Halka Dizisi Kaan Kimdir? Bilgileri Önceki Dizileri (Kaan Yıldırım)

Halka Dizisi Kaan Kimdir? Bilgileri Önceki Dizileri (Kaan Yıldırım).  Halka dizisi 15 ocak salı akşamı Trt1 ekranlarında yayınlanacak. Kısa süre sonra yayınlanacak olan Halka dizisi oyuncuları netleşti. Bizlerde sizlerle dizi de yer alan oyuncuların bilgilerini paylaşmak istedik.

Halka dizisinin yönetmenliğini A.Volkan Kocatürk üstlenirken, senaryosunu Aziz Tuna C. ve Ali Demirel kaleme alıyor. Halka dizisi başrollerini Serkan Çayoğlu, Hande Erçel, Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı, Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan, Erdal Yıldız, Umut Karadağ, Burak Sergen, Funda İlhan, Dilan Telkök, Şehsuvar Aktaş ve Serhat Midyat paylaşıyor.

Es Film imzası taşıyan Halka dizisinin yapımcılığını Yusuf Esenkal ve Serdar Öğretici’nin üstleniyor. Halka dizisinin konusu; Cihangir ve Kaan Karabulut mafyanın paranın ve entrikaların hakim olduğu karanlık dünyayı yıkmaya çalışırlar. Onların hikayesi anlatılıyor. Halka isimli bir suç örgütü var ve bu örgütün kararttığı hayatları kurtarmak Cihangir ve Kaan’a düşüyor.

Halka dizisinde Kaan karakterini canlandıran Kaan Yıldırım Kimdir?

Halka dizisinde Kaan karakterini canlandıracak olan oyuncu Kaan Yıldırım 1986 İstanbul doğumludur. İngiltere’de Londra Brunel Ü. Pazarlama Bölümünden mezun oldu. Atölye Craft’da Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi aldı. Yakışıklı oyuncu rol aldığı her yapımda parladı ve kendi ününe ün katmayı başardı.

Kaan Yıldırım ilk oyunculuk tecrübesi 2013 yılında rol aldığı Kayıp dizisi olmuştur. Sonrasında Ulan İstanbul, Adı Mutluluk, Kalbim Yangın Yeri, Klavye Delikanlıları, İnsanlık Suçu dizilerinde rol aldı. Kaan Yıldırım’ın şimdi rol alacağı dizi de Halka. Halka dizisinde bir suç örgütünün arkadaşı Cihangir ile birlikte çökertmeye çalışacaklar. Hem de bu suç örgütü Halka’nın kararttığı hayatlara dokunarak düzeltmeye çalışacaklar. Dizinin iki başrol oyuncusu Kaan Yıldırım ve Serkan Çayoğlu üstleniyor.

Kaan Yıldırım sosyal medya hesabını da sizlerle paylaşıyoruz. Resimlerini sizlerle paylaşıyoruz. Daha fazla resim için ve oyuncuyu takip etmek için ziyaret edebilirsiniz. Halka dizisi başrol oyuncusu Kaan hakkında bilgileri sizlerle paylaştık.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.