Hande Doğandemir 2019-2020 Yeni Dizisi Nedir, Hangi Projede Oynayacak?

Onu ilk olarak Güneşi Beklerken dizisindeki başarılı rolü ile tanımıştık. Daha sonra 2018 de Atv ekranlarında yayınlanan Can Kırıkları dizisi ile yeniden dönüş yapan başarılı ve güzel oyuncunun dizisi Can Kırıkları tutulmayınca erken final kararı aldı ve 4. bölümde erken final yapıp ekrana veda etti. Şimdi merak edilen konu ise Hande Doğandemir 2019-2020 Yeni sezon Dizisi Nedir, Hande Doğandemir 2019-2020 de Hangi Projede Oynayacak?

Hande Doğandemir Yeni Dizisi ile ekrana dönecek mi 2019-2020 de güzel oyuncuyu yeni bir dizi ile ekrana dönecek mi sevenleri oldukça merak ediyor. Atv ekranlarıncaki son dizisi Can Kırıkları tutmayıp kısa zamanda erken final yapınca yeni sezon için Show tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak bir projede yer alacağını öğrendik. Ancak başarılı oyuncunun dizisi yeni bittiği için ve erken final yaptığı için bir süre yüzünün dinlendirileceği ama daha iyi bir dizi ile karşımıza çıkacağını öğrendik.

Hande Doğandemir Yeni Sezon hangi Dizide 2019 2020

Hande Doğandemir 2019-2020 Yeni Dizisi Nedir, Hangi Projede Oynayacak?

Hande Doğandemir daha önce Güneşi Beklerken dizisinde ki oyunculuğu ile oldukça beğeni toplamıştı, genç oyuncu daha sonra bir mafya dizisi olan Racon da karşımıza çıktı ama o dizide uzun sürmedi ve kısa sürede erken final yaptı. Büyük umutlarla başlayan Racon dizisinden sonra Atv ekranlarındaki Can Kırıkları dizisinde de güçlü oyuncu kadrosuna rağmen bir türlü reytinglerini istenen seviyeye yükseltemedi bunun üzerine 4 bölüm yayınlandıktan sonra final kararı aldı.

Hande Doğandemir daha önce başka hangi dizide oynamıştı? Hande Doğandemir 2016 sezonunda bir komedi dizisi olan Hayatımın Aşkı dizisinde Serkan Çayoğlu ile başrolleri paylaştı. Hande Doğandemir’in bu dizide ki oyunculuğu da oldukça beğenildi ve dizi hayli uzun sürdü Fox tv ekranlarında. Dizi ortalama bir sezonu tamamladıktan sonra final yaptı. Şimdi herkes yeni sezonda Hande Doğandemir nerede oynayacak hangi dizide kiminle baş rolde konusunda sorular soruyor?

Hande Doğandemir 2019-2020 Sezonunda hangi dizide kiminle oynayacak

Hande Doğandemir 2019-2020 Yeni Sezon Dizisi Nedir, Hande Doğandemir 2019-2020  Hangi Projede Oynayacak?

Can Kırıkları dizisinden sonra bir süredir ekranlarda göremediğimiz güzel oyuncu Hande Doğandemir kısa zaman önce yeni bir sezonda yayınlanacak olan bir Show tv dizisi ile anlaşmaya vardığı kulağımıza gelen haberler arasında ama şimdilik açıklanan ve duyurulan resmi bir haber olmasa da Güzel oyuncunun dizisi Show tv ekranlarında yayınlanacağı kesinleşti. 2019-2020 sezonunda ekrana gelecek olan Hande Doğandemir’in yeni dizisinde baş rolleri kiminle paylaşacağı hakkında henüz kesin bilgimiz yok.

Hande Doğandemir 2019-2020 Yeni Sezon Dizisi Nedir

Hande Doğandemir’in 2019-2020 yeni sezonunda oynayacağı yeni dizinin cast çalışmaları devam ederken genç oyunculardan oluşan dizinin bu kez komedi tarzında bir dizi olacağı ve 2019 yılının başında çekimlerin başlayacağı bilgilerine ulaştık. Sizce Hande Doğandemir yeni dizisinde kiminle başrol oynarsa güzel olur? Hande Doğandemir 2019-2020 yeni sezonda en çok hangi oyuncu ile oynamasını istersiniz, kiminle daha çok yakıştırıyorsunuz?Hande Doğandemir hakkında Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hande Doğandemir 2019-2020 Yeni Dizisi Nedir, Hangi Projede Oynayacak? (2 Yorum)

  1. bence aksiyon olsun Hande Doğandemir e yakışıyor komedi olmasın aksiyon olsun daha iyi olur kerem bursin daha çekici olur polisiye olursa iyi olur

  2. komedi dizisi olmasın polisiye olsun rüya işçileri de ounasın polis dizisi severim Funda Funda Eryiğit le oynasın Engin Akyürek le oynasın polis dizisini zevkle izlerim lütfen

Eklenme Tarihi: 25 Ekim 2018