Hande Ataizi Muhammet ile Hanife Neden Ayrıldı? (Sony Channel)

Yeni bir program başladı Sony kanalda. Hande Ataizi uzun süredir sessiz olan evlendirme piyasasına hızlı bir giriş yaptı ve Zuhal topal programında eskiden kim var kim yok hepsini buraya toplamaya başladı. Hande Ataizi Muhammet ile Hanife Neden Ayrıldı? (Sony Channel) da sebepleri ve sonuçları ile sizlere sunacağız.

Bildiğiniz üzere geçen sezon Hanife ve Muhammet Zuhal Topalda biraraya gelmişler ve programdan ayrılırken el ele veda etmişlerdi. Sonra Zuhal topal yaz tatiline girmiş ancak tatil sonrasında Zuhal Topalın programı Rtük tarafından kaldırılınca Hanife ve Muhammetin neler yaptığı da bir türlü anlaşılamamıştı.

Sonunda Muhammet Hande Ataizi ile Sony kanalın yeni programına katıldı ve loca adayı olarak gözüktü. Sonuç olarak Hande Ataizinin sorularını cevaplayan Muhammet Hanife ile ayrıldıklarını açıkladı. Hanide ise daha önce İnstagram adresinden açıklama yapmış ve hiç kimseyle görüşmediğini ve ilişkisinin olmadığını açıklamıştı.

Hande Ataizi Muhammet ile Hanife Neden Ayrıldı? sorusuna gelirsek zaten reklam amaçlı biraraya gelmişlerdi. Program bitince aşkda bitti. Şimdi hanife Aşkı Roman dizisinde oyuncu oldu, Muhammet de Hande Ataizi programında loca adayı olarak devam ediyor. Velhasıl inanmayın bu sahtekarlara, yaptıkları oyundan başka birşey değil.. Gerisi size kalmış..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2017