Hande Doğandemir Kimdir 2019 2020 Yeni Projesi Nedir ? Yaşı, Boyu ve İnstagram Hesabı

Hande Doğandemir kimdir ve güzel oyuncunun 2019 2020 yeni projesi nedir ? Hande Doğandemir yaşı ve boyu kaç instagram hesabı nedir. Güzel oyuncu ile nasıl iletişim kurulabilir ? Oynadığı diziler ve oyunlar ile adından sıkça söz ettiren güzel oyuncumuzu yakından tanıyalım.

Hande Doğandemir Kimdir 2019 2020 Yeni Projesi Nedir Yaşı, Boyu ve İnstagram Hesabı

Hande Doğandemir Kimdir ?

22 Kasım 1985 Ankara doğumludur. 34 Yaşındaki güzel oyuncu sayısız tiyatro oyununda görev aldıktan sonra tv projelerine geçiş yapmıştır. Memur  bir anne ile banka emeklisi babanın göz ağrısıdır. Lise’de başarılı bir öğrenci olan Hande Hanım, girdiği sınavlarda Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Sosyoloji Bölümü’nden iletişim sosyolojisi üzerine kep atmıştır.

Hande Doğandemir Kimdir ?

Hande Doğandemir Projeleri

Hande ilk işine set arkası görevler ile başlamıştır. Ancak güzelliği ve oyunculuğa yatkınlığı ile daha fazla dayanamamış içerisindeki bastırılmış oyunculuk ruhu ile Akademi 35’buçuk’da oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Bunun ile de kalmayacak Vahide Gördüm ve Altan Gördüm’ün sahibi oldukları okulda oyunculuk eğitimi üzerine ihtisas yapmıştır. Biz kendisini 2011 yılında TRT1 kanalındaki Hatırlar Mısınız programının sunucusu olarak tanıyoruz.

Hande Doğandemir Projeleri

Hande Doğandemir Boyu Yaşı Kaç ?

Güzel oyuncunun fiziksel özellikleri her zaman merak edilmiştir. Hande Doğandemir boyu ve yaşı kaç kilosu ve diğer bilgileri nedir ?

 • Boyu: 1,70 m
 • Kilosu: 54 Kg
 • Burcu: Akrep
 • Yaşı: 34
Hande Doğandemir Boyu Yaşı Kaç ?

Hande Doğandemir 2019 2020 Yeni Dizisi Olacak mı? Tiyatro Oyunu Nedir ?

Güzel oyuncu Hande Doğandemir geçtiğimiz günlerde yakışıklı oyuncu Hakan Akkaya’nın doğum günü partisine katıldı. Renkli ve heyecanlı kişiliği ile tanıdığımız Hande Hanım yeni sezon için bir dizi projesinde yer alacakmı diye kendisine sorduk. Güzel oyuncu yeni sezonda tiyatro oynayacağını ancak güzel ve inandığım bir proje gelir ise tv dizi de çekebilirim şuan için dizi projem yok dedi.

Hande Doğandemir 2019 2020 Yeni Dizisi Olacak mı? Tiyatro Oyunu Nedir ?

Hande Doğandemir Oynadığı Dizileri

Güzel oyuncu sayısız tiyatro oynamış ve önemli dizileri ile yüzünü akıllara kazımıştır. Yine de Hande Doğandemir dizileri nedir hatırlayalım.

 1. Yüzleşme (Masal Karaca / Gonca Kalenderoğlu, Kanal D, T Company, 2019),
 2. Can Kırıkları (Leyla Akgün, Atv, 2018),
 3. Muhteşem Yüzyıl Kösem (Turhan Sultan, 2017, Fox),
 4. Hayatımın Aşkı (Gökçe Şenkal) (2016),
 5. Güneşi Beklerken (2013-2014),
 6. Leyla ile Mecnun (2013),
 7. Böyle Bitmesin (2012-2013),
 8. İbreti Ailem (2012),
 9. Sen De Gitme (2011-2012),
 10. Kahramanlar (2010),
 11. Keskin Bıçak (2010)
Hande Doğandemir Oynadığı Dizileri

Hande Doğandemir İletişim İnstagram Hesabı

Kerem Bürsin’in eski sevgilisi Hande Doğandemir iletişim hattı olarak instagram hesabını kullanabilirsiniz. Başarılı oyuncunun 2,5 milyona yakın kullanıcısı bulunmaktadır. Siz de güzel oyuncunun resimlerini görebilir paylaşımlarını takip edebilirsiniz. @handedogandemir tagı ile kendisine ulaşabilirsiniz.

Hande Doğandemir İletişim İnstagram Hesabı

Hande Doğandemir kimdir 2019 2020 yeni dizisi var mı projeleri nedir hepsini konumuzda bulabilirsiniz. Aynı zamanda Hande Doğandemir boyu ve yaşı kaç nereli gibi özel hayatına dair konuları da yazdık. Konumuza eklenmesini istediğiniz eksik bilgileri bize yorumlar kısmından iletiniz.

Hande Doğandemir kim

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.