafız dizisinde Hakan’ın yanında ona destek olanlar olsa da çevresindeki çoğu kimse onun Muhafız olduğunu bilmeyecektir.

Hakan: Muhafız dizisinin 14 aralıkta ilk sezon başlıyor. Hakan: Muhafız dizisinde Çağatay Uusoy’a Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Mehmet Kurtuluş ve Okan Yalabık eşlik ediyor.

Hakan: Muhafız dizisi Hakan Kimdir?

Çağatay Ulusoy 23 Eylül 1990 yılında doğmuştur. İstanbul’da doğup büyüyen oyuncu eğitimini de İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleri bölümünde almıştır. Çağatay Ulusoy Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri almıştır. 2010 yılında Modellik yapmaya başlamıştır ve aynı yıl Best Model Of Turkey’e katılmış ve birinci olmuştur. Çağatay Ulusoy Akademi 35 Buçuk’ta oyunculuk dersleri almıştır. Çağatay Ulusoy ilk kez Vahide Gördüm ve Hazal Kaya ile birlikte Adını Feriha Koydum dizisinde rol almıştır.

Çağatay Ulusoy bu dizi ile ünlenmiştir. Sonrasında yakışıklı oyuncu Medcezir dizisinde rol aldı. 2015 yılında Delibal isimli filmde rol alır. İçerde dizisinde oynar.

Hakan Muhafız dizisi Hazar Ergüçlü Kimdir?

Hazar Ergüçlü 1 Ocak 1992’de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde doğmuştur. Lefkoşa Türk Belediyesi’nde tiyatro çalışmaları yapar. Gölgeler ve Suretler adlı sinema filminde oynadı. 2011 yılında Kuzey Güney adlı dizide oynamıştır. Medcezir, Analar ve Anneler dizilerinde rol alır. Yüksek Sosyete adlı dizide Cansu karakterini canlandırmıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Kasım 2018