Halk Tv Mercek Sunucusu Tuba Emlek Neden Yok Ayrıldı ?

Halk Tv Mercek programının suncusu Tuba Emlek neden yok ayrıldı ? İstifa ettiğini bu gün sosyal medyadan açıklayan Tuba Emlek kimdir neden Halk Tv’nin değiştiğini iddia etti ?

Halk Tv Mercek Sunucusu Tuba Emlek Neden Yok Ayrıldı ?

Tuba Emlek Kimdir ?

Güzel olduğu kadar da başarılı birisidir. Kimileri onu yapımcı, kimisi sunucu, kimisi köşe yazarı bazıları ise gazeteci olarak tanıyor. Her alanda yaptığı çalışmalar ile ses getiren her ne olur ise olsun demokrasi için canını verecek bir isim Tuba Emlek’ten bahsediyoruz. Bu gün sosyal medya hesabından yazdığı istifa mesajı ile takipçilerini üzdü. Peki ama nedeni neydi ? İmalı sözleri altında ne vardı?

Tuba Emlek Kimdir ?

Mercek Sunucusu Tuba Emlek Neden Ayrıldı ?

2015 yaz ayında Halk Tv’den gelen program teklifini heyecanlanarak ve parayı ikinci plana bırakarak kabul eden sunucu bu gün ise yaşadıklarını instagram üzerinde anlattı. Her zaman Mustafa Kemal Atatürk yolunda olan attığı her adım ile düşüncelerini paylaşmıştır. Türkiye’de ifade ve basın özgürlüğünün kısıtlandığı son yıllarda zor şartlar ve baskılar altında yayın yapan Halk Tv’nin sunucusundan itiraf geldi.

Mercek Sunucusu Tuba Emlek Neden Ayrıldı ?

Halk Tv’nin eski rejiminde olmadığını fikir ayrılıkları ile bakış açılarının değiştiğini öne sürdü. Kendisinin yine aynı Atatürkçü ve Cumhuriyetçi bakış açısı ile devam edeceğini söyleyerek Halk Tv’nin yeni yönetim sürecinin uygun olmadığı için ayrıldığını söyledi. Ayrıca kanala da karar verdiği yolun hayırlı olmasını diledi.

Mercek Sunucusu Tuba Emlek Halk Tv’den neden ayrıldı başarılı yorumcu Tuba Emlek kimdir ? Ünlü yazarı @tubaemlek tagı ile instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Mercek Sunucusu Tuba Emlek Halk Tv’den neden ayrıldı
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 20 Ağustos 2019