Hande Ataizi Hanife Serkan Naz Ali Muhammet Birkan Varmı Yokmu 2017-2018

Hande Ataizi Yeni Sezonda Hanife Serkan Naz Ali Muhammet Birkan Varmı Yokmu 2017-2018 yeni başlayacak sezon için Star tv tüm hazırlıkları yapmaya devam ediyor. Hande Ataizi  2017-2018 Yeni Sezonda Star tv ekranlarında kaldığı yerden yayınlanmaya devam edecek.

Hande Ataizi 2017-18 Yeni Sezonda Hanife programa devam edecek. Çünkü en son olarak Muhammetle görüşmesi devam ediyordu. Geçtiğimiz sezon bir çok kişi ile görüşen Hanife Gürdal en son Muhammet ile ciddi olarak görüşmeye başlamış hatta Muhammetin anlattıkları hem hanifeyi hemde tüm stüdyoyu ağlatmıştı.

Bu gelişmeler bu sezonda devam edecek bu yüzden Zuhal Topal Yeni Sezonda Hanife ve Muhammet yer alacak, ancak ilişkileri devam eder mi emin değiliz. Son Dakika Bilgisi: Hanife 1 Ağustos günü yaptığı açıklama ile herhangi bir ilişkisi olmadığını kimse ile de anılmak istemediğini açıkladı.

Zuhal Topal 2017-18 Yeni Sezonda Naz ve Ali programda olacak mı? Naz en son Ali Ağaoğlunun kardeşi ile teknede görüntülenmiş ve benim yaşamım istediğim yerdeyim demişti. Ancak Ali ile olan görüşmesi de bir devam ediyor bir ayrılıyorlar. Tahminimizce Azeri yakışıklısı Ali ve Yine Azeri olan güzel Naz programa devam edecekler. Zaten dizi gibi gidiyor program..

Zuhal Topal 2017-18 Yeni Sezon loca adaylarından birisi de Birkan. Birkan son zamanlarda programdan işleri dolayısı ile ayrılmıştı. Yeni sezonda Zuhal Topala katılması bekleniyor. Zuhal Topal 2017-18 Yeni Sezon Loca adaylarından vazgeçilmez olanları hangileri sizce? Merak ettiğiniz varsa aşağı yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hande Ataizi Hanife Serkan Naz Ali Muhammet Birkan Varmı Yokmu 2017-2018 (6 Yorum)

  1. Yaaaazuhal hanım gelsın onu dahacoksevıyorum senpatı bır ıkı ayonce yorumyabtılar sımdı yuzluyuzlu pırograma gelıyorlarsabah bakın televızyonu hebcınayethebkayıb heb gayrı mesru yaaabunlarıyapRkenbızesordularmı ucsaatyayın yapıyorlar gınak geldı artızletebakın hebsı yuvayıkıyor ama cıttı olursa yabsınlarevlensınlerben muhammedı ıstemıtorum hanıfeyıcoksevıtorum o ılmasaydıserkanlan olcaktıobozduarayıterbıyesız ne olursa oldun sevdıgıvardı onadedı bız Rkadasız muhammdt anlamadısankı hanıfebanagelecek onedeıanasıbabasoıyıbıraılesıolana varcamdedıhebsınındemıdesıbozuk nazöuhammet gelmesın ısallahserkanhanıfeolurhanserolurlarrrrrrrrrrrr .

  2. Şu yukarda resimde gördüğümüz…Birkan..tam annesine bak oğlunu alma cinsten…kendilerini bulunmayan hint kumaşı zannediyolar..böyle insanlar gelinin yediği..lokmaları bile sayar..tehlikeliler..Maazallah

Eklenme Tarihi: 29 October 2017