Hande Soral İsimsizler Dizisinde Hangi Rolde Oynayacak?

Hande Soral İsimsizler Dizisinde Hangi Rolde Oynayacak?.. Hande Soral geçen sezonda bir dizide rol almadı. Bu yüzdende güzel oyuncunun yeni dizisi merakla bekleniyordu. Hande Soral yeni sezonda İsimsizler dizisine katılacağı açıklandı.

İsimsizler dizisi sezon sonuna doğru final mi yoksa sezon finali mi yapacak diye söylentiler vardı. İsimsizler sezon finali yapıp sezona ara verdi. Yeni sezonda bazı oyuncular diziden çıkarken bazı yeni oyuncular da diziye dahil oluyor. Bu oyuncular dan birisi de Hande Soral.

Hande Soral kimdir? 1987 Bursa doğumlu olan oyuncunun oyunculuğa başlaması tamamen tesadüftür. 2008 yılınca Komedi Dükkanı’nı izlemeye gitmiş ve Tolga Çevik onu sahneye çıkarmıştır. Fırat Parlak yani Komedi Dükkanının arka sesi olan aynı zamanda yönetmeni Hande Soralın oyunculuğunu beğenir ve oyunculuk teklifinde bulunur.

Hande Soralın rol aldığı yapımlar; Küçük Kadınlar, Gecekondu, Bir Günah Gibi, Böyle Bitmesin, Alev Alev, Budala, Fatih, Doksanlar, Yılanların Öcü, Kalbim Yangın Yeri ve Evlat Kokusu..

Hande Soral güzelliği ve oyunculuğu ile rol aldığı dizilerde her zaman kendisinden söz ettirmiştir. Yeni katıldığı İsimsizler dizisinde de aynı başarıyı göstereceğine eminiz.. Peki Hande Soral yeni dizisi olan İsimsizler’de hangi rolde oynayabilir sizce? 

İsimsizler dizisi Handan kimdir, İsimsizler dizisi Handan rolü kim canlandırıyor sorularına cevap verelim: Hande Soral, eylül ayında “İsimsizler”in Handan’ı olarak ekrana gelecek.

https://www.youtube.com/watch?v=cPrve7Q7Gzg

YORUMLAR

  1. İsimsizler yaşanan tüm gerçekleri ortaya koyuyor bazıları rahatsız oluyorlar ama halkın gerçekleri görmesini engellemeye cekler severek izliyoruz bitmesini istemiyoruz kesin likle bitmesin

  2. Hande soral iyi rolde olmalı bence

  3. İsimsizler yaşanan tüm gerçekleri ortaya koyuyor bazıları rahatsız oluyorlar ama halkın gerçekleri görmesini engellemeye cekler severek izliyoruz bitmesini istemiyoruz kesin likle bitmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.