Haldun Domaç Neden Bayıldı ? Sağlık Durumu Nasıl

Haldun Domaç neden bayıldı sağlık durumu nasıl ? A Spor spikeri canlı yayında bir anda fenalaşarak olduğu yere yığıldı. Acilen yayını kesen A Haber ambulans ile Haldun Domaç’ı hastaneye kaldırdı. Neden bayıldığı ve sağlık durumu hakkındaki bilgiyi konumuzda bulabilirsiniz.

Haldun Domaç Neden Bayıldı ? Sağlık Durumu Nasıl

Haldun Domaç Neden Bayıldı ?

A Spor programında bugün Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep maçı bitmiş sıra yorumlardaydı. Ancak olan olayları fazlası ile kafasına takan usta yorumcu Haldun Domaç canlı yayında fenalaşarak yere düştü. Yanında sohbet ettiği Evren Turhan ve Emre Bol ile spiker Ender Bilgin bir anda durumu fark edince Haldun Bey’i tutmaya çalıştı. A Spor canlı yayını keserek reklama girdi. Bu sırada ambulans ile hastaneye kaldırılan Haldun Domaç’tan ilk haber geldi.

Haldun Domaç Neden Bayıldı ?

Haldun Domaç Sağlık Durumu Nasıl ?

Sinir ve gerginlik nedeni ile kısa süreli baygınlık geçirdiğini açıklayan hastane doktorları hayati tehlikesinin olmadığını belirtti. Durumu göz altında tutmak için bu gece hastanede tutulacak yorumcunun bazı analiz sonuçları henüz gelmedi. Damarlarında oluşmuş olabilecek bir pıhtının ani baygınlığa neden olabilmesi ihtimali üzerinde çalışan doktorlar analizleri titizlik içerisinde tamamlıyorlar. Serum bağlanan Haldun Bey’in kanı sıvılaştırıldı ve durumun tekrarlanmaması için hastane yönetimi takibi bırakmıyor.

Haldun Domaç Sağlık Durumu Nasıl ?

Haldun Domaç neden bayıldı sağlık durumu nasıl hangi hastanede ? Başarılı A Spor yorumcusu canlı yayında bir anda düştüğü video sosyal medyada hızla yayıldı. İşte o anı anlatan resimler ile birlikte olayın ayrıntıları konumuzda.

Haldun Domaç neden bayıldı
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 20 Ağustos 2019