Hande Soral Yeni Dizisi Nedir, Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak?

10 Mayısta erken final yaparak veda eden Evlat kokusu dizisinde çok başarılı bir anneyi canlandıran ve evladına kavuşmak için büyük bir özveri ile mücadele sunan Zeyno karakterine hayat veren Hande Soral’ın Yeni Dizisi Nedir, Hande Soral Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak? gibi sorular merak edilmeye başlandı.

Çok başarılı ve güzelliği ile oyunculuk kalitesi ile dizilerin aranan isimlerinden biri olan Hande Soral 2017-2018 yeni sezonunda hangi dizide oynayacak hangi rolde kiminle oynayacak henüz net bir fikir yok. Ancak başarılı oyuncunun bir takın kıstasları var oyunculuk ve dizi sektörü üzerine. Özellikle güzel rollerde oynamak ve insanlarda kötü bir imaj bırakmak istemediğini açıklayan oyuncunun beklentisi güçlü bir yapım olması.

HANDE SORAL YENİ DİZİSİ BELLİ OLDU. YENİ DİZİSİ VE BİLGİLERİ İÇİN TIKLA..

Evlat kokusu dizisinde başrolde birlikte oynadığı Barış Kılıç ile iyi bir ikili olmayı başaran ancak reytingleri bir türlü ileriye gitmeyen dizinin kanal tarafından erken bitirilmesi nedeniyle oyuncular da şok yaşamıştı. Diriliş Ertuğrul ile aynı günde oynamak bir dizi için şanssızlık olsa gerek. Poyraz Karayelden sonra Kanal D evlat kokusunu da çabuk bitirdi.

Ancak bu durum Hande Soral için çok da önemli değildi. Çünkü güzelliği ve rol kabiliyeti ile teklif üstüne teklif alan oyuncu yeni sezonda güçlü bir yapım ile anlaşmayı düşünüyor. Hande Soral kardeşi Bensu Soral ile birlikte oynayıp oynamayacağı sorusuna ise neden olmasın cevabı ile kardeşi ile birlikte de rol alabileceğini söyledi.

HANDE SORAL YENİ DİZİSİ BELLİ OLDU. YENİ DİZİSİ VE BİLGİLERİ İÇİN TIKLA..

Kesin olmamakla birlikte Hande Soral yeni sezonda 2017 Eylülde yeni bir dizide rol alacak ve bu dizi ile yeni bir serüvene başlamış olacak. Sizde Hande Soral hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak bizimle paylaşabilirsiniz. Hande Soral için yorumlarınıza şimdiden teşekkürler..
Hande Soral yeni dizisinin eylül 2017 de başlaması bekleniyor. Sizce kiminle rol arkadaşı olmalı yanına kim yakışır.. Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..

HANDE SORAL YENİ DİZİSİ BELLİ OLDU. YENİ DİZİSİ VE BİLGİLERİ İÇİN TIKLA..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.