Hande Ataizi Serkan Geldi Hanife Gelecek mi? Serkanın Talipleri (Sony Channel)

Merak ettiğiniz Hande Ataizi Serkan Geldi Hanife Gelecek mi? Serkanın Talipleri (Sony Channel) konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Yok artık evlilik programları yeniden mi başlıyor derken birde ne görelim. Sony kanalı Hande Ataizi ile yasakları delmiş ve Zuhal Topalda kim var kim yok hepsini transfer etmiş. Hande Ataizi Serkan Geldi Hanife Gelecek mi? Serkanın Talipleri (Sony Channel) 24 Ekim salı günü oldukça merak edilen açıklamaları ile programa katılan Serkan neler anlattı.

Hanifeye talip olarak gelmişti Serkan ama şimdi durum çok değişti. Hanife dün Hande Ataizine bağlanarak yeni bir sevgilisi olduğunu açıklamış ve başka kimsenin hayatında olmadığını açıklamıştı. Hanife ile uzun süre sevgili rolünde oynayan Serkan ise Hande Ataizinin programına 24 ekim salı günü gelerek bomba açıklamalarda bulundu.

Hande Ataizi Serkan Geldi açıklamalarda bulunacak ancak Hanife Gelecek mi? sorusu oldukça zor bir soru. Yeni sevgilisi Furkan ile Hande Ataizine geleceği düşünülen Hanife Gürdal Serkanın başka bir sevgli bulmasını bekliyecekmiş. Serkanın Talipleri (Sony Channel) da Hande Ataizi ile belli oldukça aşağıya yazacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Ekim 2017

Dizi Haberleri