Halka Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Adresi Çekim Yerleri Bilgileri

Halka Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Adresi Çekim Yerleri Bilgileri… Halka dizisi TRT1’in merakla beklenen yeni ve iddialı polisiye dizisi. Halka dizisi oyuncuları büyük ölçüde netleşti. Halka’nın oyuncuları netleşince çekimler için sete çıkıldı. Halka dizisi nerede çekiliyor İstanbul’da hangi semtlerde dizine seti kuruldu halka dizisinin çekim yerleri hangi mahalle hangi köprü ve dizide geçen orman neresi gibi oldukça merak edilen sorular..

Halka dizisine damga vurmaya devam edecek olan çekim mekanları izleyicinin en çok merakını celbeden hususlardan birisi. Bu konumuzda halka dizisinin çekildiği yerleri oyuncuların hangi semtte nerede bulunduğunu, Halka dizisinin çekildiği tüm mekanlar manzaralı yerleri en ve konak gibi mekanları sizlere yazmaya ve resimlerle birlikte paylaşmaya devam edeceğiz.Halka Dizisinin çekildiği mekanlar Nerede Çekildi

Halka dizisi öncelikle İstanbul’da farklı semtlerde çekimlerin devam ettiğini oyuncuların birçok farklı mekanda çekimlere katıldığını belirtmek isteriz. İstanbul’da halka dizisi nerede çekiliyor sorusuna verilecek bir çok mekan var. Ancak en çok karşılaşacağımız mekanların başında Şişli geliyor. İstanbul’da Şişli semtinde halka dizisinin çoğunluğu çekiliyor diyebiliriz. Şişli dışında özellikle Beyoğlu sokakları ve İstanbul’un eski mahallelerinin bulunduğu Üsküdar semti dizi için başlıca mekanları oluşturuyor diyebiliriz.

Elbette İstanbul’da çekilen halka dizisinin Deniz sahilinde ve boğaz manzaralı yerlerde de çekim yapması özellikle Kız kulesi Boğaz Köprüsü Sultanahmet Meydanı ve Topkapı civarlarındaki çekimlerde zaman zaman dizi de izleyiciyle buluşacak. İstanbul’da gece manzaraları da halka dizisinde büyük bir yer kaplayacak oldukça lüks Bir semt görünümü verilen yerler ışıklarla birlikte sanki Amerika’daki bir şehri andırıyor gibi bir görünüm sağlıyor. Cihangir ve Kaan oldukça lüks arabalarla gezerken bu arabaların markası ne Halka dizisinde kullanılan spor arabaların markası modeli nedir gibi sorularda elbette merak edilen diğer konulardan birisi.Halka Dizi Nerede Çekiliyor hangi semtte

Halka dizisi başrollerini Serkan Çayoğlu, Hande Erçel, Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan, Kaan Yıldırım ve Hazal Subaşı oynarken dizinin yönetmenliğini Volkan Kocatürk üstleniyor. Halka dizisi Es Film yapımcılığında ekrana geliyor. Halka dizisi çekimleri 15 Kasımda başladı. Halka dizisi yapımcısı olan Yusuf Esenkal dizinin çekimlerinin başladığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Halka dizisi nerede çekiliyor? Halka dizisi İstanbul Şişli civarında çekiliyor. Sosyal medya paylaşımında da İstanbul şişli konumuzda yazıyor göreceğiniz üzere.

Halka dizisi konusu;  Kaan ve Cihangir adındaki iki gencin hayat öyküsü anlatılacak. Halka dizisinde intikam için her şeyi yapacak olan bu iki genç kendi hayatlarını da mahvediyorlar. Kendi hayatlarındaki aşklara nişanlılarına farketmeden de olsa zarar veriyorlar bu intikam ateşi yüzünden.

Halka dizisi başrolleri olan Serkan Çayoğlu Kimdir? 1987 doğumlu olan yakışıklı oyuncu Almanya da eğitimine devam ederken mankenlik modellikte yapmıştır. Serkan Çayoğlu oyuncu olmak istediğinde Dolunay Soysert’ten özel oyunculuk dersi almıştır.  Serkan Çayoğlu ilk dizisi Kuzey Güney olmuştur.

Halka Dizisi Müjde Kimdir? Hande Erçel 1993 Balıkesir doğumlu olan oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Hande Erçel reklamlarda rol alarak oyunculuğa başlamıştır. Güzelliği ile herzaman beğeni kazanan güzel oyuncunun ilk dizi projesi Güneşin Kızları olmuştu.

Halka dizisi Kaan Kimdir? Kaan Yıldırım 1986 İstanbul doğumludur. Ezgi Eyüboğlu ile yaşadığı aşk sırasında tanınmıştır. İlk dizisi Ulan İstanbul olmuştur. Bu dizi ile herkesi güldürmeyi başarmıştır.

Halka dizisi Bahar Kimdir? Hazal Subaşı 1996 yılında doğmuştur. İzmir Ekonomi Üniversitesinde Halkla İlişkiler Bölümünden mezundur. Elidor Miss Turkey de birinci olmuştur.

Halka dizisinde genç oyuncular birayaya geldi. Umarız Halka dizisi başarılı olacaktır. Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Halka dizisi izlenir mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.


Halka Dizi Nerede Çekiliyor, İstanbulda neresi hangi mahalle Seti Adresi Çekim Yerleri Bilgileri

Halka dizisinin çekim yerlerinden birisi de Beyoğlu civarında özellikle tarihi mekanların kullanıldığı alanlar oldukça sık bir şekilde dizide yer alacak. İstanbul’un tarihi ve turistik yerlerini de oldukça fazla kullanılacağı halka dizisinin çekimleri birçok farklı noktada devam ediyor. turistik öneme sahip olan Galata Kulesi’nin Kız Kulesi’nin ve Üsküdar sahillerinin set kullanılacağı halka dizinin zaman zaman Çamlıca tepesinde de sahnelerine yer verilecek. Halka dizi nerede çekiliyor sorusuna verilecek birçok cevap var. Ancak Sizler de merak ettiğiniz ve özellikle sormak istediğiniz mekanları bölümle ilgili sorup bizlerden bilgi alabilirsiniz. Halka dizisinin çekildiği iç ve dış mekanlar nereler

Halka dizisinin dış çekimleri nerede iç çekimleri nerede diye merak eden izleyicilerimiz de olabilir. halka dizisinin dış çekimleri gökdelenleri ile ön plana çıkan Maslak civarında yapılıyor. havadan çekilen görüntüler eni gökdelenleri ve İstanbul’un yeni silüetini gösterirken eski tarihi mekanlarla İstanbul’un tam bir zaman geçişi izleyicilere aktarılıyor. Ayrıca bizim yazmadığımız ve sizlerin gördüğü bildiği yerlerde aşağıya yorum olarak yazarak merak eden izleyicilerimiz için halka dizisi nerede çekiliyor halka dizisinin çekildiği mekanlar gibi sorulara yanıt verebilirsiniz Şimdiden teşekkür ederiz.
Halka dizisinin semt mahalle nerede

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Halka Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Adresi Çekim Yerleri Bilgileri (4 Yorum)

Eklenme Tarihi: 15 Kasım 2018