Halka Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Merak ettiğiniz Halka Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Karakterleri konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Çok yakında TRT1’de yeni bir dizi başlayacak 2018-2019 yeni sezonu için. Geçtiğimiz sezon Trt1 de ekrana gelen ve yayınlanan ‘Filinta’ dizisiyle adını duyuran ve sektöre giriş yapan Es Film’den yeni sezon için yine Trt1 ekranlarında yayınlanacak yeni bir dizi daha geliyor! Halka dizisi..

Yeni dizinin adı Halka olacak. Daha önce Zeyrek ile Çeyrek, Aslan Ailem, İsimsizler gibi dizilere yapımcılık yapan ve oldukça başarılı işler çıkaran Es film Payitaht Abdülhamid gibi 3. sezonuna başlayan dizilerin de yapımcılığını üstlenen Es Film’den salı günleri yayınlanacak olan yepyeni bir dizi geliyor. Dizinin İsmi ”Halka” olarak belirlendi. Halka dizisiyle ilgili tüm haberleri sizler için derleyip buradan sunmaya çalışacağız.

Ekim ayının sonuna doğru çıkmasını beklediğimiz Halka dizisinin detayları geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Halka Dizisinin Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve dizide kim kimdir gibi sorulara oyuncular belli oldukça yanıt vereceğiz ve sizlerle paylaşacağız.

Elimizde çok fazla Halka Dizisi Haberleri bulunmadığı için detaylara şimdilik girmiyoruz. Ancak kısa süre içerisinde Halka dizisine ait tüm haberleri ve bilgileri başrol oyuncularını yapımcısı ve yönetmenini senaristini yardımcı rolleri ve diğer haberleri sizlere buradan sunacağız. Yakında buluşmak üzere hoşçakalın..

Halka Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Karakterleri

 

Dizi hakkında bilgiler geldikçe sizlere buradan sunacağız. Halka Dizisi Haberleri Nerede çekiliyor fragmanı ne zaman çıkacak müziklerini kim yapacak hepsi çok yakında sizlere sunulacak bu sayfada.. Not: İlk aldığımız duyumlara göre Halka dizisi için Hande Doğandemir’e teklif götürülecekmiş. Hadi hayırlısı bakalım…Halka Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Not: Es Filmin yapımcılığını üstleneceği,senaryosunu Levent Cantek’in kaleme alacağı polisiye dizi ‘Halka’da rol alması için kiminle görüşüldüğü belli oldu.
Kiraz Mevsimi ve Börü gibi dizilerde oynayan Serkan Çayoğlu’na dizide oynaması için teklif götürüldü.Ünlü oyuncu teklifi kabul ederse polisiye türündeki dizide başrolü üstlenecek. “Halka” yeni sezonda ekranlarda olacak.

Halka Dizisi Oyuncu Kadrosu 1-Serkan Çayoğlu

Halka Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu serkan çayoğlu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 15 Ağustos 2018