Hande Ataizi Locadaki Gelin ve Damat Adayları Kimler? Sony Channel

Hande Ataizi Yeni Sezon Locadaki Gelin Damat Adayları Kimler? 2017-2018… Hande Ataizi yeni sezonda eylül ayında başlayacaktır. Şimdilik Hande Ataizi’ni sosyal medyadan ailesiyle mutlu huzurlu tatilini resimlerden görebiliyoruz. Yeni sezonda programı ile ekranlarda olacak.

Hande Ataizi programı Fox ekranlarında yayınlanıyordu ancak program listesinden kaldırılmış. Foxtv programlarında Hande Ataizi görünmüyor. Hande Ataizi kanald de yayınlanacak bu sezon diye söylentiler de olsada henüz öyle bir kesin bilgi yok.

Hande Ataizi’nin kısa sürede kendini sevdirmesinin sebebi de loca adaylarıdır. Adayların hepsi birbirinden orjinal isimlerdi ve bazıları güzelliği yakışıklılığı bazıları da kendine has kişiliği ile kendini sevdirmişti. Loca adaylarını bir hatırlayalım.

Zuhal Topalda Hanife ve Serkan  ilişki yaşamıştı ancak devamı olmamıştı Hanife ayrıldı yok Serkan geri dön dedi Serkan ayrıldı yok Hanife geri dön dedi derken ikisi de programdan çıktı gitti. Çünkü Muhammed sürpriz şekilde çıkıp Hanife benimle evlen dedi. Hanife sonrasında Muhammed’i tanımaya başladı ancak yaz süresinde ondanda ayrıldı. Hanife yaptığı açıklama ile kimseyle ilişkisi olmadığını duyurdu.

Ardından Ali ve Naz ilişkisi de aynı şekilde bir var bir yok devam ediyordu. Yazın tatilde Naz’ın Ali Ağaoğlu’nun kardeşiyle bile adı çıktı. Esmer güzeli Esin vardı bir de. Esin ise Kısmetse Olur Adnan’ın eski sevgilisiydi. Sonrasında programa girdi ve orda da Serkan’la ilişki yaşadı. 

 

Ankara bebesiyiz diyen İbrahim’i de unutmayalım. Sezon başından sonuna kadar Roman kızlarıyla başı dertteydi İbrahim’in. Dilek’le ilişki yaşadı ve sevmiş gibiydi onu ancak sonrasında ayrılan yine İbrahim oldu. İbrahim’e sezon boyunca gelin adayları geldi ancak kimseyle ciddi bir yola alamadı. İbrahim önce Dilek ile sonra Yelda ile kısa süreli ilişki yaşadı. Yaşariye ise programa sonradan gelip roman havasını estiren giğer bir oyuncu idi.

 

Nagehan ve Farid sezon sonuna doğru nişan yapmıştı ancak aile onayı olmadığı ve hızlı davrandıkları için biraz tepki almışlardı. Nagehan ve Farid evlendi.. Sizlerle resmini paylaşıyorum.. Nagehana saçlarını uzatmak çok yakışmış.

 

Hande Ataizi damat adaylarından Birkan‘da çok beğeniliyordu. Delikanlı ağır abi oluşu seyirci tarafından da destekleniyordu ancak Sevgi ile ilişki yaşamasının ardından o eski saygınlığını yitirdi malesef. Çünkü internette yatak görüntüleri sızdı güveni sarsıldı insanların. Birkan sonrasında Begüm‘le görüştü ama sanki uzaktan birbirini sevselerde hiçbir zaman anlaşamadılar. Bir kez görüşme kararı aldılar ama devamı gelmedi. Birkan ve Begüm yeni sezonda Hande Ataizia devam edecekler.

Hande Ataizida Melisa, Özgür, Angelina, Nurlana, Demir, Uğur diğer gelin ve damat adaylarıydı. Ali Birkan Muhammet Uğur Serkan İbrahim gibi damat adaylarının yanı sıra ve Begüm Angelina, Nurlana Naz, Ezgi Melisa gibi isimler de yeni sezonda Hande Ataizia devam edecek. 

Ezgi uzun süre Hande Ataizida kaldı. En Son Kadirle görüşen Ezgi aradığını bir türlü bulamadı. Esra Eroldan sonra Zuhale gelen Ezgi Umut ile büyük bir aşk yaşamış ancak her şey istedikleri gibi gitmemişti. Umut ile uzun süren ilişkisi hüsranla bitince Ezgi Bir ara Serkana yönelmiş ancak Serkandan beklediği karşılığı bulamamıştı.

Hande Ataizi yeni sezonda Ezgi de yer alacak. Bakalım bu sezon kimlerle aşk yaşayacak izleyip göreceğiz. Hande Ataizi yeni sezonda yeni katılan gelin ve damat adaylarını da sizlerle paylaşacağız.

Hande Ataizi’ın olmazsa olmazı bir de Şaduman ablamız vardı. Yorumlarıyla adayları hem sinirlendiren hem güldüren Şaduman abla yeni sezonda da Hande Ataizi ekranlarında olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Ekim 2017