Hande Erçel 2019-2020 Yeni Sezonda Hangi Dizide Kiminle Oynayacak?

Hande Erçel 2019-2020 Yeni Sezonda Hangi Dizide sorusu nihayet yanıtını buldu. Hande Erçel gerek güzelliği gerek başarılı oyunculuğuyla her daim sevilen bir oyuncu. Daha önce oynadığı diziler ile başarısını perçinleyen güzel oyuncu yeni sezonda Trt ekranlarında yer alacak. Hande Erçel Trt1 ekranlarında yayınlanacak olan Halka dizisinde Müjde karakteri ile 2019 da karşımızda olacak. Halka dizisi Müjde Kimdir?

Öncelikle sevilen oyuncumuz Hande Erçel kimdir hakkında kısa bir bilgilendirme yapalım.. Güzel oyuncu Hande Erçel 1993 yılında Balıkesir ilimizde dünyaya geldi. 2012 yılında Azerbaycan’da bir güzellik yarışmasına katılmıştır. Orada ikinci olmayı başaran Hande Erçel güzelliğini herkese kanıtlamayı başarmıştı. Güzelliğini kanıtlayan oyuncumuz daha sonra tv de kendini göstermeye başladı.

Hande Erçel daha önce Hangi Dizilerde Oynadı?Hande Erçel 2019-2020 Yeni Sezonda Hangi Dizide

Güzelliği ile tescillenen Hande Erçel oyunculuk hayatına da hızlı bir giriş yaparak ilk tecrübesini Hayat Ağacı dizisinde edinmiştir. Orada oldukça sevilen bir karakter olan Hande Erçel kısa sürede herkesin göz bebeği olmayı başarmış, dizilerde aranan isim olmuştur. Bir çok dizide başarılı bir şekilde oynamış günler geçtikçe hayran kitlesi daha da artıyordur. Oynadığı son dizi olan Aşk Laftan Anlamaz’da da başarısını konuşturmuştu. Peki güzel oyuncu şimdi hangi dizide rol alacak? Sevilen isim ekranlara geri dönüyor. Bu yıl 2019 da ekrana gelecek ilk dizide göreceğiz onu. 2019-2020 sezonunda hangi projeyle izleyicileri ekranlara kilitleyecek? sorusuna Halka dizisi diye cevap verelim yeniden..

Güneşin Kızları dizisinde adından oldukça söz ettirmişti. Sonrasında Aşk Laftan Anlamaz’da rol almıştı. Sonra ise Tolgahan Sayışman ile birlikte Siyah İnci dizisi ile karşımıza geldi. Bu 3 dizinin ardından Trt1 ekranlarında şimdi ise bambaşka bir formatla ekranlara gelmeyi planlıyor Halka dizisinde. Hande Erçel’in macera ve dram konulu bir Dizi olan Halka da Müjde karakterini canlandıracağını hemen hatırlatalım. Peki Halka dizisinde Müjde karakterinde oynayan Hande Erçel kimlerle başrolde oynayacak?

Hande Erçel 2019-2020 Yeni Sezonda Kimlerle Başrol Oynayacak? İşte Halka dizisinin Kadrosu:Hande Erçel 2019 da Halka Dizisinde Kiminle başrol Oynayacak

Hande Erçel Halka dizisinde Serkan Çayoğlu, Nazan Kesal ve Ahmet Mümtaz Taylan ile birlikte rol alacak. Bu oyuncuların yanı sıra Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı, Burak Sergen, Umut Karadağ, Erdal Yıldız, Dilan Telkök, Banu Fotocan, Okday Korunan, Şehsuvar Aktaş ve Uğur Taşdemir de Halka dizisinde rol alacak. Halka dizisinin tüm oyuncuları burada..

Hande Erçel 2020 Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak?Hande Erçel yeni dizisi

Halka dizisinde Müjde karakterini canlandıracak olan Hande Erçel dizi bitene kadar rolüne devam edecek. Halka dizisinin kaç bölüm süreceği şimdilik meçhul, 2019-2020 sezonunda Hande Erçel Yeni bir Dizide rol alır mı zamanla göreceğiz. 2020 de yeni dizisi olursa Hande Erçel hakkındaki tüm bilgileri dizihaberi.tv olarak sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. İnşeAllah dizisi tutar İrem Helvacıoğlunu geride bırakır.İreme nefret ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.