Hande Ataizi ile Programı Neden Yok Yayından mı Kaldırıldı Bitti mi? Sony Channel

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Hande Ataizi ile Programı Neden Yok Yayından mı Kaldırıldı Bitti mi? Sony Channel konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Hande Ataizi ile Programı Neden Yok Yayından mı Kaldırıldı Bitti mi? Sony Channel hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Tüm evlendirme programlarının bitirildiği yasaklandığı bir dönemde nasıl oluyorda eski ekibi toplayıp Sony Channel isimli kanalda aynı ekip aynı düzenle yasak olan bir programı hiç bir yasağa aldırış etmeden devam ettirebiliyorlar derken bir de ne görelim. Rtük tüm şiddeti ile ceza yağdırmış Hande Ataizi ve Sony kanalına. Hande Ataizi ile Programı Neden Yok Yayından mı Kaldırıldı Bitti mi? sorusu da gündeme geldi.

Hande Ataizi ile Programı 5 kez yayın durdurma cezasına ve ciddi manana para cezasına çarptırılmış Bunun ardından kanal nasıl kalkar bu yükün ardından bilemiyoruz ama Hande Ataizinin programı yakında yayından kalkarsa şaşırmamak lazım. Kısa süre sonra Hande Ataizi Evlendirme izdivaç programı neden yok bitti mi yayından mı kalktı gibi sorular gelirse şaşırmayın.

Hande Ataizi oldukça cesur başlamıştı programa. Zuhal Topaldaki tüm ekibi cast ajansından derleme toplama oyuncuların hepsini programına toplayarak yasağı delmiş ve iki haftadır programına devam ediyordu. Ancak Rtük bunu gözünden kaçırmadı ve ceza yağdırdı Hande Ataizi programına. Sony kanalında para çok belki aşar bunu ama programın devam etmesi oldukça zor görünüyor.

Hande Ataizi Sony Channel programı: Geçen hafta Sony Channel’da yayınlanmaya başlamıştı ancak ömrü kısa olacak gibi.. ‘Hande Ataizi ile’ isimli evlilik programına çok büyük bir ceza keserek tam 5 kez yayın durdurma ve en üst sınır olan yüzde 5 oranında para cezası verildi.

Rtük yaptığı açıklama sonrasında şu ifadeleri kullandı. Aile birliğini sarsan, gençleri olumsuz yönde etkilediği düşünülen bu tarz programlara bir süredir izin vermeyen RTÜK, söz konusu programın da 6112 sayılı Kanun’un 8. maddesinde yer alan “Toplumun milli ve manevi değerlerine, genel ahlaka aykırı olamaz.” hükmünü ihlal ettiğini saptadı. 

Sizce HAnde Ataizi programı yasağı deliyor muydu? Bu cezalar yeterli olur mu?

SON DAKİKA: Rtük tarafından uygulanan cezalar 6 kasım pazartesi günü itibarıyla başladı. Hande Ataizi programı yayınlanmazken önümüzdeki günlerde neler olacağı da az çok belli oldu. Bundan sonra Hande Ataizi programını…. Devamı için TIKLAYIN

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hande Ataizi ile Programı Neden Yok Yayından mı Kaldırıldı Bitti mi? Sony Channel (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 1 Kasım 2017