Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Kızım Dizisi

Hande Ataizi ile Günel Kimdir? Azerbaycan 2016 Güzeli Muhammete Talip Oldu

Sony kanalında devam eden Hande Ataizi ile Günel Kimdir? Azerbaycan 2016 Güzeli Muhammete Talip Oldu. Daha önce Esra Erolda görmüştük Güneli Esra Erolda Mustafaya Talip olarak gelen Günel Muhammetle neler konuştu neden ilerlemedi gibi soruları sorabilirsiniz ama Hande Ataizi ile Günel Kimdir? kısaca ondan bahsedelim..

Hande Ataizi ile Günel Kimdir? Azerbaycan 2016 Güzeli Muhammete Talip OlduGünel Kimdir? Günel Azerbaycan’da geçtiğimiz sene düzenlenen 2016 Yüz güzellik yarışmasında birinci seçildi. Yüz güzeli seçilmeden önce modellik ve gelinlik tanıtım işi yaptığını söyleyen gelin adayı şimdilerde ise İstanbul’da tiyarto eğitimi aldığını anlattı. İstanbulda yaşamaya başladığını ve eğitimlerine devam etttiğini ve arasıra Baküye annesini ziyarete gittiğini açıkladı Günel.. Hande Ataizi ile Günel Azerbaycan 2016 güzeli


Azerbaycan 2016 Güzeli Günel Hande Ataizinden önce geçtiğimiz sezon Esra Erol’da Mustafa’ya Talip Olmuştu. İşte videosu..

https://www.youtube.com/watch?v=Jd7x6-YMh0w

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

Yorum için TIKLA

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Kızım Dizisi

To Top