Hande Erçel Yeni Sezonda Hangi Dizide Başrolde Oynayacak Belli mi?

Hande Erçel Yeni Sezonda Hangi Dizide Başrolde Oynayacak Belli mi?.. Hande Erçebu sezon ekranlarda görünmedi. Kendisini özleten güzel oyuncu yeni sezonda yeni bir proje ile dönecek mi merak konusu oldu. Bizlerde sizleri bilgilendirmek adına bu konuyu açtık. Hande Erçel Yeni Sezonda Halka dizisinde Oynayacak ve dizi Trt1 ekranlarında yayınlanacak. 1 Aralık 2018 de çekimlerine başlanan Halka dizisinin kadrosu için TIKLAYIN

Hande Erçel kimdir rol aldığı yapımlar nelerdir bir hatırlayalım. Hande Erçel 1993 yılında Balıkesir Bandırmada doğdu. Azerbaycan da 2012 de katıldığı güzellik yarışmasında 2. oldu. 1. 75 cm boyu ve yaklaşık 55 kilosu vardır. Hande Erçel gece hayatını çok sevmez ve sosyal medyada da çok aktif değildir.

Bu yüzden de sadece rol aldığı diziler oyunculuğu ve güzelliği ile dikkatleri üstüne çekiyor. Hande Erçel hangi yapımlarda rol almıştı; Trt Hayat Ağacı , Çılgın Dersane, Güneşin Kızları, Çalıkuşu ve Aşk Laftan Anlamaz.. En son Aşk Laftan Anlamaz Show tv ekranlarında yayınlanan dizi de rol aldı.

Hande Erçel yeni sezona yaklaşırken yeni bir proje ile hala anlaşma imzalamadı. Ancak gelen projeleri değerlendiriyor. Hande Erçelin sosyal medya da 5 milyondan fazla takipçisi olması sebebiyle markalar reklam teklifi götürüyorlarmış. Ancak Hande Erçel ben para kazanacağım diye bilmediğim kullanmadığım ürünlerin reklamını yapamam demiş. 

Bu davranışından ötürü de kendisine teşekkür ediyoruz. Hande Erçel en yakın zamanda bir projeye imza atacaktır. Umarım yeni sezonda onu ekranlarda görürüz. Hande Erçelin rol arkadaşı kim olmalı sizce? Yoruma yazabilirsiniz. Hande Erçel Yeni Sezonda Halka dizisinde Oynayacak ve dizi Trt1 ekranlarında yayınlanacak. 1 Aralık 2018 de çekimlerine başlanan Halka dizisinin kadrosu için TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.