Hakan Muhafız Yeni Sezon Oyuncuları Kim ? Çukur’dan Gelen İsimler Var

Çağatay Ulusoy’un baş rol oynadığı Hakan Muhafız yeni sezon oyuncuları kim 3. sezona dahil olan sürpriz isimler belli oldu. Netflix Hakan Muhafız nasıl izlenir 3. sezon fragmanı ve senaryo hakkında tüyolar. Hakan Muhafız 3. Sezon ne zaman başlayacak ?

Hakan Muhafız Yeni Sezon Oyuncuları Kim Çukur’dan Gelen İsimler Var

Netflix’i ilk Hakan Muhafız dizisi ile tanımıştık. Ülkemizdeki ilk projesi idi. Şimdilerde ise Türk dizisini dünyaya internet üzerinden anlık izleten teknoloji devi haline geldi. Hakan Muhafız 3. sezon oyuncuları için Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık, Engin Öztürk, Burçin Terzioğlu ile anlaşma devam ediyor. Bunların yanında yeni oyuncular da diziye dahil oldu.

Hakan Muhafız 3. Sezon Oyuncuları yeni kim var ?

Toplam 7 ayrı yeni oyuncu transfer etti. İçinde Çukur dizisinden oyuncular da bulunuyor. Hakan Muhafız 3. sezona dahil olan yeni oyuncuları yakından tanıyalım.

Hakan Muhafız 3. Sezon Oyuncuları

Hakan Muhafız Nisan Kimdir ?

Bir çok farklı alanda ödül almış Funda Eryiğit, Hakan Muhafız Nisan kimdir karakterine can verecek. 1984 Hollanda doğumlu oyuncu bir çok projede yer aldı. oyunculuk dışı okuduğu bölümlerden sonra Sadri Alışık tiyatrolarında rol almaya başladı. Kısa zamanda yeteneğini göstererek figüranlıktan baş rol oyunculuğuna oradan ödüllü oyuncu olmaya kadar ilerledi. Uçurum, Karadayı, Can Kırıkları, Canım Ailem rol aldığı dizilerin bazıları. Toplam 7 ayrı dalda ödülü bulunmaktadır. Bunların 3 tanesini sessizlik eserinden kazanmıştır.

Hakan Muhafız 3. sezon Funda Eryiğit

Çukur dizisinin ünlü oyuncusu Yamaç’ın gerçekteki sevgilisi Bige Önal da Hakan Muhafız Dizisinde. 1 Şubat 1990 doğumludur. Galatasaray fanatiklerinin iyi tanıdığı Erhan Önal’ın  kızıdır. Güzelliğini manken annesi Mine Baysan’dan almıştır. Farklı dizilerde rol alsa da kendisini Rita adı ile Muhteşem Yüzyıl dizisinde tanıdık. Aynı zamanda Mahsun Kırmızıgül’ün filmi New York’ta Beş Minare filminin yapım asistanı olarak Mahsun’un yanında yer almıştır. Şimdi ise Hakan Muhafız 3. sezon oyuncuları arasındadır.

Hakan Muhafız Bige Önal

Hakan Muhafız yeni oyuncuları arasında İlayda Alişan, Emre Mutlu, Halit Özgür Sarı, Hasan Üner de yeni katılan isimler oldu. Hakan Muhafız 3. sezon oyuncuları çekimlere başladı. Netflix üzerinden izleyebileceğiniz dizinin 3. sezon fragmanı ilk sitemizde yayınlanacak.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.