Halil Necipoğlu ile Ramazan Bereketi Sunucu Halil Necipoğlu Kimdir? Bilgileri

Star TV’nin 2018 Ramazan’da hangi isimle izleyici karşısına çıkacağı belli oldu. İftar ve Sahur programları için her kanalda bir güçlü isim var bu yüzden de Star tv de kimin olacağı merak ediliyordu. Halil Necipoğlu ile Ramazan Bereketi program Sunucusu Halil Necipoğlu Kimdir? hakkındaki Bilgileri ve daha önce nelerde olduğu hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız bu sayfada..

Halil Necipoğlu Hoca Kimdir? Hafız ve bestekar olan Halil Necipoğlu, salı gecesinden itibaren uzman konuklarla birlikte en merak edilen konu ve cevapları izleyicilerle buluşturacak, tasavvuf müziğinden dinletiler ve dualar Ramazan gecelerine bereket katacak. Kendisinin de bir çok eseri ilahisi olan Halil Necipoğlu iftar ve Sahurda sizlerin sofralarınızı canlandıracak ve eşlik edecek.

Star tv Halil Necipoğlu Kimdir? Halil Necipoğlu Nereli? Halil Necipoğlu Kaç Yaşında?
1968 yılında Erzurumda doğan Halil Necipoğlu bir süre imamlık yapmıştır. Baba mesleği olan imamlık sırasında Beyazıt Cami imamı olan İsmail Biçer’den hem tilavet hem kıraat dersleri alan Halil Necipoğlu İmam Hatip Lisesini bitirdikten sonra İlahiyat Fakültesini tamamlamıştır.

İstanbulda Üsküdar Musiki Cemiyetine üye olan ve söylediği şiir ve ilahilerle gönüllerde yer edinen Halil Necipoğlu Dolmabahçe Sarayı Camisinde uzun süre imamlık yapmıştır. Bir zamanlar TNT televizyonunda Sahur programı yapmış olan hocamız ayrıca önceki yıllarda da Star Tv ve TRT ekranlarında sahur programları hazırlamış ve tv ekranlarında bunu sunmuştur.

Halil Necipoğlu Hafızlığının yanı sıra bestekarlıkta da oldukça maharetli bir isimdir. 2018 Ramazan ayında anlaşmış olduğu star tv ekranlarında izleyici ile buluşacaktır. Halil Necipoğlu ile Ramazan Bereketi, canlı yayınla Salı’dan itibaren her gece 02.30’da Star’da sahur programında sizlere konuk olacaktır. Halil Necipoğlu ile Ramazan Bereketi programı sunucusu hakkında yazacaklarımız şimdilik bu kadar. Aşağıda ilahilerinden birini sizlere sunuyoruz..

Not: Halil Necipoğlu geçtiğimiz sezon Trt1 de Kuranı kerimi güzel okuma yarışmasında da jüri olarak görev yapmıştır.. Daha önceki 2 sezonda da star tv de sahur programı yapmıştır.. Halil Necipoğlu hocamızdan bir güzel ilahi paylaşalım son olarak..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2018