Halka Sezon Finali Bölümünde neler olacak? Dizi nasıl bitecek ?20.bölüm 2. sezon ne zaman yayınlanacak?

Halka Sezon Finali Bölümünde neler olacak? Dizi nasıl bitecek ?20.bölüm 2. sezon ne zaman yayınlanacak ?

Trt 1 in sevilerek izlenen fenomen dizisi Halka 19.Bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara kısa süreliğine ara verecek peki Halka 2.Sezonu ne zaman başlayacak? Dizi 2019’da devam edecek mi? Yeni sezon ne zaman yayınlanacak? sorularının cevabı haberimizde…

Trt‘in her salı 20.35 ‘ te ekranlar ile buluşan Halka dizisi 28 Mayıs 19. Bölümü ile ekran macerasına kısa süreliğine hoşçakal diyecek. Yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren büyük bir ilgi ile takip edilen ve kısa sürede izleyicilerin beğenisini kazanmayı başaran Halka dizisi yeni sezonda da sevenleri ile ekranlarda buluşacak . Birinci sezonun beğenilmesi üzerine final yerine sezon finali yapma kararı alınan Halka dizisinin sezon finali tarihinin belli olmasının üzerine Halka dizisi fenomenleri Halka dizisinin 2. sezonun ne zaman olacağını araştırmaya başladılar . Bu onu hakkında henüz kesin bir bilgi olmasa da 17 Eylül Salı 20.35 ‘te kendi gününde  Halka dizisinin 2. Sezonun ilk bölümü ile ekranlarda olacağı düşünülüyor.

Halka Dizisi Son Bölümde Neler Oldu ?

Kaan her zaman olduğu gibi bu bölümde de başını belaya sokmuştur. Cihangir Kaan’ı kurtarabilmek için plan yapar ve hayata geçirir. Kaan’ı korumak için Cengiz Han’ın oğlu olduğunu söyler ve Kaan’ı kurtarabilmek için kendisini bir yandan riske atarken öte yandan bu bilgi Cihangir’i Halka isimli suç örgütünün yönetiminde yukarı çıkaracak ve sözü geçen biri olmasını sağlayacaktır. Amirlerini arayan Bahar ve Cemal’in aradıkları amirleri Çağatay ve Vekilharç tarafından öldürülmüş mezarında katillerini işaret eden delillerle birlikte uyumaktadır.

Bahar ve Cemal uzun bir arayışın ardından Faruk amirin cesedine ulaşmış bu durum onları derinden sarsmıştır fakat Cemal üzülmek ile yetinmeyip Faruk amirlerinin kanını yerde koymamak için kendisine yemin etmiştir. Cihangir Kaan‘ın polisler ile ortak olduğunu anlar. Çağatay ise İskender‘in hayatta olduğunun farkındadır ve onu tuzağa çekmekte kararlıdır. Dışarıdan bakıldığında sadece Cihangir’in hayatının tehlikede olduğu düşünülse de Kaan Müjde ve İskender‘in hayatı da tehlikedir. Tam da birlik olmaları gereken durumda geçmişlerinin gün yüzüne çıkması ile birbirlerinden uzaklaşmış olmaları hepsinin hayatlarını tehlikeye atarken alacakları hasarda artmıştır.

 

Halka 19. Bölüm Sezon Finali Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2019