Halka Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yeniden Trt1 de?

Halka dizisinin tekrarları ne zaman olacak hangi gün saat kaçta TRT 1 ekranlarında yeniden ekrana gelecek merak eden izleyicilerimiz için burada tüm detaylarıyla sizlere tekrar günlerini ve saatlerini yazarak halka dizisini izleyemeyen ya da yeniden izlemek isteyenler için tüm detayları yazmaya çalışacağız. 15 Ocak 2019 Salı günü ilk bölümü ile TRT 1’de ekrana gelen Halka dizisi diğer kanalların dizi yayınlamadığı bir haftada başladı, oldukça iyi bir izlenme oranıyla yola çıktı.

Halka Dizisi 2. Bölüm Tekrarı Videosu full izle 22 Ocak 2019 Salı tanıtım fragmanı

Halka Dizisi 1. Bölüm Tekrarı Videosu full izle 15 Ocak 2019 Salı

Halka dizisinin AB ve Total Reyting sonuçlarına halka dizisi reytingleri sayfamızda sizlere detayları ile birlikte aktarmaya devam edeceğiz. Halka dizisinin hangi günlerde tekrardan TRT 1 ekranlarında yayınlanacak, Halka tekrar bölümlerinin gün ve saatlerini buradan sizlere detaylarıyla aktarmak istiyoruz. TRT1 ekranlarından aldığımız yayın akışına göre halka dizisinin tekrar bölümlerinin yayınlanacağı gün ve saatler bu şekilde belirtilmiş ve izleyiciye sunulmuştur.

Halka Dizisi Tekrarları yeniden hangi gün saat kaçta trt1Halka Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta

Halka dizisinin 1. bölümü 15 Ocak 2019 Salı günü saat 20.00 da TRT 1 ekranlarında başlayacak. TRT1 daha sonra Halka dizisinin tekrarlarını ekrana getirerek izleyiciye sunmak ve daya yüksek reyting almak istiyor. Bu nedenle çarşamba perşembe cuma günleri ve hafta sonu günleri halka dizisinin tekrarlarını izleyiciye sunacaktır. TRT 1 yayın akışı güncellendikçe biz de sizlere buradan halka dizisinin tekrar bölümleri hangi günlerde saat kaçta yayınlanacak bu konu hakkında detaylı bilgileri sunmaya devam edeceğiz.

Halka Dizi Nerede Çekiliyor Seti Adresi Neresi? 

Oldukça iyi bir kadrosu olan halka dizisi oyuncuları ve yapımcısı yönetmeni ile oldukça farklı ve güçlü bir dizi olarak Salı günlerine damga vuracak görünüyor. Ancak diğer dizilerin yayına başlaması ile Kadın ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi diziler halka dizisinin reytinglerini biraz aşağıya düşürebilir ancak yine de halka dizisi izleyiciden ilgi gördüğü takdirde yeni bölümleri ile her salı ekrana gelmeye devam edecek. TRT 1 ne kadar çok halka dizisinin tekrarını yayınlarsa izleyiciyi o kadar çok çekeceğini bildiği için sık sık tekrar bölümlerini ekrana getirmeyi planlıyor. Bu amaçla dizi biter bitmez halka dizisinin tekrarını ekrana koyarken 1. bölümün tekrarından sonra halka dizisi 2. ve 3. bölüm tekrarları da bu sayfada yine sizlere sunulacaktır.

Halka Dizisi Tekrarı ne zaman hangi gün saat kaçtaHalka Dizisi Tekrarı Ne Zaman Trt1 de Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak?

Televizyondan yeni bölümü izleyemeyenler için burada Halka dizisinin tekrar bölümlerini tam olarak yayınlamak istiyoruz ve full HD çözünürlükte halka dizisinin bölüm tekrarları bu sayfada sizlere sunulacak ve izleyemeyen televizyonda kaçıran izleyiciler için internetten izlemek isteyenler için bir alternatif oluşturacağız. Halka dizisi ile ilgili tekrarları sizde talep edebilir istediğiniz bölümü sayfamızda koymamız için istekleriniz doğrultusunda bölümler bu sayfaya eklenecektir.

Halka dizisinin tüm detaylarını bölüm tekrarlarını yayın akışını bu sayfada sizlere görsel ve video olarak sunmaya çalışırken sizlerden gelen istekler doğrultusunda halka dizisi ile ilgili detayları ve yeni bölüm tüyolarını sizlere sunmaya çalışacağız ve bu sayfada bilgilendirmeler yazacağız. İşte halka dizisinin yeni bölüm günleri tekrarlarının olduğu gün ve saatler aşağıda bir kez daha sizler için listelenmiştir.

Halka Dizisi Tekrar bölümü ne zaman saat kaçtaHalka dizisini izlemek ve yeniden tekrarlarına bakmak isteyenler aşağıdan saatlerini ve günlerini takip edip diziyi yeniden izleyebilirler. Şimdilik hoşça kalın, Sizler de yorum ve görüşlerinizi ve halka dizisi hakkındaki fikirlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

Halka Dizisi Tekrar bölümü burada sizlere sunulacaktır. Halka Dizisi 1. Bölüm Tekrarı 15 Ocak Salı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Halka Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yeniden Trt1 de? (90 Yorum)

 1. HAYIRLI SABAHLAR HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN MUSMUTLU ZAMANLAR GÜLAY’CIM, GÖNÜL DOSTLARIM VE SAYIN MEHMET OĞUZ BEY ARTIK DERSLER YAPILMIYORDUR VE AKILLI BAŞLI ÖĞRENCİ DİLEKLERİMLE…….. SEVGİMLE KALIN…..

 2. HAYIRLI SABAHLAR VE TÜM GÜN İŞLERİN, SAĞLIĞIN, KARŞINA ÇIKANLAR EN GÜZELİNİN EN GÜZELİ OLSUN KIZIM AMİNNN SEVGİMLE

 3. ALLAH RAHATLIK VERSİN TATLI, UYKULAR, RÜYALAR GÜLAY’CIM VE GÖNÜL DOSTLARIM ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE AMİNNNN(((TEL GOOGLE DEN SİTEYE GİRMEYİNCE VERİLERİ TEMİZLE VS VS BENDE BU SEFER TAM TEMİZLEMİŞİM OĞLUM İŞTEN GEÇ GELDİ DÜZELTİ ALLAH SİZLERSİZ BIRAKMASIN DEĞERLİLERİM BENİM))) MUSMUTLU HAYATIN HER ANI……

   • TATLI UYKULAR RÜYALAR…….
    TEK KELİME İLE………….
    ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
    ELLERİNDE………………
    CİCİKIZIM……………..
    ALLAH’A EMANET OL MUCKKKKKKK

 4. Hayırlı Sabahlar Yeni Hefteniz Yeni Gününüz Hayırlı Olsun ❤️Dizi Ailesin❤️Gözel Hanımları Gözel İnsanları Nasılsınız Yeni Hefteniz Yeni Başlanan İllimiz Hepinize Çansağlığı İle Bol Bereketli İl İle Kazasız Belasız İl Üzlerde❤️Gülüş❤️İle Başlasın❤️Gülay Abla❤️Nasılsınız Yeni Hefteniz Uğurlu Olsun İşlerinizde Yorulmayasınız Yuvanızda Mutluluk Olsun ❤️Melekler❤️Sizi Korusun❤️İlham Periniz❤️Size Yardım Etsin Gözel Analizlerle❤️Dizi Ailesin❤️Sevindiresiniz Seyfe Acıldıkda❤️❤️Gülay Albasan❤️❤️Halka Dizisi Analizleri Görünsün Sizi Çok Sevirem Hep Mutlu Olun İşlerinizde Yorulmayın❤️❤️Şule Abla❤️❤️Hasılsınız Her Zaman İyi Olun Mutlu Olun Kalbi Temiz Sözleri Işığlı Gözel Ablamız Siz Kimseden Küsmersiniz Sizin Sözünüz Dilinizde Kalbiniz Çok Gözel Melekler Sizi Korusun❤️Analiz Seyfelerinizi❤️Bekleyirik Tıpki Zehra Ömer Hekayesinde Olduğu Kimi Sizi Çok Sevirem Rabbimde Sizi Sevsin Sağ Olun Var Olun Mutlu Olun❤️❤️Aysel Abla❤️❤️Nasılsınız İyi Olmağınıza Çok Sevindim Hep Mutlu Olun Gözel Sözleriniz Dizi Yuvasın Işığlandısın❤️Ferize Abla❤️❤️Hayırlı Sabahlar Nasılsınız Yeni Hefteniz Hayırlı Uğurlu Olsun Rabbim Bütün Dileklerini Tez Yerine Yetirsin❤️Allahın Huru❤️İle Hurlanan Sabahlar Işinize❤️Meleklerin❤️Işığın Salsın Sizi Çok Sevirem Unutmayın Men İndi İşdeyem Sözlerinizi Okudum Çok Mutlu Oldum Haklısınız Men Çok Tez Böyüdüm Menim❤️Hayat Hekayem☀️13 Yaşımda☀️Başladı Umarım Bir Gün Bu Hekayeni Söylerem Sağ Olun Var Olun❤️Mutlu Olun❤️İşlerinizde Yorulmayın☀️☀️Oğuz Bey☀️☀️Nasılsınız Yeni Hefteniz Uğurlu Gelsin Ailenize Mutluluk☀️Arzu Ediriz☀️İşlerinizde Dizi Seyfesinde Yorulmayasınız☀️Oğuz Bey☀️Baküde Her Zaman Gün Cıkır Bakü Kışa Hesret Umarım Günün Karşısında Kar Yağmuru Görüner İnşallah Sağ Olun Var Olun Mutlu Olun☀️Dizi☀️Hakda Söylediniz Haklısınız Kadrosu İyi Dizinin Hekayesi İyi Olsa☀️☀️Halka☀️☀️Dizi Hekayesi Ekranda Yaşayaçak Davam Edeçek☀️Dizinin☀️Hekayesi Tekrar Verilmesin Önemi Yok Dizini Seven İlk Bölümünden Sevip Deyer Vereçek Dizi Sevilse İyi Olar Çünkü Siz Dizi Seyfesin Deyişdimek İstemirsiniz Hazal Ve Erkan Dizi Seyfesin Işığı Oldu☀️Oğuz Bey☀️Dizi Ailesi☀️❤️Adını Sen Koy❤️Dizisin Aşk Işığına Yığılsada Bu Aile❤️Diğer Başka Dizide Birleşe Bilerdi Çünkü❤️Rabbim❤️Bu Seyfenin❤️❤️Meleklerin❤️❤️Mutlaka Birleşdireçekdi Bizim❤️Kalbimizde❤️Sadeçe❤️Adını Sen Koy❤️Dişisi Bizi Birleşdidi Söyleyirik Bu Birliki❤️Melekler❤️Vesile Olup Birleşdidi❤️Zehra Ömer❤️Hekayesi Sadeçe Bize Yol Acdı Yollumuza Gözel Dostlar Gözel İnsanlar Cıkardı Men❤️Elif❤️Dizisin Yorumcusu Olarak❤️Dizihaberi Tv❤️Seyfesine Dakil Oldum Sonra Dizi Ailesin İsti Yuvasına Yolandım Dizi Ailesin Çok Sevirem Hep Mutlu Olun❤️Halka❤️Dizisin Işığına Yığışın Mutlu Yorumlarla Davam Edek Umarım Bu Işığda Tez Sönmez Hep Yanar Finala Cata Biler Dizi Ailesin Çok Sevirem Sağ Olun Var Olun❤️❤️Halka❤️❤️Dizisi Hoş Geldin 2019 çu İlin Dizi Hayatına

 5. Diziler paralı olacakmış ya hani eğer öyle bişey olursa kimse para verip dizi izlemez zaten o yüzden o dizilerin de seyircisini toplayabilirse tutar bence Halka dizisi

 6. Günaydınlar herkese ahali sitenin hem tatlısı hemde güzeli olan bende geldim 🙂 hayırlı haftalar Hepinize nasılsınız bakalım?

 7. Haftanın ilk gūnūnden hepinize
  Gūnaydın. .
  Hayırlı sabahlar Hayırlı bir hafta olsun Hepimiz için. .
  Būtūn işlerimiz rast gitsin. .

  Gùnelim hayırlı sabahlar sanada. .būtūn dualarına amin canım Allah razı olsun. .
  Yūreği koocaaman meleğim sen ne zaman būyúdūn ve bukadar bilgiyi őģrendin maşaallah sana. .çalışma hayatın hepp başarılı geçsin iyi insanlarla karşılaştırsın Rabbim. .
  ❤Bende seni seviyorum ❤
  Allah a emanet ol. .

 8. Günaydın demetçiğim azarifan,emine gozel günel saka kuşu ve özgür nasılsınız iyimisiniz hepiniz iyi olun.

 9. Ayselciğim evlilik iyigidiyor anladığım kadariyle hep mutlu ol güzelim.gerçi sen iyi olursan hep herkes iydir,de neyse,hep mutlu ol boşver gerisini bu arada günaydın canım

  • Günaydın Şule ablacım çok şükür herşey yolunda teşekkür ederim sende hep mutlu ol İNŞALLAH

 10. Nurbanu güzel tatlı dilli nurbanu nasılsın hadi gözümüz aydın sömestre tatiline giriyoruz.bu arada günaydın iyimisiniz.aman hep iyi ol canım boşvermek lâzım aslında hayat çok kısa ne yaşarsan kâr vallahi,.

  • Şule ablacığım çok teşekkür ederim o sizin tatlılığınız evet nihayet yılı yarıladık sayılır çok şükür günler geçiyor işte bir şekilde sağlığımız yerinde olduktan sonra herşeyin üstesinden geliriz allah’ın izni ile öpüyorum sizi allah’a emanet olunuz ……

 11. Canım cicikuşum benim sınavının iyi geçmesine çok sevindim hiç karşılaşmasak bile hep varsın benim için burdayız ne güzel kendine iyi bak canım.

 12. Günaydın ferizeciğim nasılsın iyimisin.beni hiç sorma çatıya çıkasım var,camları kırasım var dağlara çıkıp kar topu oynayasım var sinamaya gidesim çarşılarda mağzalarda gezesim var,yaz gelince tatile gidesim var bodruma ablama gidesim var istanbulda kapalı çarşıyı gezesim tramvaya binesim var, böyle bir ruh halimdeyim işte kısaca hepsini yapasım var işte ,bak sabah kahve içerken bunları yazasım varmış.benim ruh halimi anlayan arkadaşım.can arkadaşıma şulesin,den selâm olsun.halka dizisine bakıcanmı ferizeciğim.senin varlığın bana huzur .seni seviyorum.

  • Şulecim Gūnaydın hayırlı sabahlar mutlu haftalar o dediklerinin hepsini gerçekleştir..yıllar çabuk geçiyor..sonra keşke deme..
   DiZi konusuna gelicek olursak belki seyrederim..çok ővdūler..tanıtım őnemli..
   DiZi seyretmeye yeminli değilimya..
   Canım benim seninde varlığın bana huzur..
   Bende seni seviyorum..iyiki varsın. .

 13. Gülâycım günaydın nasılsın eee sömestre tatiline nihayet sayılı günler kaldı 15 gün rahatız .ama sen çalışıyorsun ,allah kolaylık versin arkadaşım canım benim .bakıcanmı halkaya gülâycığım .ah senin o güzel analizlerini öğle özlüyorum,ki sanki adını sen koy bambaşka oluyordu sen yazınca ne güzeldi o günler ,yaaaa çok özledim.ben o günlerimizi.dilerim yine böyle anlamlı bir dizi olup,ta yine senin o güzel analizlerini okumak kısmet olur.yüreği güzel arkadaşım benim.

  • Günaydın hayırlı sabahlar ve hayırlı huzurlu haftalar Şule ablacığım. Çok teşekkür ederim iyiyim çok şükür.
   Bende yazmayı çok özledim..
   Ama yoğunluktan kafamı sakinleştirip, ilham perimi bir türlü getiremiyorum..
   Ama çok çok özledim yazmayı gerçekten..

 14. Günaydın site yöneticim nasılsın .yeni sayfa için teşekkürler hakkın ödenmez valla. Vallahi bu halkanın şansı olurmu bilinmez gerçekten kadın diziside var ,şu şansı var ilk o başlayacak 15inde ocak 22de kadın dizisi işte o zaman tahmin yürütmek zor ama ,yinede izleyen olur.bakalım rolünün hakkını verirse görevi çok gizli onun peşinde ama o arada bahar,da kendine ait çok önemli şeyler öğrenip adeta yıkılıyormuş.bu arada hande erçelinde annesi vefat etmiş yazık tam yeni bir dizinin içinde yoğun bir tempo .ama dizinininde içinde olmak zorunda allahtan rahmet dilemekten başka insanın elinden bir şey gelmiyor halkada çoğunu başka dizilerden tanıyorum aslında güzel bir kadro inşallah başarıyı yakalar ,bizede hayırlısı olsun demek düşüyor.gerçekten o kadar benisemişim,ki zehra karekterini,hep hazal sanki benim gözümde bahar,dan çok zehra olarak kalacak gibi,o sakinliği,şimdi elinde silâhla olan bir bahar hadi hayırlısı,zaman herşeyin ilâcı başlasın bi görelim ilk önce evet tekrar bölümü çok iyi fikir bence biraz seyirciyi kendine anca tekrar bölümleri çeker bundan hiç şüphem yok çünkü tekrarında kaçırdığın sözleri daha iyi anlıyorsun diziyle anca öyle bütün olursun bu benim fikrim tabiki .başkasının fikrine anca saygı duyarım.

  • Teşekkürler Şule abla Kadın dizisi ile reyting yarıştırmasını beklemiyorum ama uzun süre Trt 1 de ekrana gelmeye devam edebilir. Oyuncu kadrosu bence oldukça iyi, senaryo da iyiyse ilgi görür bence..

 15. Günaydın sitenin güzel bayanları tabi başta ben olmak üzere.bakın benide söylettiniz sonunda hadi bakalım varmı benden güzeli trip atmada sitem etmede kızınca belli eden küsünce belli eden neşesini çok yorulduğunu okulla kafayı yediğini herşeyi açık açık dile getiren arkadaşlarınla konuşmaktan keyif alan hem sevip sevildiğini bilen ben şuleden yeni bir hafta başlangıcında belki hiç biriniz bunları beklemiyordunuz.bak yazarken bile sizin okuduğunuzu ve yüz ifadenizi hayal ederekten güldügünüzü görür gibiyim çünkü artık birbirimizi çok iyi tanıyoruz ama ben hepinizi seviyorum.:::::)::::)ben gülücük atamıyorum anca böylesini yapabiliyorum canlar.

  • Sitenin enn gūzeli tamam sensin trip at kūs Bağır çağır
   Sana herşey yakışıyor. .
   Şulecim..

 16. Hayırlı Akşamlar❤️Çalıkuşu Abla❤️Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun Okul Hayatınızda Uğurlar Arzu Ediriz Bu Gün Sınavların Olduğun Duydum❤️İnşallah❤️İyi Kecmiş Olup Haberim Olmayıp Yoksa Bolça❤️Dua❤️Ederdim Tel Çok Geç Bakdım Yenede Uğurlar Arzu Ediriz Umarım Yene Sınavların Var Bu Defe Daha Çok Dua Ederiz Abla Sabirli Ol Her Sabirin Bir Ödülü Var Ne Olur Olsun Bele Meleklerin Işığıyla Gelir İnan❤️Çalıkuşu Abla❤️Sizi Çok Sevirem Her Zaman❤️Mutlu Haberiniz❤️ Duyağ Özünüze İyi Bakın Yeni Hefte Üzünüze Gözel Açılsın❤️❤️Xanım Abla❤️❤️Hayırlı Akşamlar Nasılsınız Hep Mutlu Olun Yeni Hefte İşlerinize ❤️Ailenize❤️Uğur Getirsin İşlerinizde Yorulmayın Sağ Olun Var Olun

 17. Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Gözel İnsanları Gözel Hanımları Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun İyi Olun Gözel Haberlerinizi Duyak Mutlu Olak Hep Birlikde❤️Dostluk❤️Yollarında❤️Gülay Abla❤️Hayırlı Akşamlar Nasılsınız İyi Olmağınıza Cok Sevindim Her Zaman Mutlu Olun Yeni Heftede Başlayan İşlerinizde Uğurlar Arzu Ediriz İşlerinizde Yorulmayasınız Melekler İşlerinize Işığ Sacsın Sağ Olun Var Olun Seyfede Yazılan Sözleriniz Her Zaman❤️Sevinç❤️Haberleri Olsun❤️Ferize Abla❤️Hayırlı Akşamlar Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun❤️Ferize Abla❤️Sizin Sözlerinizi Okuduğça Sözlerinizde Keder His Edirem Sizin Sıkıntınız Bitmemiş Kimi His Edirem Abla Allah Size Yardım Etsin Akşamı Sabahı Yaradan❤️Rabbim❤️Işığın Üzerine Salsın Her Şeyler Rabbimin Elinde Rabbim Sıkıntıya Bizleri Yöneldir Bu Sıkıntının Karşılığın Gözeleşdirir Yüzünüzden Tebessüm Kalbinizden Sevgi Eksik Olmasın Dilediyiniz Arzu ❤️Meleklere❤️Ulaşsın❤️Melekler❤️Size Yardım Etsin Allah Darlığına Işığ Versin Kalbine Hüzur Çanına Sağlığ Versin Sıkıntına Melekler İşiğ Sacsın Sabirli Olun Buludlar Bele Karalmadan İslanmaz Kuru Torpağ❤️Ferize Abla❤️Sizi Cok Sevirem❤️Dizi Ailesinde❤️Çok Sevirem Sizin Sıkıntınız Hepimizin Sıkıntısıdı Rabbim Kaldıramaçağımız Ağır Sıkıntı İle Biz Müselman Kardaşları Sınamasın Sağ Olun Var Olun Mutluluk Her Zaman❤️Dizi Ailesinde❤️Olsun

  • hayirli aksamlar ayselim canim arkadasim benim keyfimiz yerinde cok sukur iyiz birtanem sen nasilsin neler yaptin bu gun 🙂

  • Hayırlı akşamlar canım arkadaşım. İyiyim şükür sen. Sınav bitti. Benim stres de bitti. Ama bilgisayar da gitti. Artık teli ne zaman alabilirsem öyle burdayım. 🙁

   • Canım benim sınavın iyi geçmiş ne güzel stres de bitmiş İNŞALLAH siteye de istediğin zaman gelebilirsin bunun için üzülme biraz dinlen artık kafan bi rahatlasın önemli olan senin iyi olman tamam mı? Bu arada bende iyiyim hatta baya iyiyim bi süredir böyle devam diyorum kendime 🙂

 18. Herkeze hayırlı huzurlu mutlu pazarlar. .
  Benim Çalıkuşum sınava giderde ben ona dua etmezmiyim..
  inşalllah bugūnūn Dūnū aratmasın..Dūnkū gibi gūzel geçsin başarı bir sınav olsun inşalllah umduklarına nail eylesin Rabbim..
  Xanım canım hoş geldin nasılsın? Gūzel sőzlerin için sağol canım. .
  Mutlu pazarlar sanada..

  • ferize ablam hos buldum ve ben iyim cok sukur sen nasilsin canim ablacim benim dahada iyi oldunmu merak etdim sag olasin sanada keyfli mutlu pazarlar dilerim

   • iyi akşamlar Xanımcım şimdilik idare eder canım daha atlatamadım..fakat yıkılmadım merak etme bitanem..Şulecim in dediği gibi seviyorum seviliyorum. daha ne olsun..buda geçer inşallah. .
    Allaha emanet ol canım

    • hayirli aksamlar ferize ablam cok sukur iyi olmana cok sevindim dahada iyi olucaksin INSALLAH icini hep ferah tut birtanem ALLAH hep yardimcin olsun dualarim hep seninle seni cokkkk seviyorum unutma hep senin yanindayiz

  • Hayırlı akşamlar ferize ablacım. Çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Sen nasılsın napıyorsun

    • Genelde iyiydi ama zordu yada ben çok çalışmadığım için bana öyle geldi. Öyle işte inşallah sonuçlar da iyi olur

    • Hayırlı akşamlar canım kardeşim benim teşekkür ederim. İyiydi ama bana göre biraz zordu bakalım nasıl olacak. Günümde iyiydi ama yorucuydu. Sınava babam bıraktı sonra o döndü biz annemle birlikteydik. Dönüşte tramvay ya bindik. Fena halde sıkışıktı. Sonra birde otobüse bindik belim ayaklarım çok ağrıdı. Neredeyse hep ayaktayım. Öyle işte senin günün nasıl geçti bakalım

 19. Herkese hayırlı günler mutlu pazarlar sitenin kalbi güzel insanları nasılsınız bakalım. Ben bugün de sınav için yollara koyuluyorum. Sizlərə mutlu günler

 20. gunaydin canim arkadaslarim nasilsiniz keyfler nasil ayselim tatliskom benim iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol bende iyim gunelcim iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol ve cok tesekkur ederim babamda iyi cok sukur sende islerinde hic yorulmayasan hep mutlu ol ALLAH yardimcin olsun bu gun pazar evde guzelce dinlenin ailenizlen bol bereketli huzurlu keyfli pazarlar dilerim 🙂

  • Hayırlı günler canım kardeşim keyifler iyi gibi işte. Sınava gidiyorum. Biraz stresliyim yani. Dua et olur mu canım. Mutlu pazarlar sana 🙂

   • calikusum canim kardesim benim hep keyfli iyi mutlu ol birtanem ve dun sinavin guzel gecmisti bugunde eminim icini hep ferah tut bu gunde sinavlarin guzel olucak ALLAH yardimcin olsun dualarim hep seninle iyiki varsin tum dileklerin gercek olsun INSALLAH amin amin yuzun hep gulsun mutlu neseli pazarlar sana 🙂

 21. HAYIRLI GECELER ALLAH RAHATLIK VERSİN GÖNÜL DOSTLARIM HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN HAYIRLI BİR PAZAR GÜNÜ DİLEKLERİMLE MUSMUTLU ZAMANLAR TEK TEK İSİM YAZMASAMDA BENİM KALBİMDESİNİZ ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE AMİNNNN

 22. HAYIRLI GECELER İNŞAALLAH SINAV İYİ GEÇTİ YAZMIŞIN SONUÇLARINDA BEKLEDİĞİNDEN GÜZEL, İYİ OLUR SEVGİMLE HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN CİCİKIZIMMMM MUCKKKKM

 23. Sakakuşum ilk kelime ((SORMAK))
  olması uykum geldi harfleri karıştırmışım ve kız kardeşimle tel konuştum uzun sürdü o benim kalbimin yarısı olunca yorumları okuyup cevap vermek için geç kaldım ve hoş geldin sınavlarında başarılı sonuçlar inşaAllah hayırlı geceler muckkkk

 24. Hayırlı akşamlar evet bende hep terarları ile tv karşılarşır birde bakmışım abone olmuşum teşekkür Mehmet Oğuz bey gönlünüzce hafta sonu dileklerimle Özdere ailesi sevgimle..

 25. Sarmak gerek…
  Anmak gerek…
  Kısmet gerek…
  Anılar gerek..
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  Kalpten sevmek..
  Uğurum demek..
  Şiir söylemek..
  Umuda kavuşmak..
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  İyi ki varsın..
  İki ki doğdun..
  Nice yaşlara..
  Sevdiklerinle..
  Musmutlu yıllar.
  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  Özgür den❤❤❤
  Sevgiler muck..

 26. Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Gözel Hanımları Gözel İnsanları Nasılsınız❤️❤️Xanım Abla❤️❤️Hayırlı Akşamlar Nasılsınız İyi Olmağınıza Cok Sevindim Her Zaman Mutlu Olasınız İşlerinizde Yorulmayasınız Ailenize Mutluluk Arzu Ediriz İstirahet Gününüz Gözel Kecsin İş Hayatınızda Her Zaman Mutlu Olun Halı İşleri Cok Gözel Tebietin Bütün Gözel Rengleri Her Zaman Sizinledir❤️Melekler❤️Sizi Korusun Babanız Nasıldı Her Zaman İyi Olsun Mutlu Olsun Sağ Olun Var Olun❤️❤️ŞAKA KUŞU❤️❤️Ad Gününüz❤️❤️Mübarek❤️Hayatda Her Zaman Mutlu Olasınız Atdığınız Her Adımda❤️Melekler❤️Işığ Sacsın Pasta Üstünde Olan Mumlar Hayatına❤️Işığ❤️Aşk❤️Sevgi❤️Getirsin Mıtluluk Her Zaman Sizinle Olsun Kaşki❤️Ad Günü❤️Günlerinde ❤️Türküye❤️Azerbayçan❤️Halkları Arasında Körpü Aça Bilseidik Hep Birlikde Gözel Günleri Keyd Ederdik Ama Çok ❤️Şükür❤️Bu Seyfe Var Bir Birimizi Görmesekde Şehirli Cırağımız❤️DİZİHABERİ TV❤️Seyfesi Bize Kapı Acdı Dizi Ailesi❤️Dostluğu❤️Yaratdı Ve Bir Birimizin Mutlu Günün Kalbimiz Danışarak Sizlerin Bizlerin Sözlerine Işığ Sacır Şaka Kuşu Rabbim Size Uzun Ömür Versin Okul Hayatınız Uğurlu Olsun Ailenize Mutluluk Arzu Ediriz Sağ Olun Var Olun❤️❤️Dizi Ailesin❤️❤️Cok Sevirem Mutlu Olun

 27. aleykum selam saka kusum canim benim dogum gunu cocugu biz iyiz sen nasilsin dogum gunun nasil geciyor derslerin nasil gidiyor cok ozledim seni 🙂

 28. hayirli aksamlar canim arkadaslarim nasilsiniz oguz abim nasilsin ve bilgiler icin cok tesekkur ederim ellerine saglik iyiki varsin ozgur teyzosum meleyim nasilsin yorumunu okudum tesekkur ederim sag olasin ellerinden opuyorum gulay ablam nasilsin ya merak etdim ferize ablam canim benim dahada iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol sule ablam fikriye teyzem demetim gozel ablam nurbanu ablam sitenin karadeniz guzeli nasilsiniz aytacim sende hos geldin ya cok ozledim seni kiz canim arkadasim seni gordum ya cok mutlu oldum gozlerim doldu resmen sen bizim icin cok deyerli kiymetlisin sende unutma vakit bulunca gel sana kocaman sarilip opuyorum seni cokkkk seviyorum kendine cok iyi bak ALLAHA emanet ol ozge ablam nasiksin calikusum canim kardesim benim ya nasilsin ve sinavin bu gun vardi unutmadim bilki hep senin yanindayim sinavinin guzel gecmesine cok sevindim sonuclarida guzel olucak eminim sana guveniyorum icini hep ferah tut yuzun hep gulsun dualarim seninle ayselim tatliskom benim nasilsin gunun nasil geciyor ve hande ercelin annesi oldu bende duydum uzuldum ALLAH rahmet eylesin mekani cennet olsun gunelcim nasilsin yorumunu okudum tesekkur ederim canim islerin nasil gidiyor saka kusum nasilsin yoksun burda dogum gunun kutlu olsun iyiki tanimisiz seni hayatda tum dileylerin dualarin kabul olsun INSALLAH ailenen nice mutlu yillara hepinizi cokkkkk seviyorum

   • HAYIRLI GECELER TATLI UYKULAR RÜYALAR ZAMANLAR DUYGULU KIZIM ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE ALBASAN AİLESİ…

 29. Yahu bi aslını izleyelim de tekrarı kalsın 🙂 hayırlı akşamlarınız olsun inşaallah ahalii…

  • Ben şimdiden hazırlık yapıyorum Karadenizli arkadaş, sen ancak haftaya anlarsın bunu 🙂

   • Siz dereyi görmeden paçayı sıvıyorsunuz Gayserili arkadaş sizin takvim çin takvimi falan mı sizde ayın 15i geldi herhal maaşı aldınız mı bizim ayın 15 ine var bir iki gün daha maaş almadık 🙂

 30. Hande Erçelin annesi ölmüş çokta gençmiş Allah rahmet eylesin yazık kıza o halde diziyi mi düşünecek

Etiketler: Eklenme Tarihi: 12 Ocak 2019