Halka Dizisi İrem Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı Oynadığı Diziler (Dilan Telkök)

Halka Dizisi İrem Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı Oynadığı Diziler (Dilan Telkök)… Trt1 de yeni bir polisiye dizi başlayacak. Bu polisiye dizi Es Filmim yapımcılığında yayınlanırken hazırlıkları tamamlanıyor ve ekran yolculuğuna hazırlanıyor.

Halka dizisi önemli başrol oyuncuları belirlendi. Halka dizisi başrol oyuncularından birisi de Dilan Telkök oldu. Dilan Telkök dizi de İrem karakterine hayat verecek. Halka dizisi oyuncu seçimleri tamamlandı sayılır. Bazı eksiklikler kalsa da dizi ekibi kasım ortasında sete çıkıp çekimlere başlayacak.

Halka dizisi oyuncularının çoğu belli. Halka dizisinin oyuncuları; Serkan Çayoğlu, Hande Erçel, Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı ve Ahmet Mümtaz Taylan. Dizi ile yeni anlaşma yapan oyuncunun adı da Dilan Telkök. Dilan Telkök genç bir oyuncu ancak rol aldığı dizilerle tecrübesi sabittir.

Halka dizisinde Dilan Telkök İrem’i canlandıracak. İrem de dizi de Serkan Çayoğlu’nun canlandırdığı karakter ile sevgili olacaktır. Başarılı oyuncularla aynı projede yer alacak olan Dilan Telkök başarısını katlayacaktır eminiz. Halka dizisi konusuna bakacak olurken dizi de önemli bir suç örgütüne karşı verilen mücadele anlatılacak. Halka dizisinin başrol oyuncuları olan Kaan ve Cihangir dizi de bu büyük suç örgütünden intikamlarını almak için bir savaş verecektir. Bu savaşı ve kendi hayatlarını ekrana getirecek olan Halka dizisi bakalım seyirci tarafından da beğenilecek mi?

 x

Halka Dizisi İrem karakterini canlandıracak olan Dilan Telkök Kimdir?

1995 yılında Sakarya’da dünyaya gelen Dilan Telkök üniversite eğitimini Alman Dil ve Edebiyatı bölümünde tamamlamıştır. Dilan Telkök oyunculuk eğitimini tamamlamış ve ünlü bir oyuncu olmak istemektedir. Dilan Telkök ilk dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem olmuştur. Gençliği ve güzelliği ile dikkat çelen Dilan Telkök Evlat Kokusu diziisnde de rol almıştır. Nerdesin Biraber projesinde de rol alan Dilan Telkök yeni projesi olan Halka için hazırlıklarını tamamlıyor.

Halka dizisi İrem karakteri Kimdir?

İrem ve Cihangir nişanlıdır. Ancak Cihangir’in gözünü öyle bir intikam hırsı bürümüştür ki en çok sevdiği insana zarar verdiğini görememektedir. Cihangir ve Kaan’ın intikam savaşında en çok yara alan isim de İrem olacaktır. Bu yüzden de sürekli Cihangirle kavga halindedir. Bir aşık ve bir küs ilişkileri devam etmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Halka Dizisi İrem Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı Oynadığı Diziler (Dilan Telkök) (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 15 Kasım 2018