Halka Dizi Nerede Çekiliyor Seti Adresi Çekim Yerleri Bilgileri

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Halka Dizi Nerede Çekiliyor Seti Adresi Çekim Yerleri Bilgileri konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Halka Dizi Nerede Çekiliyor Seti Adresi Çekim Yerleri Bilgileri hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Halka Dizi Nerede Çekiliyor Seti Adresi Çekim Yerleri Bilgileri… Halka dizisi TRT1’in merakla beklenen yeni ve iddialı polisiye dizisi. Halka dizisi oyuncuları büyük ölçüde netleşti. Halka’nın oyuncuları netleşince çekimler için sete çıkıldı.

Halka dizisi başrollerini Serkan Çayoğlu, Hande Erçel, Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan, Kaan Yıldırım ve Hazal Subaşı oynarken dizinin yönetmenliğini Volkan Kocatürk üstleniyor. Halka dizisi Es Film yapımcılığında ekrana geliyor. Halka dizisi çekimleri 15 Kasımda başladı. Halka dizisi yapımcısı olan Yusuf Esenkal dizinin çekimlerinin başladığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Halka dizisi nerede çekiliyor? Halka dizisi İstanbul Şişli civarında çekiliyor. Sosyal medya paylaşımında da İstanbul şişli konumuzda yazıyor göreceğiniz üzere.

Halka dizisi konusu;  Kaan ve Cihangir adındaki iki gencin hayat öyküsü anlatılacak. Halka dizisinde intikam için her şeyi yapacak olan bu iki genç kendi hayatlarını da mahvediyorlar. Kendi hayatlarındaki aşklara nişanlılarına farketmeden de olsa zarar veriyorlar bu intikam ateşi yüzünden.

Halka dizisi başrolleri olan Serkan Çayoğlu Kimdir? 1987 doğumlu olan yakışıklı oyuncu Almanya da eğitimine devam ederken mankenlik modellikte yapmıştır. Serkan Çayoğlu oyuncu olmak istediğinde Dolunay Soysert’ten özel oyunculuk dersi almıştır.  Serkan Çayoğlu ilk dizisi Kuzey Güney olmuştur.

Halka Dizisi Müjde Kimdir? Hande Erçel 1993 Balıkesir doğumlu olan oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Hande Erçel reklamlarda rol alarak oyunculuğa başlamıştır. Güzelliği ile herzaman beğeni kazanan güzel oyuncunun ilk dizi projesi Güneşin Kızları olmuştu.

Halka dizisi Kaan Kimdir? Kaan Yıldırım 1986 İstanbul doğumludur. Ezgi Eyüboğlu ile yaşadığı aşk sırasında tanınmıştır. İlk dizisi Ulan İstanbul olmuştur. Bu dizi ile herkesi güldürmeyi başarmıştır.

Halka dizisi Bahar Kimdir? Hazal Subaşı 1996 yılında doğmuştur. İzmir Ekonomi Üniversitesinde Halkla İlişkiler Bölümünden mezundur. Elidor Miss Turkey de birinci olmuştur.

Halka dizisinde genç oyuncular birayaya geldi. Umarız Halka dizisi başarılı olacaktır. Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Halka dizisi izlenir mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Halka Dizi Nerede Çekiliyor Seti Adresi Çekim Yerleri Bilgileri (1 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 15 Kasım 2018