Hande Ataizi Gelin ve Damat Adayları Kimler Sevgi Muhammed Durdane Kimler Var?

Hande Ataizi Gelin ve Damat Adayları Kimler Sevgi Muhammed Durdane Kimler Var?… Hande Ataizi’nin Sony Channel kanalında yayınlayacağı açıklandı. Yıllardır evlilik programı izleyen ve yalan olduğunu bile bile seven izleyen seyirci bu programı da merakla bekliyor.

Kanalı çok bilindik bir kanal değil. Sony Channel kanalında yayınlanacak olan programda daha önce ekranlarda gördüğümüz gelin ve damat adayları yer alacak. Sevgi vardı hatırlayan olur muhakkak Çağrı ile evlenmişti. Sonrasında ayrıldı ve tekrar evlilik programına geri dönüyor.

Muhammed Serkan ve Hanife görüşürken konuşmaya dalmış ve Hanife evlen benimle demişti. Bu sözü ve Hanife’ye olan aşkıyla olay yaratmıştı bir süre. Ancak onlarda ayrıldı tabi sonrasında. Hande Ataizi evlilik programına oda geliyor.

Durdane bir zamanların efsane gelin adayı.. Durdane Hanım Metin Beyle evlendi. Birkaç defa ayrıldılar barıştılar. En son Asuman Dabak’ın programına katıldı Metin Bey ve Durdane ile barışmak istediğini söyledi. Durdane programa geldi konuştular bir iki hafta görüştüler ancak sonunda yine ayrıldılar. Durdane evlilik programına geri döndü.. Hayırlı kısmetler hepsine de….

Diğer adaylarda Esin, Nagehanla Farid, Ankaralı İbrahim, Soner, Gülcan, Huriye, Hilal….

Diğer adaylarda evlilik programından tanıdığımız isimler olacak. Merak ettiğiniz isimleri sizlerle paylaşabilirim yoruma isteklerinizi yazarsanız…

Hande Ataizi’nin evlilik programı Sony Channel da haftaiçi her gün saat 17:00 de yayınlanacak. Zuhal Topal’ın sunduğu stüdyoda ve çoğu Zuhal Topal’in adaylarından oluşan bu evlilik programı izlenir mi sizce?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2017