Hakan Muhafız Dizisi Yeni Oyuncuları Belli Oldu!

Hakan Muhafız Dizisi Yeni Oyuncuları Belli Oldu!

Hakan Muhafız  ikinci sezon başladı ve diziye yeni oyuncular dahil oldu. Hakan Muhafız  3. sezon hangi oyuncuların oynayacağı merak konusu. Hakan Muhafız’a 3. sezonda hangi yeni oyuncular katılacak? Netflix’in ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Hakan Muhafız’ın yeni sezonu büyük bir heyecanla bekleniyor.

1. sezonunda oldukça beğeni alan ciddi bir izleyici kitlesine ulaşan Hakan Muhafız dizisinin 3. sezonunda eski oyuncular arasına yeni oyuncularda katılacak Hakan Muhafız dizisine yeni katılan oyuncular kimlerdir?

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un oynadığı Netflix de yayınlanan Hakan Muhafız dizisinin ikinci sezonunda  Taner Ölmez, Bilge Önal,Funda Eryiğit, İlayda Alişan, Emre Mutlu, Halil Özgür Sarı ve Hasan Üner ide oyuncu kadrosunda göreceğiz

Hakan: Muhafız’ın 3. Sezon  ne zaman yayınlanacak? Hakan Muhafız dizisi 3. ve 4. sezon için çalışmalara başladı 26 Nisan’da tarihinde 2. sezona start veren Hakan Muhafız’ın 3. ve 4. sezonunun 2020 yılında yayınlanacağı bekleniyor. Hakan Muhafız dizisi 3. sezonun ne zaman başlayacağı için kesin bir tarih bilgisi yayınlanmadı.

Hakan Muhafız Dizi konusu: 

Genç ve yakışıklı olan Hakan’ın İstanbul’da normal  sıradan bir yaşantısı var. Ancak ona verilen önemli bir görev vardır. Bu görev Hakan’ı İstanbul’da yaşayan herkes den çok farklı bir yere getirir. Şehir eski tarihlerden gelen ölümsüzlerin istilasına uğramak üzeredir Hakan mücadele için hazır olmasa da ölümsüzlere şehri bırakmamak için onlarda mücadele etmek zorundadır. Hakan’ın önemli görevi İstanbul’un son muhafızı olma vazifesidir. Hakan bu görevini yerine getirebilecek midir?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.