Hande Ataizi Ali ve Nurlana Yeni bölümlerde Var mı Yok mu? 2017-2018

Sony tv de ekrana gelen ve yeni sezonda da kaldığı yerden devam edecek olan Hande Ataizi ile İzdivaç programında geçen sezondan kalma isimlerin olup olmayacakları merak konusu oldu. Bunlardan biri olan Azerbaycanlı Ali ve Nurlana acaba yeni sezonda Hande Ataizine gelecekler mi devam edecekler mi?

Hande Ataizi Ali ve Nurlana Yeni Sezonda Var mı Yok mu? 2017-2018 de yeniden katılacaklar mı Hande Ataizi loca adayı olarak.. Öncelikle geçmişte neler oldu neler bitti kısaca yazalım. Nurlana ve Ali çok eskiden sevgililermiş. Ancak bir sür sonra ayrılmışlar ama Nurlana Aliyi hala seviyor. Ali Hande Ataizine katılıp taliplerini aramaya başlayınca Nurlana kıskançlık krizine girip gelmiş.

Aliye talip olarak gelen Nurlana Ali ile bir süre görüştükten sonra Aliden beklediği cevabı alamaz. Ali Nurlana ile olan ilişkisinin bittiğini ve yeniden başlamayı düşünmediğini söyledi. Ancak Nurlana Aliye talip olmaktan ve onun gönlüne girebilme sevdasından vazgeçmedi.

Peki Zuhal Topaldaki Ali ve Nurlana bu Yeni Sezonda gelecekler mi Var mı Yok mu programda? Öncelikle Alinin kesin olarak devam edeceği bilgisini aldık. Ancak Nurlana hakkında kesin bir bilgiye ulaşamadık. Zuhal Topal yeni sezona başlayınca Nurlana ve Alinin durumları netlik kazanacak izleyip göreceğiz.

Sizce Ali ve Nurlana Zuhal Topalda devam etmeliler mi? Nurlananın Bitmiş bir ilişkiyi yeniden canlandırmaya çalışmasını doğru buluyor musunuz? Ali Naz ve Nurlana arasında mı kalıyor sizce?

Ali ve Nurlananın ayrılmasına vesile olan Naz ile ilgili video ve resimlerin ortaya çıkması sonrasında stüdyoda Ali Nurlana ve Naz yüzleşti. İşte o video..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hande Ataizi Ali ve Nurlana Yeni bölümlerde Var mı Yok mu? 2017-2018 (4 Yorum)

  1. Zuhal abla sizi cok seviyorum lutfen eski programiniza geri donun.
    Sizi ta turkmenistandan izliyorum seni ve taliplerini cok sevviyorum

Eklenme Tarihi: 29 Ekim 2017