Hande Ataizi Programı Formatı Değişti Neden Bilgi Yarışmasına Dönüştü

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Hande Ataizi Programı Formatı Değişti Neden Bilgi Yarışmasına Dönüştü konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Hande Ataizi Programı Formatı Değişti Neden Bilgi Yarışmasına Dönüştü hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Evet yanlış Duymadınız, Sony Channel de yayına başlayan Hande Ataizi Programı Formatı Değişti Neden Bilgi Yarışmasına Dönüştü.. Bir süre önce Sony Channelde evlilik programına başlayan Hande Ataizi Rtük tarafından şok bir ceza yemiş ve programa 5 kez yayın durdurma cezası verilmişti. Bununla birlikte en ağır maddi ceza olan reklam gelirlerinin yüzde 6 sına el konulmuştu.

Bu ceza sonrasında yayını durdurulan Hande Ataizi ile izdivaç programı yeni bir formatla yoluna devam etme kararı aldı. Ancak bilinmedik bir kanalda bilgi tarzındaki bir programın çok da merak edilmeyeceğini düşünüyoruz. Hande Ataizi’nin sunumuyla geçtiğimiz günlerde başlayan ancak herkesin bu evlilik programları yasak değil mi bu kanalda Hande Ataizi bunu nasıl yapıyor dediği izdivaç programı, aldığı cezayla çok konuşuldu!

RTÜK’ün geçtiğimiz hafta Sony Channel kanalına kestiği en üst düzey para ve yayın durdurma cezasının ardından programın Hande Ataizinin eşliğinde devam etmesine ancak formatının değiştirilmesine karar verildi. Hande Ataizi artık Programını bilgi yarışması tarzı bir programla devam ettirecek.. Sony Channel’de yayınlanan Hande Ataizi programı hafta içi her gün 17.00’de ekrana gelmeye devam edecek.

Sizce Hande Ataizi bilgi yarışması şeklinde değiştirilen formatla izlenir mi? Yada siz izler misiniz? Evlendirme programları yeniden yayınlanması doğru mu sizce?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hande Ataizi Programı Formatı Değişti Neden Bilgi Yarışmasına Dönüştü (8 Yorum)

  1. Evlilik programları daha iyi illa foramat değiştirmek mi zorundalar?gitsinler evde otursunlat protesto olarak

  2. Evlilik programi ozelikle zuhal topalla ve hande ataiziyle muthis eylenceliydi ve zefkli.o kalktıktan sonra mutsuzum

Eklenme Tarihi: 8 Kasım 2017