Halk Tv Gece Bülteni Mehtap Özkan Neden Yok Ayrıldı mı?

Halk Tv Gece Bülteni Mehtap Özkan Neden Yok Ayrıldı mı? Başarılı sunucu Mehtap Özkan Halk Tv’de Gece Bültenini sunuyordu ancak bir süredir görülmüyor. Takipçileri sosyal medya hesaplarından Mehtap Özkan’a neden ayrıldığını sordu işte haberin detayları.

Halk Tv Gece Bülteni Mehtap Özkan Neden Yok Ayrıldı mı?

Halk Tv Mehtap Özkan Neden Yok Neden Ayrıldı

Güzelliği ile herkesi etkilemiş ve uzun zamandır Halk Tv’de sunuculuk yağan Mehtap Özkan bir süredir kanalda görülmüyor. Takipçileri sosyal medya hesaplarından sunucuya ulaşmaya çalıştı. Bu gün itibari ile gelen açıklama herkesi şaşırttı. Mehtap Özkan Halk Tv’den ayrıldığını mesajında da doğruladı.

Halk Tv Mehtap Özkan Neden Yok Neden Ayrıldı

Mehtap Özkan 2019 2020 Yeni Projesi Nedir Hangi Kanalda Olacak

Halk Tv’den ayrılan Mehtap Hanım Habertürk Tv’ye transfer oldu. Başarılı sunucunun takipçileri yine haber sunuculuğu yapacak Mehtap Hanım’ı artık yeni kanalı Habertürk’te izleyecek. Halk Tv ile sözleşmesi biten ve maddi olarak daha iyi teklif sunan Haber Türk güzel sunucuyu önümüzdeki sezon için kapmış görünüyoru.

Mehtap Özkan 2019 2020 Yeni Projesi Nedir Hangi Kanalda Olacak

Mehtap Özkan Kimdir ?

22 Aralık Ankara Çankaya doğumludur. Oğlan burcudur. Başkent Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü’nden kep atarak mezun olmuştur. Kanal B’de stajyer olarak çalışmaya başlamış ilk deneyimini kazanmıştır. Müjdat Gezen sanat merkezinde diksiyon ve oyunculuk dersleri alarak kendisini geliştirmiştir. 2014 yılında TV8’de haberci olarak işe girdi. Bir süre de radyo sunuculuğu yaptı. Beyaz Tv’de hem muhabir hem de hava durumu sunuculuğu yaptı. 2 Yıldır Halk Tv haftasonu haberlerini sunmaktadır. Aynı zamanda Gece Bülteni sunuculuğunu da yapmaktadır. Bu yıl ise kanaldan ayrıldığını yeni kanalı Habertürk ile anlaştığını sosyal medya hesaplarından doğrulamıştır.

Mehtap Özkan Kimdir ?

Mehtap Özkan kimdir Halk Tv’nin haber sunucusu neden ayrıldı artık yok diye arayanların merak ettiği gibi biz de araştırdık. Güzel sunucu 2019 2020 için yeni kanal ile anlaşma yaptığı bilgisine ulaştık. Kendisini Habertürk’te izleyeceğiz.

Mehtap Özkan kimdir Halk Tv’nin haber sunucusu neden ayrıldı
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 6 Ağustos 2019